18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jak często bez wzbudzania podejrzeń można przypisywać tzw. pomroczność jasną przybyszom z Afryki i Bliskiego Wschodu, którzy dopuszczają się przeróżnych występków? Chyba wyczerpano limit, dlatego szwedzki sąd postanowił pójść o krok dalej.



Sąd chyba zbagatelizował słowa Leona Eisenberga, psychiatry, który odkrył i pierwszy opisał syndrom ADHD i który kilka miesięcy przed swoją śmiercią przyznał, że tak naprawdę...wymyślił tę chorobę.

2017-04-24, 13:29

2017-04-24, 13:29
jakieś wiarygodne źródło?

@down

w takim razie na miejscu rodzica złapałbym gnoja, zamknął w piwnicy i męczył, torturował i powoli ciął tępym brzeszczotem na na drobne kawałki całymi miesiącami aż by błagał o śmierć. To odnośnie sędziego, tego co bym zrobił muslimowi to nawet w najczarniejszych czeluściach harda nie znajdziecie....

2017-04-24, 13:34
Up Żródło
Cytat:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-04-24/imigrant-zgwalcil-14-latke-do-wiezienia-nie-trafi-bo-nie-zrozumial-slowa-nie/



Swoją droga fakty wyglądają tak nieprawdopodobnie, że aż człowiek musi sprawdzać czy jest to prawda. W Szwecji ASZdziennik mógłby być gazetą codzienną

2017-04-24, 13:44
Ja bym dziewczynkę jeszcze ukarał za seks pozamałżeński z biednym uchodźcą poprzez ukamienowanie wedle prawa szariatu.

Widzicie jaki jestem nowoczesny i tolerancyjny?

2017-04-24, 13:49
Co za j***na k***a! jak mogła puścić się? co na to jej mąż i kochanek?! ukamienować sukę! Allach Akbar!!!

2017-04-24, 13:55
Zaraz zaraz... to w kakao w Szwecji nie liczy się jako gwałt? Nie no ja wiem, że jak się ma "trwale opaloną karnację" to nawet wielokrotne pchnięcie nożem i wrzucenie ciała do śmietnika, nie będzie się tam liczyło jako czyn zabroniony... Ładnie se kraj urządzili. Norwegowie to przynajmniej mają udziały w biegunie południowym, więc jest gdzie sp***alać ale ci...

2017-04-24, 13:56
a filmik do nagrania ?

2017-04-24, 13:58
Volfodzio napisał/a:

Zaraz zaraz... to w kakao w Szwecji nie liczy się jako gwałt?


Może być uznawane za "inną czynność seksualną".
Tak tylko zgaduję.

Ale gość mega kulturka. Poleciał w czekoladowego pana i nie zabrał jej dziewictwa.
Trzeba docenić, że ich kultura jest na znacznie wyższym poziomie i wiedzą jak nie zmniejszać wartości kobiety przy odsprzedaży.

2017-04-24, 14:01
Velture napisał/a:

Ja bym dziewczynkę jeszcze ukarał za seks pozamałżeński z biednym uchodźcą poprzez ukamienowanie wedle prawa szariatu.

Widzicie jaki jestem nowoczesny i tolerancyjny?



A ja bym Ci łeb upie**olił nożem , bo na pewno jesteś za koranem sunnickim Ty j***ny synu Szajtana :D .

Tylko Szyizm! Prawdziwa religia pokoju!

Ni...........ny
2017-04-24, 14:05
Pewnie większość sadoli nie wie jak jest NIE po szwedzku :amused:


2017-04-24, 14:05
Jakbym miał opisać obecną szwecję tytułem jakiejś piosenki to wybrałbym britney spears - ups i did it again.

2017-04-24, 14:22
Skazać tę 14-letnią szmatę, bo nie znała języka biednego uchodźcy i naraziła go na stres. A może w jego języku szwedzkie "nie" oznacza coś, od czego uszy więdną? ha?! Barbarzyńcy...

2017-04-24, 14:26
Żyje w tym pie**olniku i tak, to prawda. Aczkolwiek tutaj to nic nowego bo wszyscy wiemy że nic mu nie zrobią. Wystarczy randomowa wymówka że adhd, nie wiedział co do niego mówi, był zestresowany i temu podobne.

2017-04-24, 14:42
Pewnie podwyższą mu zasiłek socjalny, żeby miał z czego spłacić tę rekompensatę.