18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
pakicito 2017-01-14, 11:40 4
a już myślałem, że to Apollo 440 na pocz.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2017-01-14, 12:03 45
Akurat wszystko wszystkim, ale takie sytuacje jak na początku to zwykłe skurwielstwo, po chuj trzymasz się dupy samochodu poprzedzającego ? tylko po to żeby gościu nie mógł wjechać, co Ci szkodzi kogoś takiego wpuścić i sobie chwile pokurwić ? ja w takich sytuacjach pierdole bo na chuj mam robić na złość ? właśnie przez takich debili jak Ty jazda po ulicach robi się wkurwiająca
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-01-14, 12:16 29
kosioraldo napisał/a:

Akurat wszystko wszystkim, ale takie sytuacje jak na początku to zwykłe skurwielstwo, po chuj trzymasz się dupy samochodu poprzedzającego ? tylko po to żeby gościu nie mógł wjechać, co Ci szkodzi kogoś takiego wpuścić i sobie chwile pokurwić ? ja w takich sytuacjach pierdole bo na chuj mam robić na złość ? właśnie przez takich debili jak Ty jazda po ulicach robi się wkurwiająca



Jesteś jakiś pojebany? Zdarzenie o którym piszesz miało miejsce w Lublinie na skrzyżowaniu ulic Cukrowniczej i Lubelskiego Lipca'80 po godzinie 16. Jeden wielki korek, stoi Krochmalna, Lubelskiego Lipca, Cukrownicza, Jana Pawła, a koleś który się wjebał z lewego pasa (który służy do skrętu w lewo i w tamtą stronę nie ma korków) wbija się na chama, mając w dupie wszystkich czekających i to właśnie taki ktoś wkurwia ludzi na ulicy.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-01-14, 15:26 1
Pierwszy film na składance, to typowe cebulactwo. Facet w terenówce najwidoczniej się zagapił, albo pomylił pas, a kretyn z kamerą go celowo blokuje.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-01-14, 15:32
polactwo, robactwo, cebulactwo... zna ktoś z was jakieś inne synonimy?
Zgłoś