18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zdjęcia bahorów.
drv87 • 2015-02-15, 8:39
Witam

Zauważyłem ostatnio modę wrzucania zdjęć i filmów dzieci na Face book'a, jest to bardzo irytujące.
Wchodzę na FB filmik z bachorami na dzień dobry, potem nasz Michaś, nasza Zosia i tak kurrwa w kółko, ale to nie jest najlepsze, o a to nasz Adaś w kąpieli itd. Są matki co całe sesje wystawiają i nie to że dodają zdjęcia do albumu wszystkie, tylko po kolei na główną, 15 postów jednej osoby i w każdym z tych postów jedno zdjęcie i opis. Czemu matka swojej sesji nagiej nie zrobi pod tytułem: Ja w kąpieli albo coś podobnego, było by na co popatrzeć.
A tak swoją drogą to jak to jest że za posiadanie zdjęć nagich nieletnich zamkną cię za pedofilię, a za wrzucanie nagich zdjęć dzieci na Face book to już nie. Pojebany ten świat.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2015-02-15, 8:42 1
pomyliłeś strony?? naprawdę. w dupie mam Twoje przemyślenia
Zgłoś
Avatar
Jo 2015-02-15, 8:45
@up
A ja na przykład mam w dupie Twoje zdanie na ten temat.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2015-02-15, 10:32 2
Dlatego usuwam takie głupie cipy ze znajomych
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2015-02-17, 14:34 1
wkurwia cię coś na fejsbuku? zacznij o tym dyskusję na innych stronach, niech wszyscy wiedzą!
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2015-02-17, 19:59
A chyba cie wkurwie i wstawie tutaj 50 fot mojego "bahorów"
Zgłoś
Avatar
KarelGoldbaum 2017-12-09, 21:25 1
Dzieci to zaraza, rodzice to też zaraza, uważają się za grupę uprzywilejowaną tylko dlatego, że wydali bachora na świat i teraz wszyscy muszą ich za to szanować i we wszystkim ustępować. Ja tam nie będę miał dzieci, przysłużę się społeczeństwu w inny i z pewnością bardziej produktywny sposób
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2017-12-13, 16:14 1
KarelGoldbaum napisał/a:

Ja tam nie będę miał dzieci, przysłużę się społeczeństwu w inny i z pewnością bardziej produktywny sposób



Samo to, że się nie rozmnożysz, będzie ogromną przysługą dla społeczeństwa. Brawo!
Zgłoś
Avatar
KarelGoldbaum 2017-12-14, 12:31
PowerBoBass napisał/a:



Samo to, że się nie rozmnożysz, będzie ogromną przysługą dla społeczeństwa. Brawo!



O każdym człowieku na Ziemi można tak zasadniczo powiedzieć
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2017-12-15, 20:53
KarelGoldbaum napisał/a:



O każdym człowieku na Ziemi można tak zasadniczo powiedzieć



A jednak zasadniczo się tak nie mówi o każdym człowieku, a tylko o tych "wybitnych"
Zgłoś