18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
PabloSkills 2023-08-17, 18:24 2
Za długo wstawał i pociąg zrobił mu przemeblowanie w gnatach.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-17, 18:39 1
„Zepchnięty pod pociąg”

Nie, nie został zepchnięty. ;>
Zgłoś
Avatar
35i 2023-08-17, 19:08 20
SkoPio1 napisał/a:

„Zepchnięty pod pociąg”
Nie, nie został zepchnięty. ;>



Chciałbym zauważyć, że takie ciągłe zwracanie uwagi wszystkim dookoła, świadczy o braku wychowania.
Rzekłbym nawet, że to zwykłe chamstwo.
Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-08-17, 19:23 1
Wyturlany jak koza z nosa
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-17, 19:26
Wyraźnie widać, że gość miał komara na policzku. Miły pan chciał szybkim i sprawnym ruchem usunąć uciążliwego owada z twarzy tego biedaka. Taka jest oficjalna wersja i tego się trzymajmy. Myślę, że każdy poslki sędzia uznałby taką wersję za prawdziwą i nie drążył tematu.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-17, 20:13 5
35i napisał/a:

Chciałbym zauważyć, że takie ciągłe zwracanie uwagi wszystkim dookoła, świadczy o braku wychowania.
Rzekłbym nawet, że to zwykłe chamstwo.



Raczej znajomość języka lewaku
Zgłoś
Avatar
bizar800 2023-08-17, 20:17 6
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Raczej znajomość języka lewaku



jaka nazwa uzytkownika taki zjeb
Zgłoś
Avatar
35i 2023-08-17, 20:21 5
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Raczej znajomość języka lewaku



Zdanie kończymy kropką, kmiotku.
Zadbałbyś też o interpunkcję, zanim zaczniesz coś wytykać, prostaczku.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-17, 20:45 2
bizar800 napisał/a:

jaka nazwa uzytkownika taki zjeb



To oznacza że miałeś 800 kutasów w dupie?

35i napisał/a:

Zdanie kończymy kropką, kmiotku.
Zadbałbyś też o interpunkcję, zanim zaczniesz coś wytykać, prostaczku.



Najeb głąbie więcej przecinków, a co do kropki o którą się splakałeś:
„Zdanie w zwykłym tekście w zasadzie kończy się kropką albo wykrzyknikiem, pytajnikiem lub wielokropkiem. Kropka jest przede wszystkim separatorem, oddziela wypowiedzi. Dlatego zdanie, które samodzielnie tworzy tekst (np. slogan reklamowy), obywa się bez kropki. Zdania bez kropek pojawiają się też w tekstach, w których układ typograficzny przejmuje funkcje interpunkcji, np. na plakatach.
Wykrzyknik, pytajnik i wielokropek w przeciwieństwie do kropki nie są wyłącznie separatorami, gdyż wznoszą dodatkowe informacje. Dlatego nie pomija się ich nawet w tych sytuacjach, w których kropki bywają pomijane.
Mirosław Bańko, PWN”.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-08-17, 20:52 6
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

„Zdanie w zwykłym tekście w zasadzie kończy się kropką albo wykrzyknikiem, pytajnikiem lub wielokropkiem. Kropka jest przede wszystkim separatorem, oddziela wypowiedzi. Dlatego zdanie, które samodzielnie tworzy tekst (np. slogan reklamowy), obywa się bez kropki. Zdania bez kropek pojawiają się też w tekstach, w których układ typograficzny przejmuje funkcje interpunkcji, np. na plakatach.
Wykrzyknik, pytajnik i wielokropek w przeciwieństwie do kropki nie są wyłącznie separatorami, gdyż wznoszą dodatkowe informacje. Dlatego nie pomija się ich nawet w tych sytuacjach, w których kropki bywają pomijane.
Mirosław Bańko, PWN”.



Widzisz? Dzięki mnie, przynajmniej się czegoś dowiedziałeś, bo musiałeś zajrzeć do internetu, żeby kogoś zacytować. Nieważne, że spora część cytatu nie dotyczy zaistniałej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-17, 22:07 1
Abstrahując od wysoko zawoalowanej dysputy moich przedmówców, chciałbym napomknąć, iż dziś miałem zrobić mielone na spaghetti, ale po obejrzeniu tego filmiku jakoś mi przeszło.... zmielę mięso jutro, jak sobie to odzobaczę.
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2023-08-17, 22:30
Jak karaluchy wypadli z tego składu..
Zgłoś
Avatar
kreska90 2023-08-17, 22:34 4
Uffff,, już się bałem że nie zdąży, tzn że pociąg nie zdąży.
Zgłoś
Avatar
Mooras 2023-08-17, 23:24
Znaleźli rozwiazanie na swój wieczny problem jak nie wsiadać w biegu "żeby czasami któremuś biedakowi się nogą nie powinęła i nie wpadł pod pociąg"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie