18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Crouchu 2021-05-08, 20:50
PietiaGoras napisał/a:

Żadna autopizda, tylko prawdziwy bohater. Mało kto zdecydowałby się na takie poświęcenie, żeby ustrzelić pieszych karaluchów.



???
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-05-08, 21:20 1
Tinta napisał/a:

Zgodnie z Twoją logiką, jadąc autem, mamy stawać na każdym skrzyżowaniu (mimo, że mamy zielone) i sprawdzać, czy jakiś debil nie zapierdala na czerwonym, "bo prawa fizyki"



Napiszę ograniczone zaufanie cos Ci to mowi. Wole się spóźnić niż w worku wrócić. Mimo że mam zielone to się rozglądam czy jakiś goguś był roztargniony.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-05-08, 22:21
Crouchu napisał/a:

???



No, w sensie, że auto sobie uszkodził.
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-05-08, 23:14 1
kierowców może i wyprzedził, ale z pieszym to bym dał remis. tak jest, jak się wcina na skrzyżowanie na bardzo ciemnym żółtym.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-05-09, 0:53 1
Tinta napisał/a:

Zgodnie z Twoją logiką, jadąc autem, mamy stawać na każdym skrzyżowaniu (mimo, że mamy zielone) i sprawdzać, czy jakiś debil nie zapierdala na czerwonym, "bo prawa fizyki"



Odwrotnie. Na chłopski rozum to napisałem. Przeczytaj jeszcze raz i zastanów się czy nie nadużywasz słowa logika.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2021-05-09, 10:36 1
Abstrahując od wypadku, to tak właśnie powinien wyglądać ruch drogowy w cywilizowanym kraju - samochody osobno i rowerzyści osobno. Tak jest w min.w Chinach, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i wszędzie tam gdzie generalnie ludzie nie świecą gołymi jajami w bezkresie mądrości.
Zgłoś
Avatar
Zer'aThul 2021-05-09, 11:38 1
MarekJarek1 napisał/a:

I to jest właśnie morderstwo drogowe.



To nie jest drogowe zabójstwo, a zejście z powodu nieprzyjęcia szczepionki na srowid.
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2021-05-09, 17:01 2
Mez napisał/a:

Napiszę ograniczone zaufanie cos Ci to mowi. Wole się spóźnić niż w worku wrócić. Mimo że mam zielone to się rozglądam czy jakiś goguś był roztargniony.



ty jakiś niedopierdolony jesteś albo próbujesz pajacować przed monitorem więc coś ci wyjaśnię.

Przy tej prędkości gościu z osobówki był spokojnie kilkadziesiąt, być może powyżej 100 metrów przed skrzyżowaniem w momencie kiedy pieszy się rozglądał. Jest ciemno, skrzyżowanie dość mocno oświetlone, ciężko ocenić czy jakiś idiota jedzie grubo powyżej 50 km/h. To że trzeba się rozglądać nawet na zielonym to jedno ale stwierdzenie że można było w tej sytuacji przewidzieć zjeba za kółkiem to drugie.

Twierdzenie, że pieszy zginął przez swoją nieuwagę świadczy o twoim upośledzeniu i mam nadzieję, że nie masz uprawnień do kierowania jakimkolwiek pojazdem.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-05-10, 14:54
up: ty na pewno masz refleks gekona
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-05-10, 17:55
Mez napisał/a:

Napiszę ograniczone zaufanie cos Ci to mowi. Wole się spóźnić niż w worku wrócić. Mimo że mam zielone to się rozglądam czy jakiś goguś był roztargniony.



No ja to się rozglądam dronem na skrzyżowaniu, od 4 do 7 minut z odległości 100m. Do tego chodzę w zbroi husarskiej, a także wydaję sygnały świetlne i dźwiękowe.
Ciebie to nawet obrażać nie trzeba. Radzisz sobie świetnie sam.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-22, 1:51
Zer'aThul napisał/a:

To nie jest drogowe zabójstwo, a zejście z powodu nieprzyjęcia szczepionki na srowid.



O, kolejny antyszczep się rozbeczał
Zgłoś