18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zęby na miejscu?
k................0 • 2018-05-30, 13:34
Na miejscu



Ronaldo czy inna gwiazdeczka jechałby już do szpitala
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-05-30, 14:49 14
Swoich zębów to on już dawno nie ma. Pilnuje co by mu implanty nie wypadły
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-05-30, 17:22 1
o, Ovechkin dostał dostał w ryja krążkiem szkoda że tak lekko
Zgłoś
Avatar
KonwulsyjnyParalityk 2018-05-30, 17:36 40
woytasw napisał/a:

Swoich zębów to on już dawno nie ma. Pilnuje co by mu implanty nie wypadły


Utkaj pizde i nie obrażaj bo hokeiści to są dziki Ty jak byś zarobił takim krążkiem w kły, to by Cie stara za ręke trzymała nieprzytomnego w karetce na sygnale.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-05-30, 20:57
KonwulsyjnyParalityk napisał/a:


Utkaj pizde i nie obrażaj bo hokeiści to są dziki Ty jak byś zarobił takim krążkiem w kły, to by Cie stara za ręke trzymała nieprzytomnego w karetce na sygnale.



Phi, przy zawodnikach mma to te pizdeczki w kaskach mają miękkie pytki.
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2018-05-30, 21:12 2
up

Zawodnicy mma to nie sportowcy tylko zwyczajne pojeby co się po mordach obijają
Zgłoś
Avatar
KonwulsyjnyParalityk 2018-05-30, 22:15 4
EdmundKemper napisał/a:



Phi, przy zawodnikach mma to te pizdeczki w kaskach mają miękkie pytki.


Widziałeś chociaż jeden mecz hokeja cały ? czy tak pierdolisz bo strugasz śmietane do walk pudziana na ksw
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-05-30, 22:25 1
Przy napierdalaniu działa adrenalina czy tam inne coś. Dostań kiedyś po ryju, przekonasz się, że kolejne ciosy, które obijają Ci ryj nie są aż tak bolesne. Oczywiście wzrasta też siła, gdzie normalnie byś jej tyle nie miał.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-05-31, 0:02 1
Faktycznie piłka ssie kule i mało honorowa dziedzina, ale wystarczy spojrzeć o jakie pieniądze toczą się mecze, nic dziwnego, że łapia się każdej okazji do ppstawienia zespołu w lepszej sytuacji. 8 lat trenowałem i tylko raz zwijałem się jak otrzymałem kolanem w łuk brwiowy, w pełnym biegu. Bramkarz zawsze miał przejebane
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2018-05-31, 6:57
o parę zębów nie chodzi

Zgłoś
Avatar
Wredny_ciul 2018-05-31, 9:36 2
DoubleBorger napisał/a:

Faktycznie piłka ssie kule i mało honorowa dziedzina, ale wystarczy spojrzeć o jakie pieniądze toczą się mecze, nic dziwnego, że łapia się każdej okazji do ppstawienia zespołu w lepszej sytuacji. 8 lat trenowałem i tylko raz zwijałem się jak otrzymałem kolanem w łuk brwiowy, w pełnym biegu. Bramkarz zawsze miał przejebane



Gruby na bramkę
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2018-05-31, 10:19
dziobak90 napisał/a:

up

Zawodnicy mma to nie sportowcy tylko zwyczajne pojeby co się po mordach obijają



A hokeiści to nie sportowcy tylko pojeby co jak mają okazję to się po mordach obijają

KonwulsyjnyParalityk napisał/a:


Widziałeś chociaż jeden mecz hokeja cały ? czy tak pierdolisz bo strugasz śmietane do walk pudziana na ksw



Tak, widziałem. Nie lubię Pudziana. Odnosiłem się do materiałów z piłkarzami, gdzie ktoś komentuje, że to pizdeczki i jacyś inni sportowcy są lepsi, twardsi etc. Każdy sport ma swoją specyfikę i w każdym kontaktowym sporcie starcia bolą.
Zgłoś