18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
d................k 2019-03-25, 21:16 5
cała ta hazarska szajka okupantów z pod znaku USA, powinna zostać oddana w objęcia "piaseckiego"
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-03-25, 21:26 18
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-03-25, 21:26 29
Takie "ataki rakietowe" ze strony Hamasu odbywają się regularnie, ale jeszcze nie słyszałem o ofiarach śmiertelnych po stronie żydowskiej, odwet zaś jest dość dotkliwy i radykalny. To raczej wygląda na ustawkę cuchnącą czosnkiem i cebulą.
Zgłoś
Avatar
Presty 2019-03-25, 22:37 4
freaky napisał/a:

Takie "ataki rakietowe" ze strony Hamasu odbywają się regularnie, ale jeszcze nie słyszałem o ofiarach śmiertelnych po stronie żydowskiej, odwet zaś jest dość dotkliwy i radykalny. To raczej wygląda na ustawkę cuchnącą czosnkiem i cebulą.



pl.wikipedia.org/wiki/Hamas

wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/475403,atak-na-synagoge-w-jerozo...

i najnowsze:

deon.pl/wiadomosci/swiat/art,33531,izrael-atak-rakietowy-z-gazy-na-tel...

Izrael z powodów propagandowych nie chce podawać liczby ofiar. Chyba, że nie da się ukryć jakiegoś zamachu.

Nie bronię Izraela.
Bronię faktów.

"W wyniku ataku rakietowego na Miszmeret w środkowym Izraelu siedem osób zostało rannych; zniszczony został jeden budynek mieszkalny."
Źródło: trybun.org.pl/2019/03/25/izraelskie-wojsko-w-odwecie-za-ataki-rakietow...
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-03-25, 23:09 4
Bronisz Izrael bronisz go Jakob twe im ie?Poka napletek!Poka!!!!
Zgłoś
Avatar
Miskowiec 2019-03-26, 0:02 5
Beznapletkowcy atakuja
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2019-03-26, 0:12 7
akurat Hamas to prawdziwi patrioci, próbują walczyć o swoje a że żydki są silniejsze to nic nie mogą
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2019-03-26, 3:18 16
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-03-26, 6:16
Tam się napierdalają odkąd pamiętam. Jedni bombardują całe dzielnice, drudzy jebną sobie rakietą w jakieś osiedla/wysadzą się w autobusie. Ot, taki lokalny folklor.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-03-26, 8:07 8
no to klasykiem, ale z mądrymi podpisami dla odmiany

Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2019-03-26, 8:21 1
No Janlewy... Wstawać i pisać, jak to Wy i reszta Waszego gimnazjum nie lubi Żydów.
Potem tylko płacz i zgrzytanie zębów, że antysemityzm nam wytykają... Ciekawe dlaczego?

P.S. Tak, 150 Szekli za post.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-03-26, 8:22 3
Prawie nigdy nie jestem sercem z muzułmanami, a jednak czasem jestem.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-26, 8:33 4
I pomysleć ze u nas byłoby podobnie, bo pomysły stworzenia Judeo-Poloni były po I WŚ dość silne. cieszmy sie że na nas nie trafiło.

Swoja droga jak to jest, gdzie sa Żydzi tam w wiekszości zdarzaja sie pogromy? Co z nimi jest nie tak!?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-03-26, 8:43 4
Dr0mg napisał/a:

akurat Hamas to prawdziwi patrioci, próbują walczyć o swoje a że żydki są silniejsze to nic nie mogą


Dzisiejszy Hamas to zwykła zorganizowana grupa przestępcza, która pod przykrywką patriotyzmu i walki wyzwoleńczej, po prostu kosi kasę na nielegalnych interesach.
Raz na jakiś czas odpalą jakiegoś zardzewiałego erpega w izraelskie osiedle, że niby takie partyzanty patryjoty.
Żydzi w odwecie rozpierdalają im jakąś chatkę z gówna którą cieciował emerytowany schorowany podrzędny bojownik. Pokazują światu rozsmarowanego dziada, ze rzydki złe som . Motłoch się wkurwia. Hamas wraca do zarabiania kasy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie