18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Zginął robiąc wślizg
~Angel • 2010-03-09, 19:13
Tragiczny wypadek na meczu piłki halowej. Brazylijski piłkarz Robson Rocha Costa zginął robiąc prosty wślizg.
Podczas niedzielnego meczu futsalowego w Sao Paolo Costa zrobił wślizg. Z daleka nie wyglądał groźnie. Z bliska okazało się jednak, że kawałek uszkodzonego parkietu wbił się piłkarzowi w brzuch.

23-letni piłkarz od razu został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jednak nie udało się uratować mu życia. - Był ciężko ranny. Miał poważny krwotok wewnętrzny - mówił po operacji lekarz, który starał się uratować 23-latka.

Piłka całym życiem

W poniedziałek rodzina pożegnała Costę w jego rodzinnym mieście Foz do Iguacu. - Odkąd był mały, kiedykolwiek go pytałam, co chce na urodziny, zawsze odpowiadał, że coś związanego z piłką. W jego życiu zawsze chodziło o piłkę - mówiła po pogrzebie zrozpaczona matka zmarłego.

Śledczy sprawdzą jak mogło dojść do tak tragicznego wypadku.



A podobno SPORT TO ZDROWIE.
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-03-09, 21:01
nie masz tego jakiś lepszych zdjęć/filmów?
nie bardzo mogę sobie to wyobrazić... jak PARKIET mógł to zrobić?
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-03-09, 21:35
widać jak w czasie wślizgu w pewnym momencie sie zatrzymuje nagle.
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2010-03-09, 21:42 3
Cord napisał/a:

jak PARKIET mógł to zrobić?



Tak samo jak czajnik grozy

Zgłoś
Avatar
kon93 2010-03-10, 21:00
gdyby znał zasady, to by wiedział że w futsalu nie można robić wślizgów
Zgłoś
Avatar
Cord 2010-03-10, 21:07
haha panie znawco! Można blokując strzał, lub podanie otwierające drogę na [pustą] bramkę
Zgłoś