18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Avatar
chujatam,nieprawda 2012-02-17, 13:20 1
efektowniej wygląda w przypadku motocyklisty, jak wali z buta przy lepszej prędkości, ale rowerzysta też daje radę
Piwo!
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-02-17, 13:24
pewnie prowadziła kobieta, one są gorsze na drodze niż rowerzyści
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-02-17, 13:42 1
kudlaty1125 napisał/a:

O chuj chodzi temu rowerzyście. Koleś może trochę chujowo, ale tylko zmieniał pas, więc co to za problem zjechać na bok rowerem? Jakoś potem już nie miał problemów z omijaniem aut od chodnika.


Zgadzam się całkowicie

ed2kk napisał/a:

Dokładnie, akurat tutaj rowerzysta zachował się po chuju... szkoda, że uciekł


i tutaj też
Zgłoś
Avatar
kadol7 2012-02-17, 13:42
haha, ładny cep i w nogi
Zgłoś
Avatar
jaqazz 2012-02-17, 13:44 34
Polecam obejrzeć zemstę naszej Polskiej ekipy - Pure Evil
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-02-17, 13:47 2
liana napisał/a:

Mam nadzieje że go rozjadą niedługo, pedałek na rowerku.


I tu też
Kurwa jak tak wszyscy bronią honoru rowerzysty, to szkoda, że nikt nie widzi, że kierowca auta włączył kierunek! W czym rowerzyście koleś z auta przeszkodził? Że podjechał bliżej? Cwaniak.. zajebał w lusterko i spierdolił! Prymityw i tyle chuj mu do dupy za to... pewnie zapierdala rowerem bo go nawet na takie lusterko nie stać
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-02-17, 13:50
jak ten rowerzysta kurwa jedzie? jakby cala droga byla dla niego, ja bym w chuja przyjebal drzwiami
Zgłoś
Avatar
nemore 2012-02-17, 13:50
Polać Mu!
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2012-02-17, 14:00 2
jaqazz napisał/a:

Polecam obejrzeć zemstę naszej Polskiej ekipy - Pure Evil



Ciekawe ile razy wpierdol dostali...tego już nie pokazali;D

A tak swoja drogą to dobrze robili;] Jebać święte krowy;] Nie ważne czy to pieszy,rowerzysta czy kierowca auta...Święte krowy trzeba jebać karnym kutasem;]
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-02-17, 14:07 1
sauerps napisał/a:


I tu też
Kurwa jak tak wszyscy bronią honoru rowerzysty, to szkoda, że nikt nie widzi, że kierowca auta włączył kierunek! W czym rowerzyście koleś z auta przeszkodził? Że podjechał bliżej? Cwaniak.. zajebał w lusterko i spierdolił! Prymityw i tyle chuj mu do dupy za to... pewnie zapierdala rowerem bo go nawet na takie lusterko nie stać



Ewidentnie widać, że kierowca zajeżdżał mu drogę. Przed rozjebaniem lusterka rowerzysta gestykulował - próbował do niego jakoś dotrzeć , nie udało się. Prawdopodobnie pokazał mu w trochę innym kontekście. Po co miał czekać na przyjazd policji?
Zgłoś
Avatar
sas9933 2012-02-17, 15:14
Zrobiłem tak raz i 450zł musiałem zapłacić... :/
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-02-17, 15:36 1
sas9933 napisał/a:

Zrobiłem tak raz i 450zł musiałem zapłacić... :/


Bo chujowo pedałowałeś
Zgłoś
Avatar
srapple 2012-02-17, 15:43
Różnie można interpretować zachowanie kierowcy, jednak faktem jest iż jeżdżę dużo rowerem i jest to często zapewne umyślne zachowanie taksówkarzy (przynajmniej tych w Warszawie).
Zgłoś
Avatar
glabi99 2012-02-17, 15:43 3
sauerps napisał/a:


Kurwa jak tak wszyscy bronią honoru rowerzysty, to szkoda, że nikt nie widzi, że kierowca auta włączył kierunek! W czym rowerzyście koleś z auta przeszkodził? Że podjechał bliżej? Cwaniak.. zajebał w lusterko i spierdolił! Prymityw i tyle chuj mu do dupy za to... pewnie zapierdala rowerem bo go nawet na takie lusterko nie stać


to że kierunkowskaz włączył to znaczy że może skręcać nie patrząc w bok i wpierdalać się w kogoś kto jedzie swoim pasem i jeszcze się potem do niego sapać ;/;/
Zgłoś
Avatar
j4bolbp 2012-02-17, 15:53 1
tu chuja chodzi o ten kierunkowskaz czy zmiane pasa ale o to co kierowca zaczal tam sapać do rowerzysty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie