18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zeszłotygodniowa przygoda
Valeriusz • 2013-09-13, 21:59
Witam.
Chciałbym się podzielić z wami pewną przygodą która wydarzyła się w poprzednim tygodniu. Tak więc po robocie zmęczony zaszedłem sobie do hipermarketu, kupiłem pączka i siadłem w samochodzie po czym zacząłem wpierdalać, i nagle podlatuje jakaś młoda dziewucha która pyta się czy może przeprowadzić ze mną ankietę odnośnie nowych perfum które mają pojawić się w drogerii. Coś tam mi zaczęła pierdolić że to są kosmetyki z Francji o ich cenie itp itd. Miałem kiedyś podobną sytuację więc od razu domyśliłem się że na koniec będzie chciała mi sprzedać te perfumy po hurtowej cenie. Więc przerwałem jej mówiąc mniej więcej tak:

(J-Ja O-Ona)

J:Sorry że ci przerwę ale domyślam się że będziesz mi chciała sprzedać te perfumy a Ja narazie żadnych nie potrzebuje.
O: Nie to nie, spadaj frajerze
J: Pierdol się głupią kurwo

Zamknąłem drzwi i już miałem odpalać gdy nagle zobaczyłem w bocznym lusterku że ta dziwka napluła mi na szybę, więc się wkurwiłem, wyszedłem z samochodu i podszedłem do niej (zdążyła przez ten czas podejść do dwóch innych kurew które też "prowadziły ankiety"). Tak więc podbijam do niej i lekko ją popycham a kurwa jak to kurwa poleciała w tył jak by ją tir pierdolną i mówię: Za dużo sobie szmato pozwalasz!. Oczywiście w między czasie dwie pozostałe dziwki darły ryja wniebogłosy żebym się uspokoił itp. Jednak ja nie lubię się pierdolić i wziąłem kurwę którą leżała na ziemi za fraki i ciągnę pod mój samochód i wycieram melę z szyby rękawem jej kurtki po czym ponownie ją odpycham tym razem na trawę. W tym momencie podlatuję 3 facetów z czego jeden jako wysoko urodzony gentelmem chciał mi od razu wyjebać, jednak drugi go w czas uspokoił, a trzeci zadzwonił po policje. W czasie oczekiwania na policję: dziwka siedzi na trawie i płaczę a dwie pozostałe ją pocieszają, dwóch tych gości gada między sobą, z trzecim który wezwał policję rozmawiam ja i wyjaśniam mu co sie stało, dodatkowo było tam z 2-3 gapiów. No i przyjechały gliny, opowiedziałem im jaka sytuacja zaszła po czym jeden wziął tę kurwę do radiowozu i zaczął ją przesłuchiwać, a drugi pytał zgromadzonych gapiów. No i oczywiście każdy przedstawił swoją wersje: kurwy które były z tamtą szmatą powiedziały że najpierw ją molestowałem po czym z całej siły uderzyłem, tych 3 facetów pierdoliło różnie. W tłumie gapiów który urósł do okołu 6 osób, byli syn z ojcem (syn tak około 40 a ojciec dobijał 70). I opowiedzieli policjantowi dokładnie to samo co ja mu powiedziałem czyli że widzieli jak tak dziwka napluła mi na szybę, jak ją ledwo co dotknąłem i ona upadła ,i że też próbowała im wcisnąć perfumy. Policjant przesłuchał resztę gapiów po czym poszedł porozmawiać z drugim który stał już na zewnątrz radiowozu. Naradzali się z pół minuty po czym oboje podeszli do tłumu. Starszy z nich kazał dwóm pozostałym szmatom wsiąść do radiowozu (poszedł je odprowadzić) natomiast drugi (młody łepek, który wyglądał jak by od nie dawna pracował w tym zawodzie) podbił do mnie i powiedział że według zeznań świadków nic złego nie zrobiłem i nie poniosę żadnych konsekwencji, a oni już 3 raz w tym miesiącu mają przypadek że natykają się na grupy dziewcząt które prowadzą handel obnośny przed hipermarketami co jest nie zgodne z prawem. Po czym podał mi rękę na pożegnanie i odszedł. Ja ucieszony podziękowałem gapiom których przesłuchiwali i pojechałem w spokoju do domu bogatszy o nowe doświadczenie.

Ta przygoda nauczyła mnie że:
1.Głupię kurwy zawsze dostają za swoje
2.Nie każdy policjant to skurwiały pies

Cała historią brzmi dość nie prawdopodobnie ale wydarzyła się naprawdę , niestety nie ma żadnych zdjęc, filmów bo z chęcią bym je wrzucił musicie mi uwierzyć na słowo.

Dziękuje & Dobranoc
Zgłoś
Avatar
regal 2013-09-14, 3:33
Ja pamiętam sytuacje że panienka do mnie podeszła i zaczęła gadkę że robi "ankiete" na temat drogich perfum i miałem porównać zapachy który jest ładniejszy. No i mi psiknęła na jedną rękę jeden zapach a na drugą drugi. Obydwa śmierdziały okrutnie ale jeden mniej wiec wskazałem na niego że "bardziej mi się podoba". A ona mi dała go do ręki i mówi że to jest moje. No to ja mówie dziekuje i próbuje odejść. A ona coś tam mówi że to jest gratis i "muszę" zapłacić za jedną sztukę, chyba 40 zł w "mega promocji" bo one są warte 500zł(!) a jebały jak syf z biedronki... No to ja mówie że nie kupie bo mi sie niepodobają... a ona odpowiada że przecież mówił Pan że sie panu podoba ten zapach. Na to ja odpowiadam: nie powiedziałem że mi się podoba tylko że podoba mi się bardziej od tego drugiego. Na to ona się uśmiechnęła i mówi... "widzę że Pana nie przekonam".... Pokręciłęm głową i odszedłem.
Zgłoś
Avatar
wnh 2013-09-14, 4:05
Szacunek do Policji, tak zostałem wychowany!
Zgłoś
Avatar
Konar91 2013-09-14, 8:55 1
Za długie nie czytałem :<
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-09-14, 9:00 1
za mało kurw i szmat w tym opowiadaniu
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-09-14, 10:53 2
Na Twoim miejscu postąpiłbym w ten sam sposób. Brawo.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-14, 11:46
Cytat:

W czasie oczekiwania na policję: dziwka siedzi na trawie i płaczę



A dlaczego się rozpłakałeś?
Zgłoś
Avatar
Mr0K 2013-09-14, 13:55
wierzę Ci na słowo Valeriuszu, poczciwy z Ciebie chłopina !
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-09-14, 14:21
Te kurwy to jakaś plaga. Ale patent mam już sprawdzony, bez zbędnego pierdolenia. Mówię że nie kupie, bo mam uczulenie i kosmetyki kupuję na zamówienie. Póki co skuteczność 100%
Zgłoś
Avatar
Didekc 2013-09-14, 14:23 2

Ciekawe opowiadanie...
Zgłoś
Avatar
dogip 2013-09-14, 14:32
AAA! To Ty z tym świstakiem zawijałeś w sreberko?
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-09-14, 16:40
Podałeś ręke psu. Cała gimbaza już ostrzy maczety. No co ja pierdole, klawiatury.
Zgłoś
Avatar
Senegha12 2013-09-14, 18:14
A potem obudziles sie, obtarłeś papierkiem fallusa i poszedleś grzecznie do kosciola.
Zgłoś