18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Edek88ful 2014-02-16, 13:02 3
Tez mam kamerke, widzialem juz kilka stłuczek i wypadkow sam jeden miałem. Czekam az kamerka zacznie przynosic pożytek
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-16, 13:19
a i tak zaraz zleca sie debile co powiedza ze ten co wrzuca filmy to jebana konfitura bo to przeciez obrzydliwe tak donosic
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-02-16, 13:33 3
@up

to wszystko przez to że komuchy z UB i SB na emeryturkach i ich zjebane potomki nienawidzą konkurencji
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-02-16, 13:46 19
Kurwa kamerka to podstawa? A nie zauwazyl ktos, ze na wlasne zyczenie robimy policyjne panstwo? Kazdy nagrywa kazdego i tylko jak ktos cos zrobi to do neta film idzie. Teraz na glownej jest nawet jak gosciu na czerwonym przejechal, nic wiecej tylko czerwone, a na dodatek autor dal jeszcze stop klatke na rejestracje.
Jak dla mnie to to wszystko w troche chujowa strone idzie. Dobrze jak ktos w ciebie wjedzie i masz dowod jak sie wypiera, ale podpierdalanie sie nawzajem to juz gorzej.
Zgłoś
Avatar
imegas 2014-02-16, 14:01
Co sądzicie o tych kamerkach na allegro za 69zł? Z tego co wyczytałem to oczywiście
made in china ,720p ,1280x960 , 6 led w tym 2 dzień 6 noc pole widzenia 140 stopni.
Przykładowe niby nagranie.
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-02-16, 14:33
imegas napisał/a:

Co sądzicie o tych kamerkach na allegro za 69zł? Z tego co wyczytałem to oczywiście
made in china ,720p ,1280x960 , 6 led w tym 2 dzień 6 noc pole widzenia 140 stopni.
Przykładowe niby nagranie.



Gdyby obraz nie przycinał to za te cenę warto. Chyba że to przez youtube.
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2014-02-16, 14:35
imegas napisał/a:

Zderzenie na wiadukcie 16.01.2014


na filmiku jest napisane 14.01 wiec nie kłam
Zgłoś
Avatar
Kałmasznawardze 2014-02-16, 15:10 7
Cytat:

Do znudzenia będę powtarzał, że wideorejestrator w dzisiejszych czasach to podstawa!



A co Ty jestes kurwa TVN?
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-02-16, 15:20 6
Zgadzam się z bania88.Co innego wrzucić jakieś smieszne zajście lub móc udowodnić swoją racje w razie problemów a co innego wpierdalanie do internetów najdrobniejszych wykroczeń.Pierdolone społeczniaki pilnujcie własnej dupy i generalnie za takie coś powinna być wymierzona kara w postaci wpierdolu
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2014-02-16, 18:51 2
Mam tą kamerkę za 69zł i jakość nagrywania przeciętna, główny wątek uchwycisz, ale co do szczegółów to już gorzej, filmu nie tnie, jest płyny, na dodatek trzeba ją cały czas trzymać na zasilaniu, bo aku w niej to na 20 min, dodatkowo na zasilaniu jebana zakłóca mi radio w aucie.
Kolega kupił kamerkę mio za ok 400zł, ale obraz żyleta, na klatce można bez problemu czytać rej., ale czy warta ceny taka zabawka w aucie, zależy czy całe życie spędzasz w aucie i przyda ci sie to do czegoś.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2014-02-16, 23:47 15
Widzę, że niektórych to albo pojebało, albo nie zdarzyło im się być w mieście. BARDZO DOBRZE, że wrzuca się do sieci filmy, na których ktoś łamie przepisy. Chuj w dupę pedałom, którzy przejeżdżają na "późnym żółtym". Myślicie że kto powoduje wypadki? I jeszcze piszecie o konfidentach i mieszacie w to UB i SB. Chyba Wam się coś popierdoliło, i nadużywacie tych skrótów. Co innego donosiciel na sąsiada "bo mnie wkurwił to powiem że lży na nasz kochany kraj", a co innego "stworzył zagrożenie, niech poniesie karę".
Zgłoś
Avatar
Maxwell 2014-02-16, 23:52
mrbacix napisał/a:

Do znudzenia będę powtarzał, że wideorejestrator w dzisiejszych czasach to podstawa!



...Żeby było skąd czerpać materiały na sadola i harda. Święta prawda! Piwo!
Zgłoś
Avatar
eithe 2014-02-17, 0:00 2
mare30ks,

Chodzi o to, żeby nie wrzucać właśnie takich filmów jak ktoś wyżej wspomniał, ze znikomą szkodliwością społeczną typu: przejechał na czerwonym, wyprzedził z prawej i odrazu linczować kierowców i najlepiej jeszcze numery rej. podawać... Bo to się robi chore, bo sadol to nie skrzynka mailowa policji. Narzekać na fotoradary to każdy pierwszy, ale jak ktoś wrzuci film z przejechanym psem to kurwa obrońcy praw zwierząt, wielcy sadole..

Ale soczyste pierdolnięcia jak na wrzuconym filmie jak najbardziej!

mesiash,

kurwa, kto nie przekroczył 50 w mieście niech pierwszy się jebnie w łeb! Głupie zachowania trzeba tępić zgadzam się, ale wkurwiają strażnicy teksasu, którzy byle wykroczenie, będą wpierdalać do sieci.
Zgłoś
Avatar
IrvinCasterine 2014-02-17, 0:16 1
W tym miejscu jest ograniczenie prędkości do 30km/h od ponad roku z powodu awarii ... powinni im jeszcze wlepić mandat za przekroczenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie