18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
vodoslav 2014-02-17, 0:31 2
Całkiem sporo jeżdże na rowerze, w mieście do tego doskonale przystosowanym, aczkowiek zatłoczonym.
Przeważającą część "kierowców" stanowią wszelkiego pochodzenia miłośnicy kóz, czciciele krów, zjadacze zwierząt domowych, przybysze tzw. "byłych kolonii".
Przeważnie zakładam kamizelke odblaskową,o tej porze roku nawet za dnia (tak, lubię chłopców). Mimo tego bardzo często muszę zwyczajnie spierdalać z drogi, ponieważ komuś się śpieszy. Czerwone światło, zajechanie drogi, niesygnalizowane manewry, zapierdalanie 12 letnią astrą GTI turbo quattro wrx-e36 500 km/h.
Pies jebał cwaniaków drogowych.

Ps. islam to rudy chuj
Zgłoś
Avatar
V3ase 2014-02-17, 0:44 1
Podpierdalać ile wlezie. Sie warszawka jeździć nauczy.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-02-17, 4:17
na prostej drodze
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-02-17, 8:48 2
bania88 napisał/a:

Kurwa kamerka to podstawa? A nie zauwazyl ktos, ze na wlasne zyczenie robimy policyjne panstwo?


Oczywiście że nie. Państwo Policyjne jest wtedy kiedy to Rząd nas inwigiluje. Ale kiedy my sami to sobie robimy, to się po prostu nazywa dzień powszedni. Kiedyś przed PRLem myślisz że jak było? Albo w jakimś innym kraju do końca XX wieku? Ludzie nie używali kamerek, ale istniała cała masa prasy,lokalnej i krajowej, która opisywała życia i wyskoki przeróżnych ludzi a ludzie po pracy lub przed pracą oraz niepracujące głownie kobiety, siadali w gronie znajomych w domu lub gdzieś bardziej na mieście i opowiadali sobie kto co zrobił i jak bardzo było to złe/wstydliwe etc.

LikeThis napisał/a:

na prostej drodze


To nie jest takie głupie albo dziwne jak ci się wydaje. Spójrz na mapę, na drogę miedzy Oławą a Wrocławiem. Jest prawie prosta a sporym jej odcinku wisi magiczny symbol ilu już tutaj zginęło a a ilu zostało rannych.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-02-17, 11:40 3
bania88 napisał/a:

A nie zauwazyl ktos, ze na wlasne zyczenie robimy policyjne panstwo? Kazdy nagrywa kazdego i tylko jak ktos cos zrobi to do neta film idzie. Teraz na glownej jest nawet jak gosciu na czerwonym przejechal, nic wiecej tylko czerwone, a na dodatek autor dal jeszcze stop klatke na rejestracje.
Jak dla mnie to to wszystko w troche chujowa strone idzie. Dobrze jak ktos w ciebie wjedzie i masz dowod jak sie wypiera, ale podpierdalanie sie nawzajem to juz gorzej.



Ciekawe co byś pierdolił, jakby ci zabiło dzieciaka w miejscu, gdzie jakiś debil przeleciał na czerwonym.
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-02-17, 17:47 1
@up, ja osobiście wtedy bym wrzucił nagranie na sadistic.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-02-18, 12:52
ChomikAdrian napisał/a:



Ciekawe co byś pierdolił, jakby ci zabiło dzieciaka w miejscu, gdzie jakiś debil przeleciał na czerwonym.



Tak kurwa i wrzucenie do internetu filmiku magicznie kurwa wroci zycie memu dzieciakowi. Jak mam filmik to wystarczy mi dac na paly zeby zlapali. Ale ty pewnie bys wolal wrzucic na sadola i walic konia do komentarzy pod filmikiem, gdzie twoj dzieciak traci zycie.
Zgłoś