18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Zdrada na wieczorze panieńskim miała być silnie strzeżoną tajemnicą. Jednak dziewięć miesięcy później wszystko wyszło na jaw.

Przy­szła panna młoda z Hisz­pa­nii zbyt mocno świę­to­wa­ła swoje za­mąż­pój­ście i noc za­koń­czy­ła z kar­łem strip­ti­ze­rem. Szyb­ko oka­za­ło się, że jest w ciąży. Chcia­ła ukryć swoją zdra­dę, wma­wia­jąc part­ne­ro­wi, że to jego dziec­ko. Męż­czy­zna pew­nie nigdy nie po­znał­by praw­dy, gdyby nie fakt, że u no­wo­rod­ka stwier­dzo­no kar­ło­wa­tość. Wtedy ko­bie­ta nie wy­trzy­ma­ła i przy­zna­ła się do chwi­li za­po­mnie­nia.

Jak po­da­je ser­wis dailymail.​co.​uk, żadna z uczest­ni­czek fe­ral­ne­go wie­czo­ru pa­nień­skie­go nie za­uwa­ży­ła, jak bo­ha­ter­ka im­pre­zy znika z kar­łem. Nie wia­do­mo też, jak para roz­wią­że spra­wę, gdyż wszy­scy za­an­ga­żo­wa­ni w spra­wę chcą po­zo­stać ano­ni­mo­wi.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-10, 16:54
dziwne ze zadna nie zauwazyla jak to karzel byl
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-10-10, 16:54 66


zachcialo sie glupiej cipie na koniec wolnego stanu odrobine szalenstwa to teraz bedzie do konca zycia zyla ze swiadomoscia, ze dala dupy karlowi i urodzil kolejnego
Zgłoś
Avatar
A................r 2014-10-10, 16:55 21
I właśnie dlatego jak ci panna zaciąży to robisz badanie dna.
I nie, nie wszystkie kobiety to kurwy.
Tylko prawie każda
Zgłoś
Avatar
maciejb4 2014-10-10, 17:34 114
Antalor napisał/a:

I właśnie dlatego jak ci panna zaciąży to robisz badanie dna.
I nie, nie wszystkie kobiety to kurwy.
Tylko prawie każda



Kochanie, jesteś dla mnie całym światem i bardzo Cię Kocham, ale musimy zrobić badanie DNA, bo nie jestem pewien czy nie jesteś zwykłą kurwą.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-10-10, 17:40 3
Karzeł miał widocznie większego fiuta niż jej przyszły (teraz obecny) mąż.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2014-10-10, 17:43 1
ma ktoś linka ?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-10-10, 17:47 18
maciejb4 napisał/a:


Kochanie, jesteś dla mnie całym światem i bardzo Cię Kocham, ale musimy zrobić badanie DNA, bo nie jestem pewien czy nie jesteś zwykłą kurwą.


Znam kobiety co nagle po 20 latach wzorowego małżeństwa zaczynały się kurwić na prawo i lewo. Ich mężowie też im ufali. Prawda jest taka, że nikomu nie można ufać, a już w szczególności żadnej kobiecie. Jak małżeństwo, to intercyza. Jak dziecko, to testy DNA. Oczywiście każdy może się z tym nie zgodzić i powiedzieć, że kocha i ufa, ale wtedy nie radziłbym zapuszczać się latem do lasu, bo z takim porożem to myśliwi raz dwa cię odstrzelą
Zgłoś
Avatar
conrad303 2014-10-10, 17:55 3
gówno prawda. karlowate pary rodza normalne dzieci. nie ma nic wapolnego ze rodzice sa karlami.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-10-10, 17:56 1
Jesli urodzi syna to na imie zapewe mu da Frodo.
Jebać zdradzieckie szmaty !
Zgłoś
Avatar
danio1991me 2014-10-10, 18:36 1
Podrzuci ktoś wideo z tego zniknięcia ??
Zgłoś
Avatar
massq 2014-10-10, 18:37
Pierdolona szmata...
Zgłoś
Avatar
Pips 2014-10-10, 18:39
Zwykła szmata.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-10, 18:41 1
@conrad czyli karly rodza normalnych a normalni rodza karly? ja pierdole ale masz faze na chacie
Zgłoś
Avatar
Bladź 2014-10-10, 18:42 31
Jak to mówią "Kłamstwo ma krótkie nogi"
Zgłoś