18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
BongMan 2011-09-20, 8:25 1
Jeśli kobieta tak robi, to oznacza, że kobietą jest tyko fizycznie a mentalnie jest małą dziewczynką. Należy jest powiedzieć coś stylu "Wypierdalaj do piaskownicy i wróć jak ci brocha obrośnie". Uwierzcie, są też normalne kobiety, które nie będą się czepiać o takie pierdoły.
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-09-20, 12:05
@up. wiekszośc kobiet tak robi. Ja już mam na to sposób. Jak widze, ze żona ma jakis problem, a mówi ze nie ma to wtedy wyjaśniam że pytam po raz ostatni i jak powie, że nie ma problemu to już nigdy do tego wracać nie będziemy. I zgadnij, zawsze wtedy sie problem znajduje... Kobiety... chuj wie co one tam w bani mają....
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-09-20, 16:32
@up,

to spoko kobiety znasz.

A sytuacja nie wiem czy życiowa, bo nie znam takich pojebanych dziewczyn/kobiet... Chyba. Przynajmniej nie do tego stopnia.
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-09-20, 17:41
@up... ja nie mowie o podobnej sytuacji co na tym obrazku. lol.... mam na myśli sposób bycia kobiet i jeżeli nie zauważyłeś u płci przeciwnej tego, że nigdy prosto z mostu nie wyjaśnią w czym problem to chyba Ty żadnej bliżej nie znasz.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-09-20, 21:00
No to tutaj muszę przyznać Ci rację, jeżeli nie chodzi o sytuację z "komiksu". Wszystko biorę zbyt dosłownie, wiesz... Stresujące życie w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2011-09-20, 23:35
wubepe napisał/a:

@up... ja nie mowie o podobnej sytuacji co na tym obrazku. lol.... mam na myśli sposób bycia kobiet i jeżeli nie zauważyłeś u płci przeciwnej tego, że nigdy prosto z mostu nie wyjaśnią w czym problem to chyba Ty żadnej bliżej nie znasz.



Ewentualnie jest szczęśliwcem trafiającym na chlubne wyjątki od reguły.
Zgłoś
Avatar
Oguem 2011-09-21, 22:32
mikel1994 napisał/a:

No to tutaj muszę przyznać Ci rację, jeżeli nie chodzi o sytuację z "komiksu"..



Jakiego komiksu? To screen z iphone'a -.-
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-09-24, 16:04
piwko leci, ja za takie akcje czasem mam ochote udusic ta swoja lepsza polowe, ale , takie foszenie jest urocze, trzeba tylko wiedziec jak podejsc babsztyla.
Zgłoś
Avatar
Cov@l 2012-07-25, 21:25 54
wszyscy jesteśmy naznaczeni

Zgłoś
Avatar
Pener 2012-07-25, 21:27 5
nie wiem o co chodzi...
Zgłoś
Avatar
matt69 2012-07-25, 21:34
o tą rękę chodzi że zaczerwieniona jest
Zgłoś
Avatar
A................n 2012-07-25, 21:37 5
To jest odcisk taki od grania ? Od myszki, że na krawędzi biurka ? Kiedyś taki miałem, a teraz mam odpowiednie biurko i fotel i nie mam już takiego odcisku. Oczywiście mogę się mylić.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-07-25, 21:40 1
Acen napisał/a:

To jest odcisk taki od grania ? Od myszki, że na krawędzi biurka ? Kiedyś taki miałem, a teraz mam odpowiednie biurko i fotel i nie mam już takiego odcisku. Oczywiście mogę się mylić.

Też mi się wydaje że o to chodzi, od obcierania po krawędzi. Dobra podkładka pod mysz rozwiązuje problem.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-07-25, 21:48
ja pierdole miazga, moge zrobić fotke swojego

dobra podkładka nie rozwiązuje problemu, jest to związane z techniką trzymania myszki (me pro 16 mistrzów polski w fppki).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie