18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Cyrk 2012-10-23, 21:58 9
Cytat:

Znowu katolicyzm to obłuda i zakłamanie

Na 99% to są protestanci, ale co tam fakty jeżeli można dojebać katolikom...
Zgłoś
Avatar
rafello 2012-10-23, 22:04 1
@macleod
Przecież to chata tego gościa a nie jej...
Zgłoś
Avatar
booore 2012-10-23, 22:04
cheaters.com/ ?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-23, 22:22 6
macleod napisał/a:

Ważne, że obrazek jezuska na ścianie wisi (0:55)...

... a potem blebleble proszę o rozgrzeszenie i przysięgam ci wierność i nie opuszczę cie aż do smierci...

Znowu katolicyzm to obłuda i zakłamanie



Ja pierdole, skąd się biorą takie debile...

Co z tego, że wisi tam krzyż, czy święty obrazek, czy cokolwiek innego?
Jeżeli ja ubiorę się w mundur policjanta, to chociaż nie mam żadnych uprawnień, jestem policjantem?
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-10-23, 22:59
Aktorzy, wszystko reżyserowane.
Zgłoś
Avatar
DumbledoreZG 2012-10-23, 23:10
Widać, że montowane

Najpierw obrazek Jezusa wisi na ścianie nad łóżkiem (0:55), a potem stoi na drugim stoliku (od 1:00)
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-10-23, 23:36 1
Slonx napisał/a:



Ja pierdole, skąd się biorą takie debile...

Co z tego, że wisi tam krzyż, czy święty obrazek, czy cokolwiek innego?
Jeżeli ja ubiorę się w mundur policjanta, to chociaż nie mam żadnych uprawnień, jestem policjantem?



A jeżeli ja postoję sobie godzinę w tygodniu w garażu to będę samochodem?
Dla mnie debilem jest osoba, która uważa się za katolika bo postoi godzinę w tygodniu w kościele. Bo się odwiesi świętymi obrazkami. Bo sobie naklei rybkę na samochód. Bo...(można tak wymieniać i wymieniać...). A na to, że na co dzień to pijak, złodziej, oszust, napierdalacz żony to już mniej istotne. I to wszystko przy ogólnej akceptacji Waszej tzw. wspólnoty .
Dla mnie katolicyzm to obłuda i zakłamanie i nie uważam za niestosowne abym nie miał prawa o tym mówić głośno. Jeżeli komuś jest to potrzebne do życia - nie ma problemu i nikogo od debili wyzywał nie będę. Bez obrazy ale nie mój poziom...
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-10-24, 1:05
Loki91 napisał/a:

@Cavaleria

Co kto lubi.

Jedni wolą normalne, zdrowe zerżnięcie żony/dziewczyny/koleżanki a inni pragną kału na klacie i słoika w dupie. Ja jakoś nie narzekam na to pierwsze



na kał na klacie? to fajnie masz zboczeńcu
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-10-24, 1:43
Ci w tych ubraniach to Babkirzyjzyjcie cie lepiej ja bym tam chcial jak by moja kobitka zabawiala sie z innymi kobitkami ^^
Zgłoś
Avatar
xgregor 2012-10-24, 4:54
Jak już ktoś gdzieś napisał FAKE
00:44 - obrazek z Jezusem na ścianie
00:58 - w magiczny sposób znika
Zgłoś
Avatar
aliense 2012-10-24, 6:33 3
xgregor napisał/a:

Jak już ktoś gdzieś napisał FAKE
00:44 - obrazek z Jezusem na ścianie
00:58 - w magiczny sposób znika



To cud a nie fake, no i ze ściany miał gorszy widok.
Zgłoś
Avatar
jerry 2012-10-24, 9:54
ja jebie sam bym kolesia puścił kantem, wygląda jak skrzyżowanie niedojebanego gringo meksykańca z czarną małpą z getta. czy styl bycia normalnym białym kolesiem nie istnieje
Zgłoś
Avatar
kavec 2012-10-24, 10:08
Zabawa z dwoma laseczkami to nie zdrada
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-10-24, 10:09
Kurwe na miejscu zajebać
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-24, 15:37 1
macleod napisał/a:



A jeżeli ja postoję sobie godzinę w tygodniu w garażu to będę samochodem?
Dla mnie debilem jest osoba, która uważa się za katolika bo postoi godzinę w tygodniu w kościele. Bo się odwiesi świętymi obrazkami. Bo sobie naklei rybkę na samochód. Bo...(można tak wymieniać i wymieniać...). A na to, że na co dzień to pijak, złodziej, oszust, napierdalacz żony to już mniej istotne. I to wszystko przy ogólnej akceptacji Waszej tzw. wspólnoty .
Dla mnie katolicyzm to obłuda i zakłamanie i nie uważam za niestosowne abym nie miał prawa o tym mówić głośno. Jeżeli komuś jest to potrzebne do życia - nie ma problemu i nikogo od debili wyzywał nie będę. Bez obrazy ale nie mój poziom...



O popatrz, masz mózg, ale go nie używasz. Jesteś więc debilem.

Dla ciebie katolicyzm to obłuda i zakłamanie tylko dlatego, że niektóre osoby deklarujące się jako katolicy nie przestrzegają założeń?

Kurwa, co za skończony idiotyzm.
To tak jakby powiedzieć, że tir jest zły, bo czasem jego kierowca powoduje wypadek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie