18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
k................x 2017-06-26, 20:50 14
To jest w ogole zalosne i prymitywne zachowanie patologii. Chlopak jedynie dal szmacie satysfakcje, udowadniajac jej ze zostal urazony. W takiej sytuacji najlepiej slownie wyciagnac prawde na wierzch i przyspozyc jej wstydu przy swiadkach. Dzieki temu zachowal by godnosc czlowieka i dal jej do zrozumienia na dlugo, jak odbierane jest takie postepowanie.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-06-26, 20:56 1
dżentelmen kobiety nie uderzy i koniec kropka, chyba że sama poprosi o klapsa.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-06-26, 20:58 1
kalijanek napisał/a:

up@ jak dla ciebie istnieje jakiś powód dla którego można dziewczynie zajebać kopa na ryj to szkoda mi ciebie


To dalej nie tłumaczy Twojej spiny, bo nigdzie w moim poście nie napisałem, że uznaję jego zachowanie za odpowiednie - bo nie uznaję! Po prostu uważam, że za zdradę(po dwóch stronach) się należy jakaś kara - a że gość wymierzył taką a nie inną, to nie moja sprawa i nie mam zamiaru go demonizować - ludzie są różni, i nie można oceniać wszystkich przez pryzmat samego siebie, bo to jest skrajnie egoistyczne podejście!
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2017-06-26, 21:20 18
Popieram, że zajebanie lasce gonga czy popieranie takiej metody, bo zdradziła, cechuje patoli. To jest na takim poziomie jak już w wieku dojrzałym trzydziestu, czterdziestu lat narysowanie kutasów na szafce ubraniowej w pracy. Osobiście znam przypadki, że niektórzy nawet podpisują grawerując tigiem swoje narzędzia znaczkiem chuja. Osobiście uważam, że takie osoby są intelektualnymi imbecylami czyli mają sieczkę zamiast mózgu. Jest tyle sposobów na kreatywne zniszczenie laski po zdradzie, co zostawi ślad w pamięci, jutub jest tego pełny, ale nie, trzeba się wykazać wielkością kutasa i zajebać, bo na tyle tylko stać.
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-06-27, 0:04 1
Ciul do sześcianu.
Raz, że z partyzanta. Dwa, że kobietę. Trzy, że nawet jej nie znokautował.

Nawet gdyby była żoną, to nadal nie jest jego własnością.
A bycie "dziewczyną" czy "konkubiną" NIC nie znaczy, bo nie przysięgali sobie wierności i takich tam...
Konkubinat czy jak kto woli "mieszkanie z dziewczyną" jest z definicji patologią i brakiem zasad.
Zgłoś
Avatar
Przyczajonykangur 2017-06-27, 0:29 2
Wielki bohater, warz z kompanią okrążył samotną kobietę po czym poczekał aż kolega będzie nagrywał i uderzył, jakże honorowo od tyłu. TB303 po pierwsze primo ultimo nawet kurwy nie wypada uderzyć, po drugie primo secundo przestań tak mówić o swojej matce bo jej powiem i nie będzie zadowolona z tego co napisałeś. Po trzecie tertio jedynym honorowym rozwiązaniem jest, spuszczenie przysłowiowego wpierdolu typowi z którym go zdradziła, rzucenie drętwego tekstu pt" fajnie że wpadłeś" i odejście w stronę zachodzącego słońca. Uderzenie płci pięknej niezależnie od tego czy jest piękna czy nie jest skazą na honorze nie do zmazania i radził bym Ci to zapamiętać. Osobiście zaczyna mnie irytować zachowanie takie jak Twoje 0 moralności, 0 zasad, liczy się tylko tępa siła, głupie teksty i okazywanie siły poprzez dręczenie lub bicie słabszych, byle by zyskać poklask równych Tobie głąbów.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-06-27, 1:51 3
szamanthc napisał/a:

A ja bym mu wyjebał kozak z tyły i słabszą płeć napierdala, zdradzała to niech on zdradzi


Twoja kobieta daje mi dupy a ty nic z tym nie zrobisz boś frajer.
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2017-06-27, 4:46 1
szamanthc napisał/a:

A ja bym mu wyjebał kozak z tyły i słabszą płeć napierdala, zdradzała to niech on zdradzi


Nie mów tak głośno, że słabsza płeć, bo zlecą się feministki i zaczną próbować udowodnić, że są tak silne jak mężczyźni

a tak na serio to w łeb się jebnij
Zgłoś
Avatar
s................2 2017-06-27, 7:17 1
poziom Europa Zachonia, tam teraz mają ciapckie standardy
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-06-27, 8:25 1
Może do niego wrócić bo jak jej wyjebał laczka z niemca to jej pewnie serce szybciej zapikało do takiego łobuza:D
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2017-06-27, 11:50 2
zwykly frajer bez godnosci z partyzanta kurwe bije
Zgłoś
Avatar
Deep_Web 2017-06-27, 12:23 1
Jak jesteś normalny to wpierdolisz typowi z którym zdradziła a na nią nawet nie spluniesz, a jak jesteś frajerem to siedzisz w necie i brandzlujesz się jak jakiś ruski ćwierćmózg kopie bezbronnego. Tyle.
Zgłoś
Avatar
merh 2017-06-27, 12:34 1
Kobiety nie są nadludzmi. Wszyscy jestesmy rowni i po rowno mozemy oberwac po gebie. Tak dziala rownouprawnienie o ktore tak walcza. Jak drze na ciebie jape i wymachuje lapami to to jest kobieta? Dla mnie to niewychowany patol,ktory dostaje to na co zasluguje.
Zgłoś
Avatar
Synek725 2017-06-27, 12:51 1
Dobrze zrobił, mógł jeszcze drugim butem poprawić
Zgłoś
Avatar
doredo 2017-06-27, 15:37
Deep_Web, a z jakiej paki typowi? Jak mu powiedziała, że jest wolna to w czym problem? To ona jest kurwą, i ona zawiniła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie