18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halman 2022-01-12, 7:39 14
za darmo nie dostała...
Zgłoś
Avatar
Takafura 2022-01-12, 8:03 4
Jak psychol to mogła być promocja albo wersja demo w gratisie...
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-01-12, 8:06 5
Co drugi chińczyk ma problemy psychiczne.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-12, 8:22 46
A ja bym chętnie zobaczył jak ci maczo chętni do lania 40kilogramowych kobiet dostają 2x większego chłopa od siebie. Najlepiej pedała co jak mu już wjebie to go wyrucha jeszcze.
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-01-12, 8:22 7
Pewnie się feminizmu zachciało, tylko jej się kontynenty pojebały.
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-01-12, 9:35 9
Toż to kurwa ciota jebana Znęcać się nad słabszym to każdy potrafi niech stanie taką kurwa do równego sobie to będzie Kwiczał jak Ciota
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2022-01-12, 10:08 4
Ten ją napierdala jak Najmana a mimo wszystko z nim jest. A swojej kobiety na jogę nie zawieziesz i cipki przez dwa tygodnie nie zobaczysz.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-12, 10:12 9
Halman napisał/a:

za darmo nie dostała...



Jakim chujem trzeba być, żeby bić słabszego. Tacy damscy bokserzy kwilą w kąciku jak dostaną po mordzie od równego sobie. Co za buc.

@Halman do kurwy nędzy, zmień swój avatar, bo można padaczki dostać.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-01-12, 10:27 4
Panowie i Panie.
Nie to żebym pochwalał zachowanie tego gentelmana względem niewiasty.

Ale Kurwa. On powinien dostać jakiś order od nas. No Sadol z niego przez Duuuże essS .

ps:
Wiem że to tylko zwykłe znęcanie się fizyczne nad słabszym od siebie.
Nie ma krwi,flaków,rozbryzgującego się mózgu.Ale jest na dobrej drodze.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2022-01-12, 10:29 7
Jednemu staje na widok kobiety w bieliźnie, inna nie zazna podniecenia puki prędzej nie poczuje opuchlizny pod okiem czy foliowej torebki na głowie. Różne spierdolenia po ludziach chodzą a z tego filmiku nie da się wywnioskować wprost czy to zwykły zwyrol i sadysta czy jednak gra wstępna.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-12, 10:42 12
Ale pitolicie jak połamani... to jest norma! Kobiety lubią takich lecą na nich zobaczcie statystyki rozwodów sprawy sadowe itp... One do tego lgną jak ćma do ognia...

Łobuz kurwa kocha najmocniej (ON wie że musi być ją by się wyżyć a ona wraca jak suka psia do niego po więcej bo przecież jej miłości nie daje) (ONA chce wygodne życie bo pewnie kasiasty oraz zachowuje się jak przywódca stada bo agresywny, chamski itp. i ich mózg zjebany wydziela hormony i chcą takiego chcą być zeszmacone w łóżku itp.) dlatego islam podbija coraz bardziej świat... przez kobiety i pierdolnietych zjebów
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-12, 11:37 5
Fx12 napisał/a:

Jednemu staje na widok kobiety w bieliźnie, inna nie zazna podniecenia puki prędzej nie poczuje opuchlizny pod okiem czy foliowej torebki na głowie. Różne spierdolenia po ludziach chodzą a z tego filmiku nie da się wywnioskować wprost czy to zwykły zwyrol i sadysta czy jednak gra wstępna.



To nie tak, SM trochę inaczej wygląda. Nie robi się trwałej krzywdy, tylko zadaje podniecający ból. Kopnięcie w brzuch raczej do gry wstępnej nie należy. Są na pewno tacy, co odczuwają przyjemność w wypuszczaniu komuś flaków czy wydłubaniu oczu. No, ale to już nie jest SM tylko rodzaj parafilii patologicznej. Ja nawet nie wiem jak to nazwać.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-01-12, 13:03 6
Bambrych napisał/a:

A ja bym chętnie zobaczył jak ci maczo chętni do lania 40kilogramowych kobiet dostają 2x większego chłopa od siebie. Najlepiej pedała co jak mu już wjebie to go wyrucha jeszcze.



Zachowaj te fantazje dla siebie.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-01-12, 15:56 2
Przynajmniej jej wątroba nie zgnije.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie