18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zofar 2014-06-18, 14:26 6
Prawo szariatu - Dorośli ludzie (nie piszę mężczyźni, żeby nie nas nie obrażać) robią ogromną krzywdę dziecku za to, że ukradł chleb. Teraz pytam ile trzeba jeszcze dowodów na to, że ta religia to zagrożenie? Ci na tym obrazku za samo patrzenie i brak reakcji powinni nigdy nie mieć dzieci, a tego który siedział za kółkiem osobiście bym przejechał tak z parę razy
Zgłoś
Avatar
Narkusss 2014-06-18, 15:14 4
@up, Islam to nie religia tylko ustrój społeczny.
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-06-18, 23:38 9
@up 70% komentarzy na sadolu to pociski na islam. Każdy (kto tu zagląda) już wie, że islam to chuj a mahomet to pedofil, więc na co pisać po raz milionowy to samo? Większość pisze co by to oni nie zrobili oprawcom z tego typu filmików a przykra prawda jest taka, że 99% komentatorów na ulicy widząc osobę, o której właśnie pisała w necie czego by to nie zrobiła jej gdyby spotkała ją na ulicy, spuszcza głowę i cicho przemyka obok. Chciałbym zobaczyć te wszystkie krwawe pomysły w akcji. Wiszącego na drzewie ryżego chuja z odbytem jak wejście do stodoły, płonących cyganów na ulicach itp itd. Niestety to tylko słowa, pierdolenie o szopenie.

Zajebisty filmik. Łap piwo i leć na główną.
Zgłoś
Avatar
ces 2014-06-18, 23:42
@up

nihoya Główna od 20
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-06-19, 9:52
Takie basy, że aż się proszą do odpalenia w moim nowiutkim golfiku z 1990 roku na gazie.
Zgłoś
Avatar
psimcio 2014-06-19, 17:50 1
Kurwa Wincyj!
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-06-19, 18:17 1
Narkusss napisał/a:

@up, Islam to nie religia tylko ustrój społeczny.


Islam to religia, która kształtuje prawo i inne aspekty życia muzułmanina. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego od religijnego i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina.Dosłownie oznacza oddanie się Bogu.

Hojren napisał/a:

@up 70% komentarzy na sadolu to pociski na islam. Każdy (kto tu zagląda) już wie, że islam to chuj a mahomet to pedofil, więc na co pisać po raz milionowy to samo? Większość pisze co by to oni nie zrobili oprawcom z tego typu filmików a przykra prawda jest taka, że 99% komentatorów na ulicy widząc osobę, o której właśnie pisała w necie czego by to nie zrobiła jej gdyby spotkała ją na ulicy, spuszcza głowę i cicho przemyka obok. Chciałbym zobaczyć te wszystkie krwawe pomysły w akcji. Wiszącego na drzewie ryżego chuja z odbytem jak wejście do stodoły, płonących cyganów na ulicach itp itd. Niestety to tylko słowa, pierdolenie o szopenie.

Zajebisty filmik. Łap piwo i leć na główną.



Noi bardzo dobrze szkoda, że nie 100% Skoro oni mogą szerzyć nienawiść i przez takich obojętnych ludzi jak Ty udaje im się to. Co Ty możesz wiedzieć co kto zrobi? Jeśli uważasz, że ktokolwiek przejdzie obojętnie obok takiej sytuacji gdzie dziecko jest torturowane to się grubo mylisz. Pierdolenie o szopenie bardzo dobrze pasuje do Twojej oceny
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-06-19, 18:43
@ Zofar
Co Ty pierdolisz? Nie znasz mnie a piszesz, że jestem obojętny i już pewnie masz tezę, że jestem również lewakiem, waginosceptykiem i kozoentuzjastą.
Cytat:

Co Ty możesz wiedzieć co kto zrobi? Jeśli uważasz, że ktokolwiek przejdzie obojętnie obok takiej sytuacji gdzie dziecko jest torturowane to się grubo mylisz


A co Ty możesz wiedzieć co kto zrobi?

Czy jestem obojętny w sprawie islamu? Bynajmniej, ale nie lubię rzucania słów na wiatr.

Pozdrowienia i życzę miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-06-20, 9:10
Hojren napisał/a:

@ Zofar
Co Ty pierdolisz? Nie znasz mnie a piszesz, że jestem obojętny i już pewnie masz tezę, że jestem również lewakiem, waginosceptykiem i kozoentuzjastą.

A co Ty możesz wiedzieć co kto zrobi?

Czy jestem obojętny w sprawie islamu? Bynajmniej, ale nie lubię rzucania słów na wiatr.

Pozdrowienia i życzę miłego dnia.



Zapomniałem dodać, że jesteś lewakiem, waginosceptykiem i kozoentuzjastą.
Zgłoś