18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SirMajkel 2018-06-22, 18:46 3
w szkołach powinni uczyć takich rzeczy jak poruszanie się po drogach.
Zgłoś
Avatar
szybkiLopez1991 2018-06-22, 18:54 1
Powinien "stracić panowanie nad kierownica" i wjechać do rowu za tym gnojem.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-06-22, 20:14 12
Długo gówniarz nie pożyje z taką inteligencją.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-06-22, 20:47 13
banerr napisał/a:

Długo gówniarz nie pożyje z taką inteligencją.

Ale jakiego materiału dostarczy na sadola
Zgłoś
Avatar
werther 2018-06-22, 23:30 3
SirMajkel napisał/a:

w szkołach powinni uczyć takich rzeczy jak poruszanie się po drogach.



Jak również pisać po polsku. Co to kurwa znaczy "zcięty"?
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-23, 0:41 4
Co do samych rowerzystów w młodym wieku. Powiedzieć, że są nieświadomi tego co może się wydarzyć to zdecydowanie za mało. Kiedyś wyprzedzałem takową dwójkę z jedną nogą na hamulcu już gotową do depnięcia, bo już miałem przed oczami tą karuzelę. Pojechałem dalej, a kilka sekund później zawrócili sobie na przeciwny pas nie rozglądając się (obserwowałem w lusterku wewnętrznym). Niby wporządku, bo nic się nie stało, ale droga podobna jak tutaj na filmiku, niezabudowany teren, gdzie do 90 ograniczenie było, a kto by ograniczenia się trzymał, 100 najmniej tam latali. Do dziś mam w głowie jak mi gówniaki wpierdalają się pod koła. Wielu z kierowców uzna mnie za nadwrażliwego, ale nawet jak widzę małego cipeusza na hulajnodze przy krawędzi chodnika to już omijam szerszym łukiem jak droga pozwala lub z walniam i mam nadzieję, że kurwij nie wjedzie, bo też nie ma gdzie jechać, tylko przy samym krawężniku

W szkołach powinien być normalnie przedmiot uczacy zasad ruchu drogowego, a nawet na egzaminach gimnazjalnych/maturalnych. Ogólnie często powinni tego wymagać. Później historie jak w drogówce, że baba z podporządkowanej wyjeżdżała i była pewna, że wyjeżdżając z prawej strony miała pierszeństwo. Dla niektórych prawo jazdy nawet nie powinno być na 15 lat, a już pomijając te długoterminowe.
Zgłoś
Avatar
pochminick 2018-06-23, 7:40 5
@up
Dołożę swoją opowieść, sytuacja sprzed parunastu lat.

Droga dla pojazdów samochodowych, letnie popołudnie,słonecznie, ale jest po deszczu. Wychodzę zza zakrętu i cóż widzę? Dwóch rowerzystów obok siebie, na moim pasie, może z 200 metrów przede mną. Hamulce - ale nie za ostro, mokra nawierzchnia - klakson, żeby byli świadomi, że coś jedzie. Widzę, że oglądają się za siebie i wpadają w panikę - zaczynają jechać wężykiem. Jeden postanawia "uciec" w lewo, bo jest tam skrzyżowanie na jakąś ich wiochę, drugi nadal "wężykuje" po lewym pasie. Nie wiem, jakim cudem wstrzeliłem się między tych dwóch skurwysynów. Dopiero paręset metrów dalej dotarło do mnie, co mogło się stać.

@ Ja sam:
korekta, drugi "wężykował" po prawym pasie.
Zgłoś
Avatar
Organista 2018-06-23, 10:50
łoo, zciął go jak dżewo
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-23, 16:20
Jeszcze szybciej mógł zapierdalać
Zgłoś