18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17
Avatar
P................c 2024-07-18, 8:51 3
Judeaufdengas napisał/a:

Chłop przyszedł poruchac jak każdy już widzę jak wy byście ja kurwę pytali czy jest mężatką czy wolna pierdoleni hipokryci, jej się wpierdol należy młotkiem geologicznym chłop "chuja,, winien ;D



W końcu ktoś to napisał, nikt jej nie zgwałcił, sama dawała, to ona powinna dostać wpierdol a nie typ co sobie chciał laskę pociupciać i trafił na chętną co ma męża
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-18, 9:01 2
krasnal_hałabała napisał/a:

I bardzo, kurwa, dobrze, ale go nie zabili, bardzo mi to przeszkadza, chciałbym zobaczyć jak go zabijają i to tak, żeby czuł, że umiera. Powinni odciąć mu fujarę i jaja i wepchnąć do gęby suce, ma to zeżreć, chapała tak zaciekle jego dzidę, zamiast dzidę swojego męża, który ją kochał, szanował (aż do teraz), wszystko jej dawał, zapierdalał a ona tak? Nie! Niech zeżre jaja i chuja swojego gacha, potem wyciąć jej łechtaczkę i odciąć cyce, wcześniej sukę poszarpać rozgrzanymi do białości żelaznymi szczypcami, gwałcić ją stłuczonymi butelkami całymi godzinami aż zdechnie szmata a jej gacha nabić na pal, lub spalić. Dzieci własne powinien jeszcze zajebać, bo nie wiadomo czy jego, jeszcze się będzie gówniakami przejmował, albo zaprzedać je w niewolę. Tak należy postępować z kurwiskami.
Serio bardzo mocno mi przeszkadza, że kutas żyje, naprawdę, taki brak ambicji i szacunku do samego siebie należy karać, mężowi i jego kumplowi za nie zabicie w męczarniach parki, szmaty i jej jebacza, należy się śmierć.



Albo troll albo debil.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
GudiMax 2024-07-18, 9:27 3
Chłop dostał za jebanie jej a ona nic 🤔 Przecież suka nie da to pies nie weźmie.
Zgłoś
Avatar
a................n 2024-07-18, 9:41 2
krasnal_hałabała napisał/a:

I bardzo, kurwa, dobrze, ale go nie zabili, bardzo mi to przeszkadza, chciałbym zobaczyć jak go zabijają i to tak, żeby czuł, że umiera. Powinni odciąć mu fujarę i jaja i wepchnąć do gęby suce, ma to zeżreć, chapała tak zaciekle jego dzidę, zamiast dzidę swojego męża, który ją kochał, szanował (aż do teraz), wszystko jej dawał, zapierdalał a ona tak? Nie! Niech zeżre jaja i chuja swojego gacha, potem wyciąć jej łechtaczkę i odciąć cyce, wcześniej sukę poszarpać rozgrzanymi do białości żelaznymi szczypcami, gwałcić ją stłuczonymi butelkami całymi godzinami aż zdechnie szmata a jej gacha nabić na pal, lub spalić. Dzieci własne powinien jeszcze zajebać, bo nie wiadomo czy jego, jeszcze się będzie gówniakami przejmował, albo zaprzedać je w niewolę. Tak należy postępować z kurwiskami.
Serio bardzo mocno mi przeszkadza, że kutas żyje, naprawdę, taki brak ambicji i szacunku do samego siebie należy karać, mężowi i jego kumplowi za nie zabicie w męczarniach parki, szmaty i jej jebacza, należy się śmierć.



Pan zdradzony, jak wnioskuję...a, to gimbaza która chce załapać piwek na sadolu

[ Dodano: 2024-07-18, 09:43 ]
Ciposzka napisał/a:

Skoro dziury w gaciach nie odróżniasz od zesrania to nie dziwne że nie masz baby



prawilnie...chyba nawet dziury na żywo nie widział
Zgłoś
Avatar
Somberoajaj 2024-07-18, 11:03 2
praktyczne gacie...jakby to brzmiało w reklamie? Masz już dosyć ciągłego zmieniania bielizny?! Mamy coś dla ciebie: supermajtki do szczania srania i ruchania , 3w1, zakładasz raz, nosisz ile chcesz! Szybki sex na randce, nerwowy kochanek, mąż zaraz wraca? to już nie problem, nie trać zbędnego czasu na zdejmowanie! Tylko teraz: lawendowy odświeżacz powietrza gratis!
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2024-07-18, 12:00 1
Hhaaha ale jęczy zesrany a taki był z niego ogier xD
Zgłoś
Avatar
pjon 2024-07-18, 13:35 2
Ale niby czemu chłop winny, niech ma pretensje do żony a nie jego.
Zgłoś
Avatar
Walutak 2024-07-18, 14:43 1
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Baba się zesrała na rzadko i jest tym gładzony mokrym palcem.
Faktycznie kaotic.



Przeciez to dziura w majtach na dupie. Jednie kolor skory moze przypominac gówno ale glodnemu chleb na mysli
Zgłoś
Avatar
BazantSzary 2024-07-18, 15:08 1
Dobrze, że chłop ochrzanił kamerzystę, że żle aparat trzyma.
Zgłoś
Avatar
Akaman 2024-07-18, 15:29 1
Dlaczego żony nie napierdala? Przecież to ona zdradziła.
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-07-18, 15:33 1
krasnal_hałabała napisał/a:

I bardzo, kurwa, dobrze, ale go nie zabili, bardzo mi to przeszkadza, chciałbym zobaczyć jak go zabijają i to tak, żeby czuł, że umiera. Powinni odciąć mu fujarę i jaja i wepchnąć do gęby suce, ma to zeżreć, chapała tak zaciekle jego dzidę, zamiast dzidę swojego męża, który ją kochał, szanował (aż do teraz), wszystko jej dawał, zapierdalał a ona tak? Nie! Niech zeżre jaja i chuja swojego gacha, potem wyciąć jej łechtaczkę i odciąć cyce, wcześniej sukę poszarpać rozgrzanymi do białości żelaznymi szczypcami, gwałcić ją stłuczonymi butelkami całymi godzinami aż zdechnie szmata a jej gacha nabić na pal, lub spalić. Dzieci własne powinien jeszcze zajebać, bo nie wiadomo czy jego, jeszcze się będzie gówniakami przejmował, albo zaprzedać je w niewolę. Tak należy postępować z kurwiskami.
Serio bardzo mocno mi przeszkadza, że kutas żyje, naprawdę, taki brak ambicji i szacunku do samego siebie należy karać, mężowi i jego kumplowi za nie zabicie w męczarniach parki, szmaty i jej jebacza, należy się śmierć.



ty jestes pierdolnięty. Mam nadzieje że jak kiedyś bedziesz ruchał to okaże się że szmata mmiała faceta a tobie głupi chuju powiedziała że jest wolna i że ci zrobią to samo co napisałeś. Ja pierdole skąd sie takie zjeby biora.
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-07-18, 15:56 1
Judeaufdengas napisał/a:

Chłop przyszedł poruchac jak każdy już widzę jak wy byście ja kurwę pytali czy jest mężatką czy wolna pierdoleni hipokryci, jej się wpierdol należy młotkiem geologicznym chłop "chuja,, winien ;D



Ja tam się pytam...co z tego gdy odpowiedzi są bardzo niejednoznaczne ;D
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-18, 17:57 1
Ciposzka napisał/a:

Skoro dziury w gaciach nie odróżniasz od zesrania to nie dziwne że nie masz baby



Kto ci to powiedział, dziurawa istoto?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów