18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zdarzyło się dzisiaj
kuczej • 2014-11-21, 10:46
Czekam sobie na tramwaj na Żeromskiego w Poznaniu i po chwili słyszę jak ktos krzyczy w obcym języku. Moim oczom ukazuje się cygan (lub jak kto woli osobnik z Grupy Ówczesnych Wędrowców Niemających Ojczyzny), który drze się do telefonu (Mały, gruby, zarosnięty typ jest dosc rozpoznawalny na tej ulicy, ponieważ utyka z laską w łapie i chodzi od auta do auta żebrząc o pieniądze). Najdziwniejsze było to jak podczas "rozmowy" przez telefon na końca dodał (już drąc się po polsku): "Nie mogę teraz rozmawiać bo jestem w pracy"
Zgłoś
Avatar
vass 2014-11-21, 11:52 14
W Poznaniu się czeka bimbę, a nie na tramwaj
Zgłoś
Avatar
kuczej 2014-11-21, 11:59 1
Mój błąd, przepraszam
Zgłoś
Avatar
Vieslaw 2014-11-21, 12:18
Jaką bimbe? Poznań nie leży w Polsce?
Zgłoś
Avatar
cherry_1990 2014-11-21, 12:38 5
W nawiasach więcej treści niż w samym meritum tematu
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-11-21, 13:16
W związku z obecną modą na besztanie Poznaniaków za skąpstwo czuję niedosyt.
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2014-11-21, 14:20 2
Camel_06, sugerujesz, że w Poznaniu wyciągają cyganom drobne z kubeczków?
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-11-21, 14:34 1
Camel_06
Gdyby nie były takie brudne to bym wyciągnął. W końcu skoro ktoś wyciąga w moją stronę rękę z pieniędzmi to żal nie wziąć (jestem z Poznania ).
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-11-21, 16:00 2
kuczej napisał/a:

Grupy Ówczesnych Wędrowców Niemających Ojczyzny


Adekwatny skrót i rozwinięcie
Zainspirowałeś mnie tą historia do stworzenia kawału, który wrzucam do poczekalni.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Ozajasz 2014-11-21, 16:07 1
Pewnie w języku romskim nie ma takiego słowa jak praca.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2014-11-21, 16:47
Już jest nudny ten temat z cyganami i ogólnie rasizm.
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2014-11-21, 17:27
Pewnie żula dla mafii także jest zatrudniony
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-11-21, 17:50 1
Ozajasz napisał/a:

Pewnie w języku romskim nie ma takiego słowa jak praca.



Nie no jest, tylko po przetłumaczeniu na polski to są: żebranie, kradzież, kombinowanie, przekręt itp.

A jak po naszemu mówi, że jest w pracy to po cygańsku to jest: żebranie, kradzież, kombinowanie, przekręt itp.

To taka zmyłka tak samo nikt normalny nie krzyczy zawsze "kurwa!" jak trzeba zachować pozory kultury krzyczymy "o! kurczę!"

aha oto tagi do uzupełnienia

cyganie, gówno, gruz, romowie, romy, rom, brudasy, brudas, cygany, o cyganach, o cyganie, cygańskie, praca, żebranie, rozmowa, kradzież, przekręt,
Zgłoś
Avatar
Mieszczuch 2014-11-21, 23:30
Autorze. Chyba wiem o którym piszesz. Prawdopodobnie to ten chuj co stoi często na krzyżowe Połabskaka lechicka. Raz jak wracalem z piłeczki, to menda żebrała. Szła jakaś parka, elegancko ubrani, z dzieckiem. Jak ich zobaczył to się okazało, ze laska mu niepotrzebna. Prawie do nich podbiegł. Przybił grabę pośmiali się, jacyś znajomi. Potem na ulicę i z powrotem o laseczce miedzy autami z kubeczkiem. A wkurwia mnie najbardziej to, ze hamuje ruszenie ze świateł, bo udaje, ze kulawy. Chuj jeden
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2014-11-22, 14:37 2
Mom and Death napisał/a:

Już jest nudny ten temat z cyganami i ogólnie rasizm.



czy tobie sie cos nie pojebalo??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie