18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zdrada
Xwall • 2014-02-09, 18:06
Rozmawia dwóch kumpli:
- Słuchaj stary wróciłem ostatnio wcześniej do domu i zastałem w sypialni moją żonę z kochanką...
- I co zrobiłeś? Ja to bym swoją wyjebał.
- Wyjebałem obie
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-09, 18:50 12
Policjant zatrzymuje samochód:
- Siódmy raz pana zatrzymuje i siódmy raz gubi pan ładunek!
- A ja siódmy raz panu powtarzam, że jest zima, a ten samochód to piaskarka...

Rozmawiają dwaj policjanci:
- Co robisz w wolnym czasie?
- Uprawiam jogę.
- Co ty powiesz? A na ilu hektarach?
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-02-09, 19:01 1
He he he... Najlepszy prezent na urodziny od żony ever
Zgłoś
Avatar
j................o 2014-02-09, 19:41
git majonez dyskoteka
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-02-09, 20:56
spiepszaj_dzbanie - sadistic.pl/piaskarka-vt251080.htm

Nie ładnie tak wchodzić na cudzy rewir, coooo?
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-02-09, 21:45 11
Hipokryci z was, panowie - gej niech spłonie na stosie, ale z dwoma lesbijkami to by się ruchać chciało!
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-02-09, 22:10 1
Nie lesbami, a bi(albo w ogóle nie, zdrowe panny jak się upiją miewają lekkie lesbijskie zapędy)
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-09, 22:11
@Stetryczały_Skurwiel
To było rok temu. Skoro tak, to też nie wiem po co wstawiasz dowcip który znalazłeś na kamiennej płycie.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-02-09, 22:24
@2up

Prawda, kazda zdrowa dziolcha przynajmniej raz probowala jak to jest z inna panienka.
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2014-02-09, 22:48
Cytat:

Hipokryci z was, panowie - gej niech spłonie na stosie, ale z dwoma lesbijkami to by się ruchać chciało!



Bo lesbijki to dwie pary cycków, a cycki są dobre.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-09, 23:00 3
mandaryyynka napisał/a:

Hipokryci z was, panowie - gej niech spłonie na stosie, ale z dwoma lesbijkami to by się ruchać chciało!


Po pierwsze nie mówi się gej tylko pedał, po drugie nie mówimy tutaj o lesbijkach tylko o kobietach które lubią sex i są skłonne zaprosić koleżanki do zabawy. Lesbijki to smutne brzydkie istoty które wmówiły sobie wstręt do facetów bo żaden ich nie chciał.
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-02-10, 0:16
Można było poszukać w tagach, poza tym nie znasz się na żartach

Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-10, 19:29
Hej mandaryyynka lepiej pokaż cycki
Zgłoś
Avatar
kuuuba777 2014-02-10, 22:11
I w sumie dalej nie wiadomo co zrobił mówiąc "wyjebałem"
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-02-11, 7:48
Cytat:

Po pierwsze nie mówi się gej tylko pedał, po drugie nie mówimy tutaj o lesbijkach tylko o kobietach które lubią sex i są skłonne zaprosić koleżanki do zabawy. Lesbijki to smutne brzydkie istoty które wmówiły sobie wstręt do facetów bo żaden ich nie chciał.



A ja mówię gej i chuj Ci do tego. Pedał to dla mnie facet, który zachowuje się jak pizdeczka, a gej to facet o homoseksualnej orientacji (btw z którą się urodził) Ty niedoedukowany ignorancie.

I lesbijki (tak, też rodzą się ze swoją orientacją) wcale nie muszą być brzydkie, znam dość dobrze parę lesbijek i obie dziewczyny są mega ładne i seksowne, leci na nie cała masa facetów. Obie próbowały też w przeszłości z facetami, ale żadnej z nich to nie pociągało. Nie ma to jak żyć stereotypami.

Myślisz, że jesteś lepszy, tylko dlatego, że nie jesteś gejem?

I od razu uprzedzam - nie jestem za wszechobecną gejowską propagandą, bo nie o to chodzi, ale trochę zrozumienia... Nie można żyć wieczną nienawiścią do odmienności. Toleruj to - czyli nie akceptuj (bo nikt tego od Ciebie nie wymaga), a olewaj! Tak Cię boli dupa, że wiecznie jesteś sfrustrowany.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie