18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zgubiony portfel
Ryszardenko • 2013-07-18, 0:14
Dzisiaj przedstawię Wam sadole mrożącą krew w żyłach historię związaną ze mną, o której do dzisiaj nie miałem pojęcia.

Jak miałem ok. 3 lata to szedłem z mamą przez miasto. Po pewnym czasie mama zaczęła szukać portfela i wywiązał się taki dialog:
-Mamo, nie szukaj portfela, bo go zgubiłaś.
-Jak to zgubiłam?!
-No wypadł ci.
-To czemu mi nie powiedziałeś?!
-Bo byś mi kazała się schylić i podnieść.

Ja na miejscu mamy jakbym miał takiego bachora (mnie) to bym go osobiście zajebał
Zgłoś
Avatar
CayceR 2013-07-18, 18:54 1
KlonMan napisał/a:



Urodził sie majac 80 lat dziecinstwo dopiero go czeka



Krzysztof Ibisz
Zgłoś
Avatar
asathor 2013-07-18, 19:12 1
Basco napisał/a:

Pamiętasz sytuację z czasów gdy miałeś 3 latka? Przecież to musiało być prawie 10 lat temu...


Przecież nie pisał, że pamięta, tylko : "Dzisiaj przedstawię Wam sadole mrożącą krew w żyłach historię związaną ze mną, o której do dzisiaj nie miałem pojęcia. "
Widzę, że w twoim gimnazjum nie uczyli cię czytania z zrozumieniem
Zgłoś
Avatar
mars0015 2013-07-18, 19:28
Pożyteczny jak drzwi do lasu
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-07-18, 20:56
Basco napisał/a:

Pamiętasz sytuację z czasów gdy miałeś 3 latka? Przecież to musiało być prawie 10 lat temu...


Wiesz po czym poznać gimbusa? Dla takiego delikwenta mieć 13 lat to dyshonor. Natomiast każdy dojrzały człowiek chętnie znowu miałby 13 lat. Wiesz dobrze do której grupy należysz.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-07-18, 23:05 2
To i ja przedstawię, o której dowiedziałem się niedawno. Siostra (też ok 3-4 lata) wchodzi do babci do domu, gdzie pewien człowiek malował jej ściany, a jako że troszeczkę na brudził (i sufit, i podłogę) to siostra na to "A coś ty tu chuju babci kulwa nalobił"
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-07-19, 17:04
A.J.K.S napisał/a:



Spiąłeś dupę w internecie teraz jesteś taki cool
No dobra, a teraz idź być rudym nieudacznikiem gdzie indziej



O, ty za to jesteś taki cool. Bierzesz wszystko na poważnie. Taki twardziel z ciebie bym powiedział.
Zgłoś