18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zdjęcie paznokcia
bobberman • 2017-11-24, 23:29
Czarny piątek. Ok. 15:20 dzisiaj w pracy wykonując konserwację małej maszyny do nie ważne czego przez nieuwagę wpakowałem palec w obrotowe ryflowane kółko. W ułamku sekundy ściągnęło mi cały paznokieć z grzebalca lewej dłoni. O dziwo paznokieć bez śladu krwi. Na SOR spędziłem 6,5h tylko po to żeby założyli opatrunek i wypisali zwolnienie.

Wrzucę w komentarzach jak rośnie taki paznokieć. Sam jestem ciekaw.
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2017-11-25, 18:09
Brakuje mi obrazka o podcieraniu dupy łokciem
Zgłoś
Avatar
maniana147 2017-11-25, 21:16
To uczucie kiedy miała być fotografia a wyszło zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
wrobel51 2017-11-25, 22:31
kurwa, kto ze zdartym paznokciem idzie na sor?? strach pomyśleć co będzie jak Ci będą ósemki rosnąć...
Zgłoś
Avatar
lysout 2017-11-26, 8:03
Kiedyś wisiały takie tabliczki w zakładach pracy:

Zgłoś
Avatar
szreq69 2017-11-26, 11:08
Zawsze plus że to lewa ręką , podetrzeć się jeszcze da.noo chyba że jesteś lewo ręczny.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-11-26, 16:59
Na jak długo dostałeś zwolnienie?

Wyobrażam sobie ten ból, sam miesiąc temu uderzyłem się w stalową konstrukcję w robocie kciukiem, krew wydobywała się spod spodu paznokcia, było wyraźne zasinienie na ponad połowie długości paznokcia, na szczęście nie zerwałem go ani nie połamałem był tylko zbity. Bolało jak skurwysyn przez pierwsze dwa tygodnie wszystko delikatnie musiałem robić, teraz po miesiącu czasu nawet mam po tym ślad chociaż się goi ale bardzo powoli jak na paznokieć.
Zgłoś
Avatar
bobberman 2017-11-26, 18:27
Nie ma co się tłumaczyć. Jako automatyk czasem trzeba coś doregulować w maszynie w czasie ruchu. Jak nie pracujesz w podobnym zawodzie to zakmnij mordę i się nie wypowiadaj. Wypadki w pracy się zdarzają.
W pierwszej chwili nie bolało. Taśma izolacyjna pod ręką więc owinąłem palec kilka sekund po zdarzeniu i krew jakoś bardzo się nie lała. Wieczorem zdejmowałem opatrunek i ostro napierdziela.
Ździwiony jeden z drugim, że na sor i zwolnienie. Jak pracujesz chuj wie gdzie to po czymś takim wyjebią Cię z roboty.
Mnie BHPowiec zawiózł na SOR. Tak jest w normalnych zakładach pracy po wypadku człowieku. Ze szpitala 2 tygodnie zwolnienia i skierowanie do poradni chirurgicznej. Ogólnie zdolność do pracy pewnie dostanę po 2 miesiącach.
Zgłoś
Avatar
magicrodek123 2017-11-27, 16:49
Mocno bolało po urwaniu ? Nakurwia dalej?
Zgłoś
Avatar
bobberman 2017-11-29, 0:26
Miałem już obcięty koniec palca łącznie z kością, pęknięcie kości z przesunięciem innego palca, złamanie ręki, złamanie obojczyka, rwanie zęba 8 bez znieczulenia więc tylko takie mam odnośniki.
Także 3/10. Każdy ból jest inny i każdy inaczej odczuwa. To jest bardziej wkurwiające bo niby możesz zrobić wszystko tylko musisz uważać zeby nie dotknąć. Jak jesteś bardzo ciekawski to wbij sobie szpilkę pod paznokieć.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-29, 15:11
bobberman napisał/a:

Miałem już obcięty koniec palca łącznie z kością, pęknięcie kości z przesunięciem innego palca, złamanie ręki, złamanie obojczyka, rwanie zęba 8 bez znieczulenia więc tylko takie mam odnośniki.
Także 3/10. Każdy ból jest inny i każdy inaczej odczuwa. To jest bardziej wkurwiające bo niby możesz zrobić wszystko tylko musisz uważać zeby nie dotknąć. Jak jesteś bardzo ciekawski to wbij sobie szpilkę pod paznokieć.



BHP to chuj, nie?
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 2021-01-10, 21:52 2
Dostal zarazy i paznokiec nie odrosl bo nie wrzucil nic
Zgłoś
Avatar
bobberman 2021-05-13, 1:16
a1lp2ha3 napisał/a:

Dostal zarazy i paznokiec nie odrosl bo nie wrzucil nic



Odrósł o śladu nie ma. Jakieś 2 miesiące odrastał.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2022-07-03, 22:57
Joł. Miałeś wrzucić w komentarzu jak się zrośnie.
Zgłoś
Avatar
krdczleniu 2023-04-29, 16:15
bobberman napisał/a:

Odrósł o śladu nie ma. Jakieś 2 miesiące odrastał.



nie kłam tylko mleczaki odrastają
Zgłoś