18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-13, 17:54 1
Ucz sie, Zbychu, bo jak sie nie bedziesz uczyl, cale zycie bedziesz mi gwozdzie podawal!
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-13, 17:55 1
Znawca_Cipek napisał/a:

Ucz sie, Zbychu, bo jak sie nie bedziesz uczyl, cale zycie bedziesz mi gwozdzie podawal!


to chyba było coś o przetykaniu kanału z gówien...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-10-13, 18:41 1
Do góry nogami z fają w ryju NO PROBLEM, ubrać maskę, żeby nie dostać mandatu olaboga DUSZĘ SIĘ!
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-13, 20:11
Co to kurwa ma być- portal dla budowlańców?! Zawijaj się z tym pajacu!!

Zgłoś
Avatar
kalcifer 2020-10-13, 23:05 3
To jeszcze nic. Dawno, dawno temu jak pracowałem na którejś z elektrowni. Na nocnej zmianie w podobny sposób prostowaliśmy elektrody ulotowe w elektrofiltrze. Koleżka był zapięty na szelkach do dźwigu. I młotkowa te ulotówki aż huczało. Poprzednia zmiana jakos chujowo ustawiła to ustrojstwo a dzwigowy za bardzo sie postarał i przypierdolił gościem w ok 15 metrowa elektrode,ta spadła nam do leja a mlotkowemu zerwalo spodnie wraz z butami. Smiechom i dobrej zabawie nie bylo konca. W godzine posprzatalismy tylko Tomus mial przejebane w klapkach i ogrodniczkach z nogawkami upierdolonymi po samych jojkach zapierniczal do szpitala. Na jednej nodze mial 60 szwow a na drugiej ucielo mu kawalek piety.
Zgłoś
Avatar
EinarThorwaldsen 2020-10-14, 5:51 1
kalcifer napisał/a:

To jeszcze nic. Dawno, dawno temu jak pracowałem na którejś z elektrowni. Na nocnej zmianie w podobny sposób prostowaliśmy elektrody ulotowe w elektrofiltrze. Koleżka był zapięty na szelkach do dźwigu. I młotkowa te ulotówki aż huczało. Poprzednia zmiana jakos chujowo ustawiła to ustrojstwo a dzwigowy za bardzo sie postarał i przypierdolił gościem w ok 15 metrowa elektrode,ta spadła nam do leja a mlotkowemu zerwalo spodnie wraz z butami. Smiechom i dobrej zabawie nie bylo konca. W godzine posprzatalismy tylko Tomus mial przejebane w klapkach i ogrodniczkach z nogawkami upierdolonymi po samych jojkach zapierniczal do szpitala. Na jednej nodze mial 60 szwow a na drugiej ucielo mu kawalek piety.



Ale chociaż miał szelki
Zgłoś