18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
joeblacktwo 2020-11-25, 6:12 13
Kawał poligona z niego ale też pytanie ile razy ten pies go pogonił wcześniej
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-25, 6:13 10
joeblacktwo napisał/a:

Kawał poligona z niego ale też pytanie ile razy ten pies go pogonił wcześniej



A co by dopiero było, jakby pies umiał się poruszać ciągnikiem?
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2020-11-25, 6:18 8
35i napisał/a:

A co by dopiero było, jakby pies umiał się poruszać ciągnikiem?



Zaorałby by chuja albo dojechał
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-11-25, 7:06 6
I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-25, 7:37 2
Może mu straszył kury w kurniki i jaj nie znosiły
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-25, 7:48 19
Z premedytacją rozjechał wszarza. Mieszane mam uczucia, bo jestem za odstrzałem psów luzem na drogach się szwendajacych, ale nie kurwa rozjeżdżaniem, strzykawka środka a nie barbarzyństwo.

Kompromisem wydaje się być sytuacja, gdzie skurwiel psa rozjeżdża, wypada z kabiny i wpada pod przyczepę.
Zgłoś
Avatar
aristonek 2020-11-25, 8:53 19
po takich ludzi śmieciarka przyjeżdza i normalnie kurwy ładuje prosto z kontenera. Chuj mu w dupe, oby zdechł szybciej niż ten piesek
Zgłoś
Avatar
htp 2020-11-25, 9:07 4
Asuritta napisał/a:

I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !



Wyrasta nowy miłośnik psów. Nowe wcielenie poligona?
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-11-25, 9:15 1
To moslimy kochają tylko koty
Zgłoś
Avatar
sexymis 2020-11-25, 10:32 3
Czekałem do końca czy moze bedzie wracał.
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2020-11-25, 10:35 7
Jeszcze brakowało tam pitbulla,amstafa i tego takiego całego białego z tą brzydką mordą hasających sobie na luzie, ciekawe ile ludzi musiały by pogryź żeby aprobata dla kierowcy ciągnika była. A może już się tak stało i stąd ta reakcja? Ciekawi mnie wasza reakcja jak na waszą córke/rodzine skoczyło by takie bydle, dzwonilibyście po PETA i czekali jak wam się osoba bliska wykrwawi? Wina psa to nie jest, ktokolwiek jest właścicielem tego owczarka powinien dostać ostry wpierdol. Co do ras wymienionych wyżej, szkoda, że same bezmózgi pałają chęcią posiadania takich psów, no ale z drugiej strony kto normalny by takie bydle trzymał. Rottweiler, doberman,haski,owczarki - wyglądają groźnie i zarazem majestatycznie a nie jakieś karły na sterydach z mordami jak Ania grodzka vel bengalski.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-11-25, 11:28 7
jestem dumny czytajac komentarze - tlumacze dla czego :

W TV byloby : przedstawiamy panstwu wstrzasajace nagranie ba ba bla w bestialski sposob z premedytacja bla bla bla
kierowca traktora lobuz, narodowiec bla bla bla
Zanim pusciliby filmik 90% widzow ma juz naszykowane widly i pochodnie... wklada buty i leci szukac kierowcy.

Na sadolu jeden skromny komentarz Halmana i mozna odpalac seans
W komentarzach zaraz dochodzenie, przypuszczenia, burza mozgow co moglo byc przyczyna itd.

Tak samo jak cos sie odpierdoli na filmie : czekam na eksperta i zawsze sie ktos znajdzie. Jesli sie nie znajdzie spec - wtedy wkraczam ja z jakims pseudo naukowym wyjasnieniem o kant dupy potluc.

Tutaj kulturalnie mozemy sie powyzywac od chujow i udowadniac swoja racje... piwka moga nas utwierdzac w naszym przekonianiu lub brak piwek moze swiadczyc ja sie mylimy.

Pomimo generalnego spierdolenia spolecznosci sadola, jestem dumny z ludzi tworzacych ta zjebana spolecznosc
Zgłoś
Avatar
Redot 2020-11-25, 14:29 3
Asuritta napisał/a:

I to mi się podoba nie dbasz o sralucha znudził się to go zabij lub uśpij ! kilkaset gówien na chodnikach mniej Brawo dla pana traktorzysty !



Jesteś idiota uśpij się sam
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-11-25, 15:21
Rebeliant napisał/a:

Z premedytacją rozjechał wszarza. Mieszane mam uczucia, bo jestem za odstrzałem psów luzem na drogach się szwendajacych, ale nie kurwa rozjeżdżaniem, strzykawka środka a nie barbarzyństwo.
Kompromisem wydaje się być sytuacja, gdzie skurwiel psa rozjeżdża, wypada z kabiny i wpada pod przyczepę.



Dać wieśniakom technologię, żeby wyglądali na inteligentnych.
Strzykawka? Żeby latali po wsi i darli japę "Doktory jado, chowajta się ludzie do doma"?
Jakby w pierwszej kolejności sterylizowali psy to by kłopotu nie było i to tyle w temacie podróży ludzi głupich ku cywilizacji.
Zapobiegać, nie przeciwdziałać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie