18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Stali przechodnie na przejściu czekając na zielone jak na mięso w sklepie ludzie za czasów PRLu. Jednakże wypadek co zdarzył się nieopodal pozbawił ich możliwości przejścia, a jednego nawet zaanektował do położenia latarni gdyż dostał się między samochód, a sygnalizację. Plecy będą go pewnie bolały jak przeżył, a jak nie przeżył to nie żyje bo umarł.

A człowiek wesoło z samochodu kukał i krzyczał pewnie, uciekaj dziadku bo jedziemy w Ciebie.

Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-07-25, 16:34 5
piękna ewakuacja pasażera przez tylne okno
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-07-25, 18:32
Refleks nie ten i pewnie cmentarz odwiedzi.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2018-07-25, 21:21 1
Uwaga, głośno!
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-07-25, 23:29 2
Najciaśniej pod latarnią
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2018-07-26, 1:15
No miał lekką lipę, muszę przyznać
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-26, 8:27
za zerwanie sygnalizacji świetlnej dzieckiem zawsze piwo!

A tak serio to też czasami sobie myślę na chuj się pierdolić z tymi pasami i fotelikami, dzieci tylko płaczą i marudzą, że niewygodnie. Chuj mnie strzela i już mam dać za wygraną i ta myśl w głowie: "se lataj po tylnej kanapie i się baw, daj mi święty spokój". Po czym wspominam tego typu nagrania. Sadol bawi, Sadol uczy
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2018-07-26, 8:40
@up Dziadkiem kurwa... Dziadkiem !!!
Zgłoś
Avatar
modyf 2018-07-26, 10:23 2
@nowynick widzę, że z czytaniem średnio sobie radzisz, a i z załapaniem filmiku masz problemy... Specjalnie zwolniony, bo ktoś przewidział, że wolno do mózgu ci bodźce biegną a i tak poległeś smutne to trochę, ale nie dziwię się, że i porządnego fotelika dzieciakowi nie potrafisz wybrać
Zgłoś
Avatar
weryfikator4 2018-07-26, 12:05
Jak ktoś ma pecha to i palec w dupie złamie...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-26, 12:54
Za tak zacny film dał bym ci piwko gdybyś nie był komuchem.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2018-07-26, 14:19 1
Abraxus napisał/a:

Za tak zacny film dał bym ci piwko gdybyś nie był komuchem.



Skąd taki wniosek? :]
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-26, 14:25
Bo bronisz pislamistów!!
Zgłoś
Avatar
fantastico 2018-07-26, 14:50 3
Abraxus napisał/a:

Bo bronisz pislamistów!!



To słabe masz zdolności pojmowania jak tak to odebrałeś ;] Nikogo nie bronie ale wytykam robienie z siebie kretyna na każdym kroku przez przeciwników PiSu ;] Jeśli tak chcą zdobyć poparcie społeczeństwa to im to skrajnie nie wychodzi ;] Festyniarstwo i wykrzykiwanie bzdurnych haseł tylko pogłębia opozycyjną patologię nie wiedzącą jak ugryźć ten socjalistyczny kawałek chleba jaki serwuje partia rządząca. 49% ciemnego ludu na to idzie, 49% ciemnego ludu krzyczy hurr durr i gówno robi, 2% patrzy na to z politowaniem i z czystym sumieniem zaliczam się do tej garstki.

Nie lubię pisu nie lubię po nie nawidzę nowoczesnej ...

A wyzywanie od lewaków i komuchów to też słabe bo tak samo jak PiS jest lewackie tak i inne partie bo nie masz żadnej prawicowej w sejmie. A idąc tym tokiem rozumowania nawet jakbym był za pisem i byś mnie od komuchów wyzwał to byś był takim samym lewakiem i komuchem jakbys byl antypis, a pro reszta ;P

EOT
Zgłoś