18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
czarek1001 2013-05-25, 16:02 5
Polacy to umieją nie przytomny od picia alkoholu jak damy mu więcej to na pewno się obudzi...
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-05-25, 16:03 178
Najebanego kumpla się strzeże jak oka w głowie żeby go nie okradli, przenosi się go z dala od wody żeby po pijaku nie wpadł na głupi pomysł i się nie utopił, a także odprowadza się go do domu albo zapewnia jakiś dach nad głową. NIE filmuje się go i NIE wrzuca do netu.
- niepisana etykieta picia alkoholu

A tak w ogóle to kompletnie nieśmieszne. Przecież każdy się przynajmniej raz najebał i widział kogoś innego najebanego.
Zgłoś
Avatar
wuwunio71 2013-05-25, 16:09 20
huje nie koledzy.
Zgłoś
Avatar
zeski 2013-05-25, 16:09 1
Zgon jak zgon dali byście mu spokój...
Piwo za opieke pojenie żuberkiem i wgl.
Zgłoś
Avatar
bezczelny_analityk 2013-05-25, 16:24 2
Murzyński chuj w dupę za filmowanie najebanego kumpla.
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-05-25, 16:29
Poszedłem z kolega na dyskoteke. Znamy sie bardzo długo, ale nie bylismy razem na imprezie nigdy. mieszkamy od siebie w odległosci ok 2 km. Ten raz był pierwszy i ostatni z takim kolega. Ostra impreza byla dla mnie. Typ praktycznie nie pił. Pamietam że wychodziliśmy, że taxi, i budze sie w domu. Dzwonie i pytam. A on, ze pojechalismy z disco taxi. On sie wysadził pod domem i tyle. Kurrrr, mnie zostawił samego. dlatego pewnie 'licząc kase' za 2 km od niego do mnie zapłaciłem 50 zł. Spoko. Złamal noge niedawno...hehehe, a łożko sobie kupił. Powiedziałem poczekaj na mnie do 18 to ci pomoge... hehehe taki chuj. hehehehe I taki sam z takimi kolegami ten.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-05-25, 17:44 3
@gruchens ma rację, ale przyznam że to tankowanie na zgonie mnie trochę rozbawiło...

Nic tylko pogratulować mu kumpli...
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-05-25, 18:49 14
gruchens napisał/a:

Najebanego kumpla się strzeże jak oka w głowie żeby go nie okradli, przenosi się go z dala od wody żeby po pijaku nie wpadł na głupi pomysł i się nie utopił, a także odprowadza się go do domu albo zapewnia jakiś dach nad głową. NIE filmuje się go i NIE wrzuca do netu.
- niepisana etykieta picia alkoholu

A tak w ogóle to kompletnie nieśmieszne. Przecież każdy się przynajmniej raz najebał i widział kogoś innego najebanego.



Przecież to Rychu, pewnie sam to wrzucił na yt.
Zgłoś
Avatar
SiuWax009 2013-05-25, 19:23
Dobry Skurwysyn Piwo
Zgłoś
Avatar
massq 2013-05-25, 21:41 2
Murzyński chuj w dupę tym, którzy filmują najebanych kumpli.
Zgłoś
Avatar
R4HU 2013-05-25, 23:29 2
To przypadkiem nie jest ten bohater --> sadistic.pl/akcja-fotoradar-vt200570.htm
Zgłoś
Avatar
Xan666 2013-05-26, 2:33 2
Filmik spoko, śmieszny (zwłaszcza dalsze picie po %) ale do oglądania w gronie znajomych a nie na neta. Jego "koledzy" to zwykłe kurwy i powinno się ich eksterminować jak ciapatych, żydów i cyganów! Chuj wam w dupy ścierwa! - albo to wasz kolega albo nie!! (jak dla mnie to NIE)
Zgłoś
Avatar
T................r 2013-05-26, 2:39
my mamy zdjęcia do własnego wglądu i tylko na imprezie we własnym gronie oglądamy.. i to sa kumple a to tutaj to tempe chuje
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-05-26, 2:39 2
Kulturalne zwłoki, śpi na ławce o świcie. Kurwy nie kumple, gdyby byli jeszcze w stanie zbliżonym do denata to rozumiem, a tak to zwykłe skurwysyństwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie