18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25

Trzy kobiety zostały poturbowane przez kierowcę, który we wczesnych godzinach porannych tej niedzieli wjechał samochodem na chodnik na północnym wybrzeżu Santa Catarina. Według policji jedna z ofiar została ciężko ranna i musiała zostać przewieziona do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

ukryta treść


g1.globo.com/sc/santa-catarina/noticia/2022/10/09/motorista-sobe-na-ca...
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-10-10, 2:57 5
taka pomalowana padlinaużala sie nad swoim zjebanym losem który i tak już byl zjebany,
no cco tu z soba zrobic, kto mnie teraz bedzie ruchal... a pomalaowalam sie cala by branie bylo lepsze
Zgłoś
Avatar
Prostak 2022-10-10, 3:00 19
Hetman_Wielki napisał/a:

taka pomalowana padlinaużala sie nad swoim zjebanym losem który i tak już byl zjebany,
no cco tu z soba zrobic, kto mnie teraz bedzie ruchal... a pomalaowalam sie cala by branie bylo lepsze



Ty to dopiero jesteś zjebany. Mam nadzieję, że twoje życie będzie pełne bólu i cierpienia.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-10-10, 3:37 1
Prostak napisał/a:

Ty to dopiero jesteś zjebany. Mam nadzieję, że twoje życie będzie pełne bólu i cierpienia.



chyba ty ciołk
Zgłoś
Hetman_Wielki napisał/a:

taka pomalowana padlinaużala sie nad swoim zjebanym losem który i tak już byl zjebany,
no cco tu z soba zrobic, kto mnie teraz bedzie ruchal... a pomalaowalam sie cala by branie bylo lepsze



Idź opierdolić pałę swojemu guru tuskowi
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-10-10, 8:04
O I temu chujowi powinni wpierdolić i wtedy byłoby wiadomo za co
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-10-10, 11:22
Dobrze ze uciekł bo by miał przesrane
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2022-10-10, 12:46 6
Czy to było otwarte złamanie w okolicach kolana?!
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-10-10, 13:59
Kulawa antylopa w okresie przedsmiertnym. Halman i inni stulejarze mają w końcu szansę zakutasić
Zgłoś
Avatar
kamczak 2022-10-10, 14:29 1
Napijesz się naćpasz a wypadek i tak by się zdarzył
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-10-10, 20:03
Gdzie ty kurwa poznajdywałaś te pocięte wrzutki? Halman Ty MCSADOL to trójca, która doprowadziła ten portal do upadku.
Ty- gówno z tiktoka
Halman- gówno z wypadków motocyklistów
MCSADOL- to chyba wasz gówniak, bo jednym i drugim rzuca.
Jeśli jesteś tu od 2010 roku, to długo ze swoimi gównami się przebić nie mogłaś, że teraz przed gimbą szpanujesz.
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie 2022-10-10, 21:19
Dobra noga nie jest zła
Zgłoś
Avatar
beny561 2022-10-11, 6:32
I Oczywiście zamiast ptzymać sobie nogę żeby nie odpadła to trzyma telefon a na wiadomości też by pewnie odpisała takie spierdzielenie umysłowe w tych czsach
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-10-11, 8:54
Polacco Sivusco napisał/a:

Czy to było otwarte złamanie w okolicach kolana?!



Za złamanie by dziękowała. Tam jest totalna miazga poniżej kolana.
Zgłoś