18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
banerr 2020-06-09, 17:45
Trafił w sedno tarczy.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2020-06-09, 18:11 3
Kurwa... tak sobie analizuję sytuacje zajadając sezamki i właściwie to chyba najpierw poszedłbym wpierdolić kierowcy a dopiero potem ratować kobietę.
Czyli, że co... jestem egoistą bo najpierw zaspokajam swoje potrzeby a dopiero potem pomagam innym?
Zgłoś
Avatar
Isstred95 2020-06-09, 19:13 1
ten skurwiel powinien odpowiadać jak za zwykłe morderstwo z premedytacją.
Zgłoś
Avatar
burnpiro 2020-06-09, 20:31 3
Wczoraj bym się z tego śmiał ale dzisiaj zostałem w podobny sposób zgarnięty przez samochód tylko że to był sedan i skończy się 2tyg bez większego ruszania. DOPIERO KURWA SIĘ TA KWARANTANNA SKOŃCZYŁA!!! Ludzie to jednak debile...
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-06-09, 20:49
brakuje muzyczki
Zgłoś
Avatar
paero123 2020-06-09, 21:08 1
burnpiro napisał/a:

Wczoraj bym się z tego śmiał ale dzisiaj zostałem w podobny sposób zgarnięty przez samochód tylko że to był sedan i skończy się 2tyg bez większego ruszania. DOPIERO KURWA SIĘ TA KWARANTANNA SKOŃCZYŁA!!! Ludzie to jednak debile...


Foto lub film albo bujać to my nie nas
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-06-10, 16:13
burnpiro napisał/a:

Wczoraj bym się z tego śmiał ale dzisiaj zostałem w podobny sposób zgarnięty przez samochód tylko że to był sedan i skończy się 2tyg bez większego ruszania. DOPIERO KURWA SIĘ TA KWARANTANNA SKOŃCZYŁA!!! Ludzie to jednak debile...



Kto wie.. może 2 ulice dalej zabiła by ciebie spadająca cegłówka, a tak nadal żyjesz .
Zgłoś