18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pan_Generał 2013-08-30, 16:39 3
Tylko że ten kolo popiera muslimów.

Get the Muslim Vote: Muslim for Liberty , Muslims for Ron Paul

dailypaul.com/230643/muslim-for-liberty-muslims-for-ron-paul

Swoją drogą polecam audycję.

od 9:20 (!!!)
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-08-30, 16:58
też tego nie rozumiem, wytłumaczy ktoś mi to ?? Z każdej dziedziny są tu specjaliści więc studenci stosunków międzynarodowych pewnie też
Zgłoś
Avatar
srajtasma09 2013-08-30, 17:11
Ingerując w takie konflikty USA napędza swoją gospodarkę, tak było w Iraku, tak jest teraz w Syrii.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-30, 17:19
Stosunków nie studiuję ale wiem, że gdzie wojna, tam rynki zbytu na broń i strony do szantażowania w zamian za poparcie.
Zgłoś
Avatar
volden 2013-08-30, 17:48
IMO Syria to chyba jeden z niewielu, jeśli nie jedyny kraj, w którym interwencja USA jest wskazana. Taki syf jak tam ciężko znaleźć w innych krajach. Gorzej już tam być nie może. Szkoda tylko że tak naprawdę USA nie obchodzi sam kraj a tylko i wyłącznie korzyści.
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-08-30, 17:55
A po co hamburgery się wpierdalają w wojny w tamtych rejonach? Odpowiedź jedna: ROPA NAFTOWA.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2013-08-30, 18:35 10
@up: Syrię chcą zaatakować, bo chcą zaatakować Iran, ale nie mają (jeszcze) powodu, więc liczą, że jak zaatakują Syrię to Iran stanie w jej obronie. Proste.

Iran już zapowiedział, że w momencie ataku na Syrię on ją będzie bronić i atakuje dodatkowo Izrael. USA najeżdża wtedy na Iran jako obrońca Izraela. Rosja się wkurwia zbyt dużymi wpływami USA i mamy 3 wojnę światową, tym razem na bliskim wschodzie.

Plusy?
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-08-30, 19:35 1
@up - plusy?

Raczej nie bombardowanie pustyni podczas III wojny światowej. Pewnie mówi Ci coś skrót NATO, więc ewentualne skutki rozgrywki Rosja - USA w Europie, powinieneś znać.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-08-30, 22:27 1
jako,że mój ojciec ma wtyki w hamerykańskim rządzie podesłał mi tajne fotki syryjskich żołnierzy.Oto one:

piechota:


piechota przeciwlotnicza:


sniper:


jak widać Syria jest dobrze przygotowana na atak JUESEJ
Zgłoś
Avatar
aichi 2013-08-31, 3:31 2
Ja ci to wytłumaczę:

Zajebane, ale profesjonalnie pozbyłem się dowodów.
Zgłoś