18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
shoe5maker 2021-03-14, 16:39 2
Szambo wybiło.
Zgłoś
Avatar
DarkLord 2021-03-14, 16:45 1
Nie szkoda gówniaka. na wózku usiądzie więcej problemów nie będzie sprawiać na ulicy. jeśli oczywiście krwotok wewnętrzny nie zebrał żniwa.
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2021-03-14, 17:08
DarkLord napisał/a:

Nie szkoda gówniaka. na wózku usiądzie więcej problemów nie będzie sprawiać na ulicy. jeśli oczywiście krwotok wewnętrzny nie zebrał żniwa.



Co ty, zaraz po wypadku widać ze sama rusza nogami także ewentualnie jakiś uraz głowy. Do wyleczenia pewnie
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-03-14, 17:30 5
Gazownik napisał/a:

Co ty, zaraz po wypadku widać ze sama rusza nogami także ewentualnie jakiś uraz głowy. Do wyleczenia pewnie



Uraz glowy to miala juz przed wypadkiem!
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-03-14, 18:07 13
Ten dupek z samochodu już chciał ją stawiać na baczność.
Zgłoś
Avatar
Gazownik 2021-03-14, 18:27 3
Znawca_Cipek napisał/a:

Uraz glowy to miala juz przed wypadkiem!



No właśnie nie wiem. Doszukuje się znaku ustąp pierwszeństwa i go nie widzę. A jeśli nie ma to temu z prawej chyba trzeba ustąpić
Zgłoś
Avatar
sard 2021-03-14, 18:31 2
Gazownik napisał/a:

No właśnie nie wiem. Doszukuje się znaku ustąp pierwszeństwa i go nie widzę. A jeśli nie ma to temu z prawej chyba trzeba ustąpić



kierowca auta i ustępowanie rowerzyście pierszeństwa? To nawet w Polsce niespotykana akcja A co dopiero gówniakowi i to gówniak dziurawiec na rowerze, przecież według kierowców z marszu nie ma żadnych praw chyba, że czarna to wtedy w sumie ma prawo... do śmierci z ręki pana.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-14, 18:50
Ta w fioletowej kiecce aż skacze z radości. A najlepszy facet co podjechał pod koniec samochodem. Wysiada, rozkłada ręce i mówi "co za zbiegowisko?", patrzy na małą i mówi do gościa obok "pozbierajcie to, chcę przejechać"
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-03-14, 18:58 7
sard napisał/a:

kierowca auta i ustępowanie rowerzyście pierszeństwa? To nawet w Polsce niespotykana akcja A co dopiero gówniakowi i to gówniak dziurawiec na rowerze, przecież według kierowców z marszu nie ma żadnych praw chyba, że czarna to wtedy w sumie ma prawo... do śmierci z ręki pana.



Co ty pierdolisz, gówniara ścięła pasy i wjechała pod samochód jadąc prawą centralnie pod prąd, kierowca nie miał opcji na reakcję jak mu za płotu wyjebała prosto pod samochód.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-03-14, 19:44
Jebana gówniara, do kontenera.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-14, 19:58
łebek fajnie zahamowal w 6 sekundzie
Zgłoś
Avatar
tdoberman 2021-03-14, 20:52
Nie wiem po co ludzie zawsze szybko biegną do ofiary... właśnie żeby je szybko podnosić., totalna bzdura... jak leży to co źle?
Zgłoś
Avatar
normale 2021-03-14, 21:27
Abstrahując już od winy, dziurawca i pierwszeństwa to refleks kierowcy średni
Zgłoś
Avatar
decybelix 2021-03-14, 22:18
zlecieli się jak po zasiłek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie