18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
smc napisał/a:

Casio GA-100 ma na nadgarstku. Najlepszy zegarek do trzech stówek. Używa go wojsko i siły specjalne. Jest niezniszczalny.



Chyba na ukrainie albo w jakimś kongo
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-05, 8:53
smc napisał/a:

Casio GA-100 ma na nadgarstku. Najlepszy zegarek do trzech stówek. Używa go wojsko i siły specjalne. Jest niezniszczalny.



Ciężko go znaleźć poniżej 3 stówek.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-05, 11:09 1
Najpierw chcą równouprawnienia, a jak już je dostaną to im się nie podoba.
Jak z dziećmi
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-07-05, 11:32 1
Żukowskiej fejsa bym chętnie zobaczył w takiej akcji
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-07-05, 14:13 1
Nie wiem co wy macie z tym że nie wolno zlać kobietę a co ona święta krowa? jak widzę supermena co daje się bić babie a jej nie odda to mnie skręca
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 19:11
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Chyba na ukrainie albo w jakimś kongo



A czego używają specjalsi w Twoim kraju? BOCTOK?
Zgłoś
smc napisał/a:

A czego używają specjalsi w Twoim kraju? BOCTOK?


Casio Mudman GW 9000,GM-2100 rev.b.c
Luminox xb
Amazifit t-rex
Omega seamaster
I jeszcze kilka innych gdzie jest WYMAGANA certyfikacja MIL# / MIL-PRF-46374G oraz szkło antyrefleksyjne >IR620nm.
Więc na chuj strzelasz z pizdy jak nie masz o czymś pojęcia ?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 20:35
Tak grzecznie zapytałem. Przepraszam, jeśli zachowałem się niewłaściwie. Podpowiem Tobie tak przy okazji, że:
Mudmana GW-9000 nie produkują od lat, GM-2100 nie jest używany nigdzie na swiecie, Luminox jeśli już, to na pewno nie XB, lecz NS, Amazfit to zegarek dla dzieci, Omega Seamaster kosztuje ponad 30.000zł i nikt poważny nie bierze takiego zegarka na robotę. W latach '70 NS dostawali na wyposażenie Submarinery, ale ze względu na koszty przeszli na DW-6600. Żaden z nich poza Omegą nie ma on antyrefleksu oraz ŻADEN Z NICH nie spełnia normy MIL.

To tyle, od teraz jesteś mądrzejszy.
Zgłoś
smc napisał/a:

Tak grzecznie zapytałem. Przepraszam, jeśli zachowałem się niewłaściwie. Podpowiem Tobie tak przy okazji, że:
Mudmana GW-9000 nie produkują od lat, GM-2100 nie jest używany nigdzie na swiecie, Luminox jeśli już, to na pewno nie XB, lecz NS, Amazfit to zegarek dla dzieci, Omega Seamaster kosztuje ponad 30.000zł i nikt poważny nie bierze takiego zegarka na robotę. W latach '70 NS dostawali na wyposażenie Submarinery, ale ze względu na koszty przeszli na DW-6600. Żaden z nich poza Omegą nie ma on antyrefleksu oraz ŻADEN Z NICH nie spełnia normy MIL.
To tyle, od teraz jesteś mądrzejszy.


Tak jest 4 lata w jw4724, byłem tu i tam widziałem co ludzie noszą i nawet co mają teraz i jak najbardziej każdy z nich ma certyfikacje, a co do antyrefleksu to czytanie ze zrozumieniem się kłania czyli domieszke w dla szkła np.trojchlorek tytanu, zaś dla tworzywa są to zazwyczaj polimery takie same jak na matrycach w aparatach, a to wszystko po to by w nocy na podczerwieni nie błyszczało.No i seria mudman czyli G9000 jest produkowana oraz Omege seamaster mozna dorwać za poniżej 8k którą sam mam oczywiście z papierami. Amazifit t-rex pro jest najlepszą opcją do ćwiczeń w terenie gdyż bateria trzyma dobre 10dni i mamy pełne pomiary razem z wysokością barometryczną
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-08, 21:23
Mo zostało Suunto Ambit, kadra miała pierwsze Garminy Feniksy, jeszcze mono. Mało kto oddawał te zegarki, do dziś walają się po szufladach. No i także mam 300M, bez fal Sempre Fi!
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-07-09, 0:42
Seymouro1908 napisał/a:

Spokojnie od 1908 piję i się jeszcze nie zapiłem. Swoją drogą odpowiedni masz nick do pisania na temat zachlania się na śmierć



To Ty jesteś najstarszym pijącym na świecie. Miło poznać
Zgłoś