18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zespół touretta na wesoło
D................7 • 2014-12-02, 17:44
Drodzy sadole , nie wiem jak wy ale ja pękam jak to oglądam



Dobrze że sami oni i ludzie w ich otoczeniu mają do tego dystans
Szkocki akcent więc niekiedy ciężko zrozumieć ale Border between england and ireland i fuck off noisy wygrywa
epickie momenty :
0:54
2:08 - 2:20
3:08 - 3:15 "Gonna crash!"
3:29 "Im a chicken fucker!"

Nie znalazłem , jeśli nie bylo to się zdziwie
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-12-02, 17:53 3
tourett zawsze spoko - piwko
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-12-02, 17:53
Co drugi użytkownik na tym portalu ma Zespół Touretta, w tym i ja KURWA !
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-12-02, 18:04 1
spoko, możesz wyzwać kogoś policjanta, księdza czy nauczycielkę bezkarnie
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-12-02, 18:15 13
Jedyna choroba której nie pojmuję, i uważam ją za wielką ściemę.
Dlaczego oni przeklinają każdy w swoim języku ojczstym? Więc polak będzie miał polskiego touretta a anglik angielskiego.
Dlaczego akurat przekleństwa? Bo wygodnie? Dlaczego nie krzyczą np: "Kaczka" albo "parasol" tylko kurwa właśnie "kurwa".
Rozumiał bym samo krzyczenie "Eeee" albo "uUuuuu" jako odruch zjebanego mózgu natomiast nie pojmuję wybiórczości tej choroby zorientowanej właśnie na przekleństwa. Jeśli jest prawdziwa na co wskazuje liczba przypadków z całego świata (o ile to nie spisek jak z religiami) to jest to wg. mnie najbardziej pojebana a zarazem komiczna choroba na świecie.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-12-02, 18:18 4
@up mam tak samo, tzn tak samo mnie to zastanawia. To jak z ADHD, kiedyś wystarczył pas, teraz zaświadczenie
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-12-02, 18:34 22
@szefooo, to jest mózg, tego nie ogarniesz. Gdzieś kiedyś czytałem że działa to mniej więcej tak że mózg wysyła impuls tworzący nie do opanowania potrzebę wypowiedzenia słów które podświadomie uważasz za wstydliwe to wykrzyknięcia na głos czy coś takiego.
Taki to z niego chuj

Sam cierpiałem na nerwice natręctw w dzieciństwie i uwierz mi że to co psychika potrafi robić człowiekowi jest niepojęte...
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-12-02, 19:14 1
Baltazar_4-20 napisał/a:

@up mam tak samo, tzn tak samo mnie to zastanawia. To jak z ADHD, kiedyś wystarczył pas, teraz zaświadczenie



Stary ja miałem ADHD w ramach kuracji dostawałem pochodną amfetaminy / lekki antydepresant

Mogłem usiąść i robić jakaś czynność dajmy 10 godzin i nic mnie nie rozpraszało ani się nie wkurwiałem

Tez tłumiło uczucie głodu

Lukasero napisał/a:

@szefooo, to jest mózg, tego nie ogarniesz. Gdzieś kiedyś czytałem że działa to mniej więcej tak że mózg wysyła impuls tworzący nie do opanowania potrzebę wypowiedzenia słów które podświadomie uważasz za wstydliwe to wykrzyknięcia na głos czy coś takiego.
Taki to z niego chuj

Sam cierpiałem na nerwice natręctw w dzieciństwie i uwierz mi że to co psychika potrafi robić człowiekowi jest niepojęte...



Ta pewnie pisząc tego posta spoglądałeś na martwą dziwkę w rogu twojego pokoju
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-12-02, 19:40 7
ZRYJ_GRUZ_CYGANIE_ napisał/a:



Stary ja miałem ADHD w ramach kuracji dostawałem pochodną amfetaminy / lekki antydepresant

Mogłem usiąść i robić jakaś czynność dajmy 10 godzin i nic mnie nie rozpraszało ani się nie wkurwiałem

Tez tłumiło uczucie głodu

Ta pewnie pisząc tego posta spoglądałeś na martwą dziwkę w rogu twojego pokoju



Ja bym jej tam dziwką nie nazwał
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-12-02, 20:04
Miałem pytać właśnie o co chodzi z tą chorobą, ale widzę, że mnie ubiegli Spotkałem w życiu tylko jedną osobę z tourettem i nie mogę pojąć jak ta choroba wygląda, ale na płaszczyźnie chemiczno/biologicznej(? ). Skąd kurwa takie zachowanie hehe. Faktycznie można pomyśleć, że walą w chują, tak jak niektórzy z dysleksją czy dysgrafią. Mogłem poszukać w google, ale jestem pijany i mi się nie chce, może ktoś wytłumaczy to lepiej.
Zgłoś
Avatar
B................n 2014-12-02, 20:36 2
Ta choroba to zaburzenie neurologiczne. W każdym języku kurwują po swojemu bo takie przekleństwa znają. To nie jest ściema jak adhd czy inne dysleksje. Do końca nie wiadomo dlaczego tak się dzieje, ale poza kurwowaniem choroba objawia się również niekontrolowanymi skurczami różnych mięśni ciała w tym mięśni mimicznych.
Zgłoś
Avatar
Geho 2014-12-02, 20:38 1
Nie zawsze kurwują, kiedyś widziałem reportaż i typ mówił ciągle amen, bo był wierzący Generalnie chodzi o słowa "zawierające emocje"
Zgłoś
Avatar
u22 2014-12-02, 20:46 1
youtube.com/watch?v=wOAxEAVeFpM
Zgłoś
Avatar
BowlKuba 2014-12-02, 20:52
@szefooo

100% zgody, dokładnie to samo chciałem napisać po obejrzeniu filmu, ale mnie wyprzedziłeś.

Całkiem ciekawa wymówka, żeby bezkarnie rzucać kurwami, obelgami albo randomowymi słowami. Z drugiej strony dochodzą jeszcze te dziwne tiki. Moim zdaniem jest tak - tacy ludzie mają w jakiś sposób zepsute mózgi, ale o tym wiedzą i są pojebani w sposób kontrolowany, taki jaki im odpowiada.

Sam film dupy nie urywa. Jedyny dobry moment to combo wykonane przez dwóch Tourettów w 2:15. Za to piwko.
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2014-12-02, 21:01 25
szefooo napisał/a:


Dlaczego oni przeklinają każdy w swoim języku ojczstym?



ja pierdole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie