18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
"W Dzierżanowie (woj. wielkopolskie) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia autobusu z szynobusem. Zginął 15-letni pasażer autobusu. Dziewięć osób zostało rannych.

Do wypadku doszło o godz. 16:05. Zderzyły się szynobus relacji Leszno - Ostrów Wielkopolski z podmiejskim autobusem, który z niewiadomych przyczyn nie zatrzymał się na znaku "stop". Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej, policja i prokurator.

Jedna osoba zmarła

- Rannych zostało pięć osób podróżujących autobusem - czterech pasażerów i kierowca - oraz czterech pasażerów szynobusu, którym jechało łącznie 14 osób - podaje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Mimo reanimacji, jedna z osób rannych zmarła. - To 15-letni pasażer autobusu - wyjaśnia Szczepaniak.

Trzy osoby spośród poszkodowanych trafiły do szpitala w stanie ciężkim.

Jedna z osób była zakleszczona we wraku autobusu. Uwolnili ją strażacy.

Wcześniej straż pożarna i policja informowały o siedmiu osobach rannych. - Jeden z pasażerów szynobusu dopiero przed chwilą zgłosił się do szpitala - tłumaczy Szczepaniak.
Wstrzymany ruch pociągów

Ruch pociągów na trasie Ostrów Wielkopolski - Leszno jest wstrzymany. - Zorganizowana jest zastępcza komunikacja autobusowa. Ruch pociągów zostanie wznowiony po zakończeniu pracy przez prokuratora - informuje Maciej Dutkiewicz z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A."

aż dziw ,że jedna osoba się wykręciła



Zajebane z TVN24

Zgłoś
Avatar
Oranżada 2014-03-12, 21:26 3
Zderzenie autobusa z szynobusem.
Coś ty to kurwa tłumaczył w tele gazecie?
A tak w ogóle to pierdole nie czytam bo z TVN propsy
Zgłoś
Avatar
uszatok 2014-03-12, 21:43 6
Kurwa mać, a ja całe życie mówiłem na to pociąg...
Zgłoś
Avatar
MarcinosPL 2014-03-12, 22:32
Miszkam niedaleko i dodam że około godziny temu zmarł w szpitalu 17-latek. Nie dali rady go uratować
Zgłoś
Avatar
Massivee 2014-03-13, 0:52 10
@up Nieważne. Każdy umrze. A tą smutną minkę wsadź sobie w dupę. W sobotę pochowałem ojca. Będzie kasa na dziwki.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-03-13, 10:11 116
@up
Ale z ciebie twardy skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2014-03-13, 12:50 4
Autobus dostał w oś. Gdyby dostał pomiędzy byłoby ciekawiej
Zgłoś
Avatar
PlumeQ 2014-03-13, 21:06
Ten 15 latek robił sobie zdjęcia w lustrze
W ogóle ludzie to idioci bo na facebooku stawiają mu [*], głupcy, zamiast iść do sklepu kupić wkład następnie udać się na cmentarz z kosza wyciągnąć znicz (szkoda dychy) i mu to postawić na nagrobku.. W sumie to i na wkład trochę szkoda hajsu
Zgłoś
Avatar
tktn 2014-03-14, 17:21
W sumie to bym jeszcze ropę spuścił z tego autobusu
Zgłoś
Avatar
kafarinho 2014-03-14, 17:28
Skomentowałbym to jako wjazd autobusu w szynobus, jak coś na szynach u nas w kraju może zrobić taką delikatną masakrę ?
Zgłoś
Avatar
Emer88 2014-03-14, 17:48
Ty już nie masz skąd materiału wrzucać ???
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-03-14, 18:34
@PlumeQ
To nie głupota, to XXI wiek i dekadencja.

@uszatok
pl.wikipedia.org/wiki/Autobus_szynowy nie dziękuj.
Zgłoś
Avatar
Esperanto 2014-03-14, 18:58
Bylem, widziałem, ogólnie rzecz ujmując kierowca autobusu popierdolony, na tym przejeździe jest znak stop, więc powinien się zatrzymać, ale po co? Wyjebane, że wiezie dzieci i młodzież przecież on jest kierowcą autobusu to może. Nie zatrzymał się, a pociągu nie widział bo słońce mocno świeciło. Rutyna go zgubiła. Nigdy nie wsiądę do MZK Krotoszyn, sami rutyniarze i zbyt pewni siebie kierowcy...
Osobiście bym go powiesił za jaja na latarni przy ratuszu w Krotoszynie. Szkoda ludzi...
Zgłoś
Avatar
kiwaz 2014-03-14, 21:21 1
Mój powiat,taki piękny Chłopak,któremu buty spadły chwilę po wypadku miał same elektroniczne "znicze" i wyżalania.XXI wiek...
Cholera,miałem dodać ten materiał,ale poszedłem na trening i potem zapomniałem...
Aha,zginęły dwie osoby.Ta druga w szpitalu,bodajże nieboszczyk chodził do tej samej szkoły ,co ten pierwszy.Jego dziewczyna prawdopodobnie będzie miała amputowaną stopę.Znajomy,co erką jeździ mówił,że ktoś ma zdjęcia chłopaka.Być może będzie na harda
A @PlumeQ to idiota,znam go niestety osobiście .
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-03-14, 23:08
bongo155 napisał/a:

... autobusem, który z niewiadomych przyczyn nie zatrzymał się na znaku "stop"...



Tak, niewiadomych przyczyn.
Wiadomo że coraz więcej autobusów jest prowadzonych przez super mądrych obywateli Naszego kraju.
Jaka szkółka taka jazda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie