18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
FenomeN1312 2015-10-21, 18:50 1
Zawsze zastanawiałem się, gdzie oni srają, jak ich porządnie przypierdoli.
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2015-10-21, 19:13 4
Ostatnio jakaś moda na wrzucanie filmików z takich podróży. Co do samej jazdy na stopa to podziwiam tych ludzi, mój znajomy tak już pół Europy zjeździł a ma dopiero 22 lata. W tym roku na wakacjach był w tej samej mieścinie na Chorwacji co ja tyle, że kosztowało go to 200 zł i jeszcze złapał stopa, że przez 600 kilometrów jechał najnowszą S'klasa Ogólnie jak go złapie zajawka to pakuje się i za dwa dni rusza w trasę, nad Bałtyk wybrał się tak kilka razy z nudów na weekend bo mu się wymyśliło piwo na plaży (dodam, że z Małopolski jest). Ja osobiście nie jestem takim terenowcem żeby srać w krzakach i ominąć prysznic przez dwa dni.
Zgłoś
Avatar
kam332 2015-10-21, 19:44 3
Chce jeździć na stopa to niech jeździ, a dredy, sranie po krzakach i mycie się w rzece to już jego problem i ewentualnie tych co go wiozą.
Ja tam autostopowiczów nie zabieram, niech na BlaBlabCar.pl ustawią się z kimś i do paliwa dorzucą, a nie jeździć na krzywy ryj.
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-10-21, 20:01 4
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:



Wiemy zajebany Polaczku że srasz na takie zwiedzanie najdalej gdzie byłeś to monopolowy pod twoim domem. Pluje na ciebie śmieciu



Nie wiem, czy jest w ogóle sens z Tobą podejmować jakąkolwiek dyskusję. Mówisz "zjebany polaczku"- a Ty w jakim języku się wypowiadasz pajacu? Jak Ci nie pasuje to wypierdalaj na zmywak do Irlandii, albo na ogóry/ szparagi do Goebbelsa. Szczekaj sobie psie jebany po anglicku, germancku czy po innemu jak ci Polska nie pasuje.

"Śmieciu"? Tak mi się przypomniał taki wierszyk z dzieciństwa jak to małpa jedna do drugiej głupie miny robiła i się śmiała jaka ta druga jest durna i szkaradna, a okazało się, że przed lustrem stała... To taka mała dygresja a propos bycia śmieciem. Nie mierz innych swoją miarą.

A co do samych wakacji. Osobiście nie preferuję dużych hoteli, wakacji all inclusive, wycieczek autokarowych i innych form zorganizowanego wypoczynku. Jestem socjopatą i nienawidzę ludzi, męczę się w tłumie. Mój sposób na wakacje/podróż to dobra kwatera/ dom/ apartament wynajęty przez tour operatora bez wyżywienia. Pakuję się w auto i jadę (vel samolot i na miejscu wynajmuję auto), na miejscu co rano kupuję sobie śniadanko w sklepie, wybieram lokalne produkty (w miarę dostępności) potem plaża/ zwiedzanie itp a popołudniu obiado- kolacja w restauracji koniecznie składająca się z miejscowych specjalności, a nie pizzy, czy jakiegoś fast foodu/ innego ścierwa. Nie licząc kosztu zakwaterowania i dojazdu/ lotu, spokojnie zamykam się we dwoje z dziewczyną w 70-100 euro/ dzień, no chyba że w grę zaczyna wchodzić jakiś skuter wodny, żagle, banan, motorówka, czy inne takie to wychodzi dużo więcej. Uważam to za opcję optymalną. Pewnie biorąc all inclusive wyszło by na jeden huj, ale wolę w ten sposób. A uwierz trochę świata zjechałem. Życzę Ci abyś kiedyś zakosztował bycia takim "śmieciem" jak ja.
Zgłoś
Avatar
C................n 2015-10-21, 21:06 2
karolexinio napisał/a:

znowu jakiś kurwa podrabianiec z balasami na łbie król jest jeden Michałem Pater.



Idz mu jeszcze obciągnij pedale.
Zgłoś
Avatar
stefka 2015-10-21, 21:07
Chuj nas obchodzi jak spędzasz wakacje Ty jebana parówo..
Zgłoś
Avatar
monto 2015-10-21, 23:50 2
jakos nie podobo ma sie ta moda na krecenie swojej geby jakies takie wygorowane ego musi miec
Zgłoś
Avatar
przez1 2015-10-22, 0:39 3
Każdy kto go wziął na stopa, pewnie odkażał auto późńiej.
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-10-22, 7:41 1
stefka napisał/a:

Chuj nas obchodzi jak spędzasz wakacje Ty jebana parówo..



Moja wypowiedź była skierowana do kolegi ukrywającego się pod nickiem "HitoriaPolskiegoRapu", bo chyba mamy róże podglądy co do tego co to są wakacje/ podróże.
Inna sprawa, że jak nie wiesz o co chodzi to się wpierdalaj między wódkę a zakąskę, a parówą (i to nie jedną) to jesteś na trzy dziury jebana mała szmato.
Zgłoś
Avatar
nightclaw 2015-10-22, 9:46 1
stefka napisał/a:

Chuj nas obchodzi jak spędzasz wakacje Ty jebana parówo..



Ojciec z kuchni wypuscil raz na ruski rok to myslisz ze jestes wazna. nas chuj obchodzi znadnie jakies pindy co wczoraj konto zalozyla.
Zgłoś
Avatar
norbi321 2015-10-22, 10:21
Ale rower na bank zajebał
Zgłoś
Avatar
grigori985 2015-10-23, 15:00
i to jest właśnie prawdziwa przygoda nie powiem zazdroszczę gość ma większe jaja niż większość tu użytkowników
Zgłoś