18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Zdjęcia z Afganistanu
Maligi • 2014-02-10, 12:20
Dzisiaj pokażę Wam kilkanaście wg. mnie dobrych zdjęć z wojny w Afganistanie.
Zdjęcia pochodzą z: facebooka, zafganistanu.pl i różnych portali informacyjnych.
Reszta w komentarzach.





Zgłoś
Avatar
LordFlorex 2014-02-10, 22:38
kawkaman dobrze to ujął,teraz popatrzcie na to w taki sposób że gdyby ktoś wpierdolił się wam do kraju i mordował niby terrorystów a często przez "przypadek" wymordują rodzinę twojego kumpla albo nie daj boże twoją to nie chwycił byś jeden z drugim za karabin i nie próbował jakoś z nimi walczyć?Dalej chłońcie to gówno co wam serwują hamerykanie,jest to ich sprawa i według mnie nie powinniśmy się wpierdalać w nie swoje sprawy bo już wystarczająco nadstawialiśmy karku...
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-02-10, 22:40
brat.juzef napisał/a:

Jeśli ktoś nigdy nie walczył w jakikolwiek fizyczny sposób to niech nie pierdoli w tym temacie, poprawi rurki i spierdala do starbunia jarać się swoim ajpadzikiem, mini od mamusi na gwazdke.
Kiedyś ludzie raczej byli z krwi i kości, teraz składają się z gówna, nie wszyscy. Ale ci, którzy nie służą w wojsku i odwalają dobrą robotę w innych miejscach.

A waleczność Polaków i GROM to dwie ostatnie rzeczy z jakich ja, jako młody Polak mogę być dumny w popierdolym bananowym gównie niszczonym przez niż intelektualny i liberalnych małych chujków.


Typie jestes ograniczony. Poszerz swoje horyzonty bo masz tok myślenia jak wojskowy trep.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-10, 23:02
brat.juzef napisał/a:

Jeśli ktoś nigdy nie walczył w jakikolwiek fizyczny sposób to niech nie pierdoli w tym temacie, poprawi rurki i spierdala do starbunia jarać się swoim ajpadzikiem, mini od mamusi na gwazdke.
Kiedyś ludzie raczej byli z krwi i kości, teraz składają się z gówna, nie wszyscy. Ale ci, którzy nie służą w wojsku i odwalają dobrą robotę w innych miejscach.

A waleczność Polaków i GROM to dwie ostatnie rzeczy z jakich ja, jako młody Polak mogę być dumny w popierdolym bananowym gównie niszczonym przez niż intelektualny i liberalnych małych chujków.



kawkaman napisał/a:


Typie jestes ograniczony. Poszerz swoje horyzonty bo masz tok myślenia jak wojskowy trep.



Najpierw niech się dzieciak nauczy używać składni.
Składać poprawnie zdania, po polsku.
A dopiero potem niech weźmie za pisanie co mu w główce siedzi.
To miażdży
Cytat:

Kiedyś ludzie raczej byli z krwi i kości, teraz składają się z gówna, nie wszyscy. Ale ci, którzy nie służą w wojsku i odwalają dobrą robotę w innych miejscach.


Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-02-10, 23:50
Cytat:

Najpierw niech się dzieciak nauczy używać składni.
Składać poprawnie zdania, po polsku.
A dopiero potem niech weźmie za pisanie co mu w główce siedzi.
To miażdży


że co??
Zgłoś
Avatar
Kalmar_Akbar 2014-02-11, 9:23 2
Szron napisał/a:


Nią
[...]
Nią hehe
[...]
Ps. znajdź kobietę, to Ci armia odpocznie xD



A jak wg Ciebie powinno brzmieć słowo "Ona" w narzędniku w odniesieniu do Armii? To, że jakieś słowo jest rodzaju żeńskiego, nie oznacza że ma płeć (chyba nawet już w podstawówce o tym mówią! A dlaczego nadużywam pisania wielką literę? Z szacunku, tylko i wyłącznie! A kobiety mi nie potrzeba... kolejnej! Wystarczy mi ta jedyna, która jest matką moich dzieci.
Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Izura 2014-02-11, 12:51
Dobre ujęcia tym najemnikom zrobili, ale to nie zmienia tego, że to tylko najemnicy walczący dzielnie o ropę, to nie nasza wojna a wpierdalamy się żeby obciagac hamburgerom. Zginąć za $, jakie to kurwa patriotyczne! Szkoda, że jakby Polsce coś groziło to dalej będą siedzieć na zasranej pustyni broniąc nie naszych interesów.
Zgłoś
Avatar
f4cef4ck 2017-04-26, 20:24
Ciekaw jestem jak sobie poradzicie kiedy prawo narzuci unia a wy nolify dostaniecie się z rodziną na takie okolice jake tworzą w Europie z uchodźców... a sory dalej będziecie płakać że za siedzenie przy kompie nikt wam nie płaci... rusz tyłek z domu do pracy jeden z drugim a nie innym żałujecie...

I kupę wiecie jak to tam wygląda i co się dzieje samymi stereotypami zyjecie
Zgłoś