18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zespół Touretta
G................l • 2013-03-07, 18:16
Ludzie z zespołem Tourette'a


Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-07, 20:17
za moich czasów takie czarownice palono na stosie za kontakty z diabłem
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-03-07, 20:32 2
Czemu akurat przekleństwa są tutaj podstawą tego syndromu?
To znaczy że wszystkie dresy w bramach też mają ten syndrom?
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-03-07, 20:35
gupichuj napisał/a:

Ciekawe jak taką ruchać.


Od tyłu
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-03-07, 20:39
laska ma fajny growl
Zgłoś
Avatar
Albert115 2013-03-07, 20:49
ta laska to jak master z fallouta
Zgłoś
Avatar
Skrzacik 2013-03-07, 20:49
Wesoła dziewucha ;D
Zgłoś
Avatar
lazarus99 2013-03-07, 21:01
marilyn manson był by w siódmym niebie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-07, 21:03 2
spartan napisał/a:

tak pomyśleć, ile osób w średniowieczu musiało spłonąć w oczyszczającym ogniu stosów inkwizycji przez tę chorobę... masakra.



W średniowieczu nikt nie zginął przez tą "chorobę" bo ta "choroba" została wymyślona w 19stym wieku przez pewnych uczonych któzy chcieli wyłudzić dotację na swoje działania (=wódkę i dziwki pewnie i "dopisali" mimowolne przeklinanie do tzw. syndromu Touretta (czyli pewnego uszkodzenia mózgu charakteryzujące się tikami nerwowymi), po opisaniu tej "choroby" w kilku periodykach medycznych zaczeła się ona popularyzować w kręgach arystokratycznych (na fali tej samej chorobliwej chęci zwrócenia uwagi otoczenia która spopularyzowała znane z książki "Lalka" omdlenia i depresje) i tak pozostało, jest to "choroba" potrzeby zwrócenia uwgagi otoczenia, jakimś dziwnym trafem osoby z tą "chorobą" obserwowane przez ukryta kamerę nie wykazują objawów choroby póki nie ma w pobliżu nikogo. Do dziś łatwo zauważyć, że osób które mimowolnie przeklinają nie spotkamy w "mniej cywilizowanych" krajach, za to bardzo dużo jest ich w krajach "zachodnich", wręcz epidemiczny wysyp tej "choroby" jest w Stanach, gdzie na magiczne słowo "zespół Touretta" dostaje się zarówno receptę na legalną trawkę, mocne leki pobudzające jak i wręcz narkotyki (morfina) a udawanie jej jest banalnie łatwe - wystarczy tylko parę razy podczas spokojnej rozmowy zbluzgać matkę lub żonę lekarza i już mamy receptę na wszystkie znane ludzkości farmakologiczne "pobudzacze" w kieszeni:-)
Zgłoś
Avatar
MichalZaq 2013-03-07, 21:34
bloodwar, teoria ciekawa, zaiste. Ale ponoć jest to schorzenie genetyczne, przynajmniej tak się przyjmuje. A może jest wynikiem właśnie tych "cywilizowanych" społeczeństw, gdzie tryb życia jest bardzo obciążający fizycznie i psychicznie. Może to prowadzić do zaburzeń psychicznych typu nerwic czy innych neurastenii, a może i do takich objawiających się pod postacią zespołu Tourett'a? A co do przekleństw - powtarzanie (czyli echolalia) jest jednym z objawów tego zespołu, a co innego można powtarzać jak obok każdy (prawie) rzuca kurwami i innymi chujami? W plemionach afrykańskich i innych karaibskich, jeśli tam to schorzenie występuje - pewnie krzyczą "tygrys!", "dzida!!!".

Fajna ta dziewczyna z drugiego filmu...szkoda że krzyż na szyi nosi
Zgłoś
Avatar
smirnoff25 2013-03-07, 21:48
Jakby mi ta ruda loda robiła ,to bym juz nigdy nie poruchał,ale dałbym raz kozie smierc
Zgłoś
Avatar
UploadMen 2013-03-07, 22:26
jak jej przypierdolił to umarłem
Zgłoś
Avatar
S_H_O_O_T 2013-03-07, 23:00 2
ma ktos linka do tej rudej na youtubie ?
Zgłoś
Avatar
adik300i 2013-03-07, 23:10
Z tego co słyszałem to zajaranie blanta pomaga się takim ludziom się uspokoić i zapobiega tej chorobie - niestety tylko na jakiś czas(godzina, dwie)
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-03-07, 23:37
Growl pierwsza klasa xD
Zgłoś
Avatar
demz 2013-03-07, 23:47
Ta laska to raczej ściemnia, bo słychać śmiech w tle i sama się śmieje z tego, co jest sprzeczne z tym co mówi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie