18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
k................0 2018-04-05, 12:05
Ma nauczkę. Jak trzeba było zjeść jajko Wielkanocne to nie i chuj. A jak myślał że to kinder, to się przyssał.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-04-05, 12:08 7
Smutne to.

Chociaż młody wyrośnie na skurwysyna także z perspektywy lat chuj z tym.
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-04-05, 13:24
Jedyna kinder niespodzianka dla małego smolucha. W dodatku biała
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-05, 13:27
Jeśli to usa to zaraz się zlecą jakieś niedojebane bogate dzieciaczki z różnych zmyślonych, humanistycznych kierunków typu "gender studies", gdzie "profesor" (zwykły chuj wykładowca bez stopnia naukowego) otworzył im oczy na świat i będą pierdolić, że jajko było białe a potem zaczną udowadniać winę rasistowskiego, heteroseksualnego białego mężczyzny na przestrzeni lat w opresji biednych czarnych.... bla bla bla...
Zgłoś
Avatar
MaksWkurw 2018-04-05, 16:39 8
Hehehehe salmonella
Zgłoś
Avatar
s................i 2018-04-05, 16:52
Z tego przeczytałem to w usa kinder niespodziankę trudniej kupić niż broń.

dlahandlu.pl/detal/wiadomosci/jajko-kinder-niespodzianka-zakazane-w-us...
Zgłoś
Avatar
~Beny 2018-04-05, 17:06
sluki napisał/a:

Z tego przeczytałem to w usa kinder niespodziankę trudniej kupić niż broń.

dlahandlu.pl/detal/wiadomosci/jajko-kinder-niespodzianka-zakazane-w-us...



To prawda, nawet jak paczką komuś wyślesz, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że zostanie wyjęte podczas kontroli
Zgłoś
Avatar
OxY 2018-04-05, 18:05
Szkoda zdrowia kury na znoszenie jajek dla zwierząt, które je marnują. Gówniak jak i jajko nadaje się do śmieci.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-04-05, 18:50
Trzeba być na prawdę małym człowiekiem, żeby takie numery robić dzieciom. Tacy ludzie próbują się w ten sposób dowartościować, że o udało mi się przechytrzyć 3 letnie dziecko, czy o co to chodzi?
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2018-04-05, 19:09 3
@up to nie dziecko, to mały czarnuch, a to spora różnica.
Zgłoś
Avatar
Malloy 2018-04-06, 8:23 1
I właśnie dlatego w jueseju jajka Kinder są nielegalne.
Bo mały, bezmózgi dzieciak, podobny wiekiem, wzrostem, oraz poziomem intelektualnym do tego murzyńskiego, bezmózgiego gówniaka, chwyci za takie jajko z niespodzianką w środku, nieopatrznie postąpi tak samo, jak gówniak na filmiku, razem z czekoladą wciągnie zabawkę, i albo sobie załatwi uzębienie na cacy, ewentualnie przełyk, albo żołądek, albo się mocno zdziwi, kiedy zabawka przebędzie już cały układ trawienny...

A wystarczyłoby mieć kawałek mózgu, nie trzeba by było zakazywać czekoladowych jajek.
Zgłoś