18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jak często bez wzbudzania podejrzeń można przypisywać tzw. pomroczność jasną przybyszom z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy dopuszczają się przeróżnych występków? Chyba wyczerpano limit, dlatego szwedzki sąd postanowił pójść o krok dalej.



Sąd chyba zbagatelizował słowa Leona Eisenberga, psychiatry, który odkrył i pierwszy opisał syndrom ADHD i który kilka miesięcy przed swoją śmiercią przyznał, że tak naprawdę...wymyślił tę chorobę.

2017-04-24, 17:48
Alkapone napisał/a:

Czy te j***ne muslimy nie wymyslily innych imion poza abdulem i mohammadem?

Zgaduje że myśleć to oni za bardzo nie potrafią.

2017-04-24, 18:04
Jak mówi stare żydowskie przysłowie "Nie ma gwałtów jest seks niespodzianka"

2017-04-24, 18:05
Ma ktoś link do tego nagranego filmiku? :D

2017-04-24, 18:08
kiedy szwedzi zaczną robić porządek z sędziami wydającymi takie wyroki? nie wiem ta dziewczynka nie ma żadnych mężczyzn w rodzinie już same poprzerabiane półpedały sikający na siedząco zostały?

@silvsky
tak bedziesz mial gdzie wracac, potomkow wikingow tak przerobili to i z potomkami chlopow panszczyznianych dadza sobie rade.

2017-04-24, 19:17
A ja się pytam gdzie był kapitan szwecja ?? Gdy biedny imigrant ładował w kakao czternastoletniej szwedce

2017-04-24, 20:21
Velture napisał/a:

Ja bym dziewczynkę jeszcze ukarał za seks pozamałżeński z biednym uchodźcą poprzez ukamienowanie wedle prawa szariatu.

Widzicie jaki jestem nowoczesny i tolerancyjny?




Przecież Islam to zaprzeczenie nowoczesności i tolerancji, więc nie wiem czemu na siłę w Polsce jest łączony z tymi pojęciami. Nowoczesność UE jest przeciwieństwem Szariatu, dlatego kolorowa dzicz tak walczy z Europą.

2017-04-24, 21:42
Ciężko jest o oficjalne dane i źródło ponieważ w szwecji i niemczech , szczerze to w większości europy
jest coś takiego jak cenzura, oficjalnie mówi się o tym że ,,niewygodne,, statystyki są nie wykonywane , lub jest zakaz ich publikowania,
myślę że opisane zdarzenie jest prawdziwe

2017-04-24, 22:48
Szwedzi w większości mają syndrom sztokholmski - proste wytłumaczenie tej całej patologii, to ich po prostu kręci, jak są szmaceni i pozbawiani godności na własnym podwórku. :loldev:

2017-04-24, 23:07
Pierwotne źródło: https://www.infowars.com/muslim-avoids-jail-for-anally-raping-teen-because-he-couldnt-understand-no/

Wielokrotnie cytowane na wielu stronach jako strona podająca "fake news".

2017-04-25, 08:50
Widzę, że macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Z tekstu wynika, że sama bardzo chętnie dała się wzbogacić kulturowo. Nadstawiła mu otworek nr 1 bez sprzeciwu. Powiedziała "nie" jak chciał pojechać w kakało.
Także tu nie ma żadnego gwałtu.
Nie dość, że ją porządnie przer*chał w każdy otwór to jeszcze dostanie za to 30k. Nie ma na co narzekać.
A następnym razem może się zastanowi czy należy dawać dupy dzikusowi. Zapewne chciał w kakao bo to były najbliższe doznanie przypominające kozę.

2017-04-25, 13:45
Jak bede juz na emeryturce zrobie sobie liste pedofilow i bede ich skutecznie odprawial na tamten swiat :)


2017-04-25, 21:28
To są właśnie szwedzi, ten naród i ci obywatele są bardzo łagodnymi i miłymi ludzmi, ale z tego co widać to są aż za łagodni

2023-07-09, 19:34
ta 14 latka pewnie daje teraz dupy takim abdulom z kataru czy innego wyp*zdowa, ale ch*j z nią i innych szwedkami, mają to na co zasłużyły

pewnie jej się podobało a w przyszłości wyjdzie za tego mrocznego rycerza który ją wyzwolił i wzbogacił :-)

2023-07-24, 19:32
Moncler2115 napisał/a:

ta 14 latka pewnie daje teraz dupy takim abdulom z kataru czy innego wyp*zdowa, ale ch*j z nią i innych szwedkami, mają to na co zasłużyły
pewnie jej się podobało a w przyszłości wyjdzie za tego mrocznego rycerza który ją wyzwolił i wzbogacił



Nie znam sytuacji ale się wypowiem. Szwedki zasłużyły czy ich władza im to zgotowała? Pytam poważnie, bo tam nie byłem.