18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
emperorzbigniew 2019-03-26, 19:44
No tak prosto to nie jest. Zobacz sobie jak choćby zmieniała się mapa terytoriów palestyńskich w ostatnich dekadach. Tam już mało co zostało, a było od cholery. "Chatka" to duże uproszczenie.
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-03-26, 19:49 1
Cara_Al_Sol napisał/a:

No Janlewy... Wstawać i pisać, jak to Wy i reszta Waszego gimnazjum nie lubi Żydów.
Potem tylko płacz i zgrzytanie zębów, że antysemityzm nam wytykają... Ciekawe dlaczego?
P.S. Tak, 150 Szekli za post.
Pozdrawiam serdecznie.



Ja tam nigdy nie miałem nic przeciwko jak Polaków nazywali antysemitami czy rasistami, a wręcz byłem wniebowzięty gdy nasz kraj zostawał wyróżniony na tym tle, jesteś zwykłym mięczakiem i zostałeś zgwałcony przez bezdomnego z gangreną.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-03-26, 20:12 1
Abraxus napisał/a:

Dzisiejszy Hamas to zwykła zorganizowana grupa przestępcza, która pod przykrywką patriotyzmu i walki wyzwoleńczej, po prostu kosi kasę na nielegalnych interesach.
Raz na jakiś czas odpalą jakiegoś zardzewiałego erpega w izraelskie osiedle, że niby takie partyzanty patryjoty.
Żydzi w odwecie rozpierdalają im jakąś chatkę z gówna którą cieciował emerytowany schorowany podrzędny bojownik. Pokazują światu rozsmarowanego dziada, ze rzydki złe som . Motłoch się wkurwia. Hamas wraca do zarabiania kasy.



Zgadza się. Nawet śmiem twierdzić, ze ciapaki z żydami dogadali się gdzie i kiedy ma nastąpić jakiś "atak", żeby ciągnąć potem kasę na odszkodowania z zachodu. Jebać ich po równo, tfu...
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2019-03-26, 20:17 1
skin88 napisał/a:

Ja tam nigdy nie miałem nic przeciwko jak Polaków nazywali antysemitami czy rasistami, a wręcz byłem wniebowzięty gdy nasz kraj zostawał wyróżniony na tym tle, jesteś zwykłym mięczakiem i zostałeś zgwałcony przez bezdomnego z gangreną.


Takie śmieci z '88' w nazwach jak Ty, to najczęściej krypto-homoseksualiści, albo cieniasy, którzy są tylko mocni w gębie i w grupie .
Zgadłem, hitlerowcu?
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-03-26, 21:28
Masz w nicku nazwe hymnu faszystowkiego tworu i najezdzasz na ludzi co toche mysla i nie dadza sie propagandzie,zdziwilbys sie ile wyksztalconych normlanych osob ma takie poglady jakie ma...
Zgłoś
Avatar
atocha8 2019-03-26, 22:20 2
poligon6 napisał/a:

I pomysleć ze u nas byłoby podobnie, bo pomysły stworzenia Judeo-Poloni były po I WŚ dość silne. cieszmy sie że na nas nie trafiło.
Swoja droga jak to jest, gdzie sa Żydzi tam w wiekszości zdarzaja sie pogromy? Co z nimi jest nie tak!?



Muszę cię zmartwić, to że nie powstała judeo -polonia to bardzo dobrze !!! ale teraz powstaje polin !!! to bardzo źle!!! niestety to fakt, na dokładkę mamy bezpoctawne roszczenia żydowskie ustawa Act S.447 115 - 171 którą podpisał tramp!!!!
Zgłoś
Avatar
Wacław.Milczek 2019-03-26, 23:05
No i sprowadziliśmy sobie kontyngent hamburgerów aby te realizacje bezpodstawnych roszczeń przypilnował.
Zgłoś
Avatar
dun 2019-03-26, 23:32
"bezpoctawne" mistrz piora
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-27, 8:05
atocha8 napisał/a:

Muszę cię zmartwić, to że nie powstała judeo -polonia to bardzo dobrze !!! ale teraz powstaje polin !!! to bardzo źle!!! niestety to fakt, na dokładkę mamy bezpoctawne roszczenia żydowskie ustawa Act S.447 115 - 171 którą podpisał tramp!!!!



Dlastego chyba dobrze że Żydki maja na razie inne zajęcie, z chęcią bym zrobił pare kanapek dla Hamasu, nie dlatego że którąś ze stron lubie czy nie. Po prostu taki jest interes.
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-03-27, 8:10
Cara_Al_Sol napisał/a:

Takie śmieci z '88' w nazwach jak Ty, to najczęściej krypto-homoseksualiści, albo cieniasy, którzy są tylko mocni w gębie i w grupie .
Zgadłem, hitlerowcu?



Sam jesteś jebanym śmieciem i mógłbyś mi co najwyżej podeszwy wylizać pajacu, nawet nie będę z tobą dyskutował bo jesteś na poziomie intelektualnym czarnucha z ugandy, rwij
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-27, 8:19 1
skin88 napisał/a:

Sam jesteś jebanym śmieciem i mógłbyś mi co najwyżej podeszwy wylizać pajacu, nawet nie będę z tobą dyskutował bo jesteś na poziomie intelektualnym czarnucha z ugandy, rwij



Kazdy wie że 88 znaczy "Hail Hitler", no chyba ze jesteś tak niedojebany umysłowo jak lewusy paradujące z morderca Che Guevara na koszulce, twierdzacych że był bojownikiem o wolność.

W kraju który tyle wycierpiał od obu totalitaryzmów, każdemu kto paraduje z totalitarnymi symbolami nalezy sie kutas w dupę, murzyńskie cygaro i dwa drazki narciarskie do łapy i niech "ALADREIPYW".
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2019-03-27, 8:22
skin88 napisał/a:

Sam jesteś jebanym śmieciem i mógłbyś mi co najwyżej podeszwy wylizać pajacu, nawet nie będę z tobą dyskutował bo jesteś na poziomie intelektualnym czarnucha z ugandy, rwij



Zaczynasz dyskusję, dostajesz ripostę, a teraz piszesz, że nie będziesz dyskutował.
Nie macie tam w waszym Lgbt-nsdap klubie jakich kursów, warsztatów ortograficznych?

Nie pozdrawiam, Hitlerowcu.
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-03-27, 14:42
Cara_Al_Sol napisał/a:

Zaczynasz dyskusję, dostajesz ripostę, a teraz piszesz, że nie będziesz dyskutował.
Nie macie tam w waszym Lgbt-nsdap klubie jakich kursów, warsztatów ortograficznych?
Nie pozdrawiam, Hitlerowcu.



UP, UP jebał was pies i cała wieś
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2019-04-01, 9:14
Pozwólmy im się wybić. Zero pomocy humanitarnej, ogrodzić wielkim płotem i zainstalować kamery.
Zgłoś