18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
dziubasek00 2010-09-19, 21:26
ale kurwa zabawne (napisane po angielsku, to znaczy ze jest cool i smieszne)
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2010-09-19, 22:39
chujowe jak twój nick, słyszałem, że wstawiłeś w przerwie meczu.
Zgłoś
Avatar
Borek91 2010-09-20, 16:37 2
dziubasek00 napisał/a:

ale kurwa zabawne (napisane po angielsku, to znaczy ze jest cool i smieszne)



jak jest napisane po angielsku to widać, że nie każdy rozumie, za to jak jest przetłumaczone to często gubi sens. Więc polecam uczyć się języków.

@up Nie miałem czasu w przerwie meczu bo ruchałem Twoja starą.
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2010-09-20, 16:49 7
Borek91 napisał/a:

@up Nie miałem czasu w przerwie meczu bo ruchałem Twoja starą.

oo jejku kolejny się znalazł z ekstra przejebanymi tekstami, coś jeszcze napiszesz, czy każda twoja riposta będzie taka sama? pytam bo nie wiem czy się opłaca coś odpisać
Zgłoś
Avatar
Borek91 2010-09-20, 17:22 2
@up a ty jesteś kolejnym bucem który wrzuca miliardy chujowych rzeczy z których połowa już tutaj była, a druga połowa jest dobra jak żarty Strasburgera, a potem czepiasz się któregoś tematu żeby wyładować swoją frustrację spowodowaną chujowością własnej osoby. Tak Cię widzę, przykro mi.
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2010-09-20, 22:53
ej weź bo będę płakać... zmuszasz mnie do przemyśleń i ogarnięcia się odejdę chyba od kompa...
Zgłoś
Avatar
TheKura 2010-10-18, 22:27
Choćbym się zesrał to ja kurwa nie widzę w tym nic śmiesznego. A angielski znam dobrze... 0.o Może ty nie do końca to rozumiesz i wydało Ci się to śmieszne. Ja szczerze mówiąc lubię prymitywny, czarny, idiotyczny, rubaszny, prosty (itd) humor, ale tutaj za chuj nie mogę się dopatrzeć niczego zabawnego 0.o
Zgłoś
Avatar
Bartek2016 2010-10-18, 22:56
może to nie jest śmieszne ,ale bardziej ironiczne.
nie będę nikomu tłumaczył ,ale jest w miarę spoko jak się już zrozumie.
Zgłoś
Avatar
Roxman 2010-10-18, 23:00
Borek, To wytłumacz mi proszę kurwa co tu jest śmiesznego albo co tu jest ironicznego ?
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-10-18, 23:12
chodzi o to ze on krwawi i powiedzial zeby ten drugi zgadywal z jakiego miejsca no i on zgaduje ale nie moze zgadnac a mu krew dalej leci HEHEHEHEHHEHEHE
Zgłoś
Avatar
JodaPunk 2010-10-18, 23:16
niektóre rzeczy są śmieszne właśnie przez swoją głupotę. sam wytłumaczyć nie umiem co w tym śmiesznego, ale wywołało to na mej twarzy uśmiech. umierający koleś mówi że nic mu nie jest, mimo że na każdym rysunku wygląda gorzej, bawią się w zgadywanie gdzie krwawi jeden z nich... głupota tych ludków jest śmieszna. nie jeden się znajdzie taki kto mimo że ma przejebane, powie że dobrze się czuje by być "twardki" jak żelki z biedronki...
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-10-18, 23:20
Koleś umiera, ale najpierw musi skończyć zgadywankę.

Taka ot, ironia.
Zgłoś
Avatar
svanski 2010-10-18, 23:51 4
Zgłoś
Avatar
cezarysek 2010-10-19, 7:50
Nooo zajebisty żarcik.

"Więc polecam uczyć się języków."

A ja polecam wypierdalać do wujka Karola na wywczas!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie