18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Miranda 2012-02-17, 16:03
Hah i od razu awaryjne! żal.pl
Zgłoś
Avatar
Avalansh 2012-02-17, 16:18 1
Na tym filmiku Pure Evil typowy frajer w garniaku co myślał, że wszystko mu wolno. Brawo za akcje!
Zgłoś
Avatar
T!G3R 2012-02-17, 17:09
Nic dziwnego to przecież na porządku dziennym w Rosji
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-02-17, 18:27
zajebalbym skurwiela gdyby to bylo moje auto ale najwodoczniej siedziala tam stara babcia skoro nie bal sie urwac lusterka
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-02-17, 18:31 1
@up
Freda byś co najwyżej zmarszczył ze zdziwienia.
Zgłoś
Avatar
hiitman 2012-02-17, 18:52 1
@up
pamiętaj, że nie każdy jest taką ciotą jak ty
Zgłoś
Avatar
Lucifers Ass 2012-02-17, 19:37 1
Hahaha frajerzyna w aucie myślał, że może się wciąć a rowerzysta poczeka. Piwo leci.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-02-17, 20:34
Też jeżdżę rowerem, ale uważam że ten koleś jest jakiś głupi. Wyraźnie zmienił pas na chwilę i się dziwi, że się gościu w aucie wkurzył. Mam nadzieję, że go ktoś rozjedzie.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-02-17, 20:37
Pewnie baba, jaki facet nie pobiegłby za nim i nie wpierdolił?? Tylko pizda.
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-02-17, 21:52
Zbite lusterko nie wróży niczego dobrego.
Zgłoś
Avatar
ronnie184 2012-02-17, 23:22
Sauerps z całym szacunkiem ale co Ty za głupoty piszesz, sam jeżdżę rowerem i wiele razy spotkałem się z kretynami za kierownica i wielokrotnie byłem przez to szyty, więc uważam, że koleś zachował sie świetnie. Mówisz, że skoro jeździ rowerem to nie stać go na samochód? radzę zajrzeć do katalogu z rowerami i przekonać się, że za cenę niektórych rowerów kupiłbyś dobry samochód.
tyle ode mnie.
pozdrower
Zgłoś
Avatar
G................n 2012-02-17, 23:35 2
Cwele na rowerach myślą że można wszystko, bo też mają kółka.
Chcecie jeździć po drogach to najpierw się ubezpieczcie, nauczcie przepisów, kupcie światełka i blachy. Tyle w temacie, a nie jakaś wolna amerykanka - raz poboczem, potem środkiem i nagle wyskakuje z chodnika. Rowerzysta to taki sam kierwoca, tylko upierdliwy, często nie zna przepisów a jak go jebniesz nawet z jego winy to masakra.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-18, 1:42 2
Na chodnik cwelu wypierdalaj! A jak chcesz jeździć jezdnią, jak samochody, to płać OC.
Zgłoś
Avatar
nevmano 2012-02-18, 15:33
w imię zasad, skurwysynu!
Zgłoś
Avatar
magik2208 2012-02-18, 21:25 2
Aż się zarejestrowałem.

Ale głupoty piszą co niektórzy...

Na chodnik? Na chodniku jeździć nie można, za to są mandaty.

OC, nie mamy prawa jeździć po ulicy? Też płacimy podatki. Popatrz na Holandię, wiesz dlaczego jest tam tyle ścieżek? OC nie wystarczy na pokrycie napraw i rozbudowy dróg, dlatego ścieżki są o wiele bardziej opłacalne niż budowanie dróg czy komunikacja miejska (bo wbrew pozorom budżet miasta tu też cierpi). Na ścieżki wydatek jest bardzo mały i jednokrotny, nie ma potrzeby odnawiania i pakowania w nie dodatkowej kasy.

Rowerzyści nie znają przepisów? Jest pewna różnica między rowerzystą, a kierującym rowerem, tak samo w tym filmie kierowcą tego pajaca w puszce bym nie nazwał.

Co do przepisów - przynajmniej wg naszych przepisów możemy jeździć z lewej strony, na środku jak i z prawej strony w korkach między samochodami oraz stawać za samochodem na środku pasa. Rower ma 1,5m długości i rusza z miejsca 5x szybciej od samochodu, w czym więc problem?

"nie stać na lusterko" - praktycznie każdego rowerzystę stać na samochód lepszej czy niższej klasy, czy też go posiadają, w mieście rowerem jeździ sie o wiele szybciej, zdrowiej i przyjemniej, w czym problem? To nie XX wiek i niżej, że sama szlachta jeździła w samochodach.
Dziwne, że Holandia czy USA są już sporo przed nami w tej kwestii i nie walczą z rowerzystami jako niziną społeczną (bo tak nie jest) tylko traktują ich z szacunkiem i pomagają sobie, nie zżera ich zazdrość, że Ty ciśniesz dupę w korku wolniej niż idąc pieszo, a my mykamy sobie o wiele szybciej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie