18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Zgubiony portfel
Ryszardenko • 2013-07-18, 0:14
Dzisiaj przedstawię Wam sadole mrożącą krew w żyłach historię związaną ze mną, o której do dzisiaj nie miałem pojęcia.

Jak miałem ok. 3 lata to szedłem z mamą przez miasto. Po pewnym czasie mama zaczęła szukać portfela i wywiązał się taki dialog:
-Mamo, nie szukaj portfela, bo go zgubiłaś.
-Jak to zgubiłam?!
-No wypadł ci.
-To czemu mi nie powiedziałeś?!
-Bo byś mi kazała się schylić i podnieść.

Ja na miejscu mamy jakbym miał takiego bachora (mnie) to bym go osobiście zajebał
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-07-18, 0:23 218
Przydatny w chuj byłeś
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-07-18, 1:01 28
Pamiętasz sytuację z czasów gdy miałeś 3 latka? Przecież to musiało być prawie 10 lat temu...
Zgłoś
Avatar
gawel21050 2013-07-18, 1:02 2
Szkoda, że nie jesteś swoją matka...
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2013-07-18, 1:18 57
Basco napisał/a:

Pamiętasz sytuację z czasów gdy miałeś 3 latka? Przecież to musiało być prawie 10 lat temu...



No widzę jesteś inteligentny w chuj:)

cytuję siebie "o której do dzisiaj nie miałem pojęcia". Być może dalej nie rozumiesz,więc wyjaśnię: nie miałem pojęcia czyli nie pamiętałem. Ktoś (mama) mi tę historię dzisiaj opowiedziała. Rozumiesz już czy jeszcze masz jakieś pytania?

Co do "10 lat temu" to widzę, że czujesz się jakoś nad wyraz zajebisty, bo jesteś ode mnie o 5 lat starszy i to czyni Cię fajnym, bo Ty nigdy nie byłeś w moim wieku, a zawsze byłeś w dorosły
Zgłoś
Avatar
bieno 2013-07-18, 8:13
Ryszardenko napisał/a:



Ja na miejscu mamy jakbym miał takiego bachora (mnie) to bym go osobiście zajebał



aaa to dlatego taki los spotkał Madzię z Sosnowca....
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-07-18, 8:22 1
Chyba mamusia jednak ci zajebała. Ewidentnie daje się to zauważyć.
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2013-07-18, 14:37 4
Smutas napisał/a:

Chyba mamusia jednak ci zajebała. Ewidentnie daje się to zauważyć.



i mówi to 23 letni facet z kraju barbarzyńców z krasnalem w avatarze;)
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-07-18, 16:37 4
Bezużyteczne ścierwo.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-18, 16:53 9
chrisychrisSAAN napisał/a:

Bezużyteczne ścierwo.



Spiąłeś dupę w internecie teraz jesteś taki cool
No dobra, a teraz idź być rudym nieudacznikiem gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2013-07-18, 16:53
Jebany bezuzyteczny bękart
Zgłoś
Avatar
Elandar 2013-07-18, 17:07 4
Skurwysyn z natury,
Obraziłeś kogoś w necie, musisz być ostrym chujem.
Zgłoś
Avatar
freaky 2013-07-18, 17:36 1
Basco napisał/a:

Pamiętasz sytuację z czasów gdy miałeś 3 latka? Przecież to musiało być prawie 10 lat temu...


Co w tym dziwnego? To, że ty w wieku 3 lat jeszcze robiłeś pod siebie nie oznacza, że rozwój innych też przebiegał nieprawidłowo
Swoją drogą autor tematu też błysnął intelektem. Mama prawdopodobnie przejebała całą pensję ze skutkiem reżimu głodowego do 1- go, bo owoc nieskutecznej aborcji okazał się niewdzięczny...
Zgłoś
Avatar
kacper_IK160P 2013-07-18, 17:53 1
Kurwa, ale pierdolenie. Ja najwcześniejszą sytuację pamiętam z roku 1996, gdy miałem niespełna 2 lata - dziadek naprawiał mi samochodzik i pytałem się, do czego służy śrubokręt. W wieku 3,5 roku nauczyłem się czytać, od 4 roku życia uczę się języków obcych (nie, rodzice nie są nadopiekuńczy, z własnej woli to robię, bo jestem ciekawski z natury), jako pięciolatek już pisałem krótkie teksty, a i tak nie jestem nikim niesamowicie nadzwyczajnym. Słyszeliście o typie, który w wieku 3 lat rozwiązywał równania różniczkowe? Level: impossibru.
Zgłoś
Avatar
KlonMan 2013-07-18, 18:12 1
Ryszardenko napisał/a:



No widzę jesteś inteligentny w chuj:)

cytuję siebie "o której do dzisiaj nie miałem pojęcia". Być może dalej nie rozumiesz,więc wyjaśnię: nie miałem pojęcia czyli nie pamiętałem. Ktoś (mama) mi tę historię dzisiaj opowiedziała. Rozumiesz już czy jeszcze masz jakieś pytania?

Co do "10 lat temu" to widzę, że czujesz się jakoś nad wyraz zajebisty, bo jesteś ode mnie o 5 lat starszy i to czyni Cię fajnym, bo Ty nigdy nie byłeś w moim wieku, a zawsze byłeś w dorosły



Urodził sie majac 80 lat dziecinstwo dopiero go czeka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie