18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
Avatar
lapps 2011-06-14, 15:15 1
kurcze przegladam ta strone antykomor i jakos nie moge znalezc zadnej obrazy :E zadnego chuja, gnoja, cwela, jebanego sprzedawczyka, skurwiela zasranego. nawet chama nie moge sie doszukac mimo, ze to nie obraza tylko krytyka braku kultury na ktora komorowski sobie juz wystarczajaco zasluzyl:P ale tam nie ma gorszych rzeczy niz te co byly na spieprzajdziadu albo u majewskiego. a glownie to tam sa niusy jak sie komorowski kompromituje. wiec sobie wykminili jeden z drugim ze puszcza abw zeby cichaczem stronke zamknelo, oficjalnie powiedzieli ze o niczym nie wiedzieli, tylko ktos komu bardzo zalezy na sprawiedliwosci w kraju rozkazal abw zamknac ta strone:E komorowskiego to nawet te zarty smieszyly, bo on ma dystans do siebie i potrafi sie smiac ze swoich bledow. tusk jeszcze nawinie gadke, ze trzeba w przyszlosci poprawic prawo zeby nie faworyzowalo politykow. w mediach sie to od odpowiedniej strony ukarze i juz kurwa platforma sprawiedliwych. rycerze na bialych koniach. ludzie honoru i obroncy ucisnionych. za tydzien sie pusci temat zastepczy o bezdomnych czy raperach co propaguja narkotyki i juz nikt nie bedzie pamietal o calej akcji

Miranda napisał/a:

A mnie wkurwia jak ktoś nadinterpretuje niektóre przepisy. A jakby ciebie ktoś nazwał pedofilem, a twoją matkę kurwą, to też byś się cieszył, że jest wolność słowa?



tak cieszylbym sie bo moglbym mu odpowiedziec np."japa burdna dziwko, cwelu bez przyszlosci". tzn i tak moge chyba ze to ktos z po to sie lepiej nie wychylac.
ale moge sie za to pochwalic, ze nigdy nie polecialem z placzem do abw bo bo.. inne dzieci sie ze mnie smieja
tym bardziej ze jego nikt nawet nie nazwal pedofilem ani kurwa ani nic z tych rzeczy ale i tak banda bezmozgich owiec bedzie bronic naczelnego barana, ze to nie o wolnosc slowa chodzi tylko obraze i zamach stanu.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2011-06-14, 18:41
A ja nadal twierdzę że za politykowanie tutaj , powinno się banować !
Zgłoś
Avatar
golip 2011-06-15, 11:06
Robienie sobie żartów z polityków a wyzywanie ich od chuji to kurwa nie to samo! Możesz powiedzieć dowcip o Polakach i większość osób się uśmiechnie ale jak powiesz "Polacy to chuje" to już nie będzie tak kurwa kolorowo. Jak za czasów Lecha ktoś by go nazwał chujem publicznie to też by go zlinczowali i nasłali ABW.
Zgłoś