18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Zdążyć na tramwaj
marcinmm • 2014-03-01, 20:11


Jadę wieczorem sobie spokojnie przed siebie, aż tu nagle wyskakuje mi gość goniący do tramwaju... wytarł na szczęście tylko zderzak...
Zgłoś
Avatar
marcinmm 2014-03-02, 17:43 1
@PsK Westerplatte, dojeżdża do Basztowej
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-02, 17:50 9
halles, po co wstawiasz gifa jak ciągniesz druta panu od "przyry", żeby tylko Cię przepuścił do 6 klasy?
Zgłoś
Avatar
halles 2014-03-02, 17:51
masz tu piwo, tylko wez se miske na wszelki wypadek
i jutro masz kartkowke z dzielenia wiec moze poloz sie dzisiaj wczesniej
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2014-03-02, 17:58 2
@wiesiors4 i halles

Zgłoś
Avatar
Elver 2014-03-02, 18:06
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Eniii 2014-03-02, 18:19
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
sQeh 2014-03-02, 18:31 4
@wiesiors4 @halles

Zgłoś
Avatar
boogiel 2014-03-02, 18:44 2
Wielu pieszych zachowuje się jak debile, wpiedalając się gdzie popadnie. A teraz ma być jeszcze gorzej, bo pieszy z "wyraźnym zamiarem przejścia" ma mieć pierwszeństwo. No kurwa, bez przesady. Co złego jest w zasadzie "Patrzysz w lewo/prawo/lewo i idziesz"?
Zgłoś
Avatar
Cain69 2014-03-02, 18:48
wiesiors4, dodaj więcej gazu... Oczywiście piwka poleciały, mam od roku prawko i wkurwia mnie to niesamowicie chodź u nas w RZE ludzie uważają na siebie. Kiedyś się zagapiłem jak przejeżdżałem przez rondo i musiałem ostro depnąć żeby się zatrzymać (pasy dla pieszych 1,5 metra za rondem)- oczywiście panowie na pasach się zatrzymali i w razie "w" umożliwiliby mi bezpieczny przejazd. Oczywiście przeprosiłem, szalony dzień wtedy był. Chodź umieszczanie pasów zaraz za rondem które jest bardzo zatłoczone jest też bardzo rozsądne. Kierowca zjeżdżający 3 zjazdem zapierdala po wewnętrznej - obraca się w prawo spojrzeć czy ma czysto przelatuje szybko na zjazd a tu piesi ... I uwierzcie że jest tak zatłoczone że ciężko wcześniej sobie zjechać.
Zgłoś
Avatar
paco_x 2014-03-02, 19:22
@wiesiors4
cafajac masz obowiazek upewnic sie ze manewr jest bezpieczny....wiec skoncz gadac ze laska wyszla i miala pretensje, miala sluszne pretensje.
Zapraszam do przemierzenia wiekszej ilosci km bo w ciagu tych 6 lat nie przejechales chyba wiecej jak 100.000km
Jedz do skandynawii i wylacz myslenie, ciekaw jestem jak sie to skonczy.
Zgłoś
Avatar
avox 2014-03-02, 19:54
@wiesiors4
a chuj mnie obchodzą Twoje historie z babką co to Ci z wózkiem wyszła i jak to się zmieniło Twoje podejście do bycia pieszym po zrobieniu prawka. Mam dwie kategorie prawa jazdy B, C. Spróbuj cofnąć kiedyś ciężarówką w ciasnym miejscu czy parkingu, NIC nie widzisz co jest za Tobą. Jak nie masz pewności to poproś kogoś niech stanie i macha ręką czy możesz cofać. Poza tym zajebisty tok rozumowania- zapytałem ile miesięcy masz prawko to Ty mi wyjeżdżasz, że jestem świętą krową i wchodzę pod samochody. o_O
Na marginesie. Jak byś ta babkę uderzył to Ty był byś sprawcą. Jak nie widzisz, nie masz pewności to Twoja sprawa czy bezpiecznie wycofasz i nikogo nie uderzysz.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2014-03-02, 20:28
Miałem ostatnio podobną sytuację, i jedynym powodem dlaczego tamtego chuja nie potrąciłem, był strach przed uszkodzeniem auta.
Zgłoś
Avatar
Sova30 2014-03-03, 22:03
Ludzie ogarnijcie się, jestem kierowcą od 11 lat i nie raz się zdarzy, że kogoś nie zauważę tu czy tam, to jest normalne jak się jeździ autem. Nigdy nie mieliście nikogo w martwym punkcie jak zmienialiście pas? Zawsze widzicie wszystko co się dookoła was dzieje? Nikt wam nigdy nie nic nie wypomniał typu nagłe: "uważaj!"

Nie myli się ten, co nic nie robi i to jest święta prawda! Po to jest OC i inne ubezpieczenia, żeby mieć święty spokój w razie "W", bo wszystko się może wydarzyć i to w każdej chwili.

Ale powiem wam jedno, najbardziej wkurwia mnie, jak jakiś pieszy ładuje mi się pod auto na "bezczela" i ma jeszcze pretensje, choć dobrze wie, że nie ma racji A PRZECIEŻ JA WYSIADAJĄC Z AUTA TEŻ STAJĘ SIĘ PIESZYM!!! ale takich popierdolonych akcji nie odpierdalam, bo wiem czym to się może skończyć.
Zgłoś
Avatar
Jagang 2014-03-04, 20:31
Jeżeli jedziecie dozwolone 40 w obszarze zabudowanym to zdążycie zahamować przed pieszym, chyba że wskoczy wam prosto pod koła. Jeżeli jedziecie z większą prędkości to wina leży po waszej stronie zjeby! Powinni kastrować bez znieczulenia każdego skurwiela, który przejechał pieszego na pasach przez własną głupotę, bo zapierdalał mimo, że dojeżdżał do pasów. Pomyślcie debile pierdolone czy to, że nie spóźnicie się do pracy jest warte narażenia kurwa życia pieszego nawet mimo tego, że nie uważa na drodze? To kierowcy mają (kilku) tonową przewagę w przypadku zderzenia. Chociaż w tym wypadku wina leży po stronie przechodnia, bo wpierdala się na drogę jak debil. Jeżeli był pijany to jestem w stanie go zrozumieć, a jeśli nie był to zasługuje na śmierć jako słaba jednostka.
Zgłoś