18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
Ziemia
Moby_Dick • 2018-10-08, 15:57
Co jeśli na Marsie jest woda, ponieważ kiedyś tam żyliśmy i spieprzyliśmy tak mocno klimat, że musieliśmy wysłać w kapsule na Ziemię Adama i Ewę i ta kapsuła okazała się asteroidą, która rozjebała dinozaury?
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2018-10-09, 0:00 2
Moja babcia pamięta dinozaury, miała kilka w gospodarstwie, i mówi, że wcale tak nie było.
Zgłoś
Avatar
gustav665 2018-10-09, 0:00 1
@Dzisiaj, ty teraz na serio? trzeba było nie wagarować na historii.
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2018-10-09, 0:05 10
KrwawyEric napisał/a:

Teoria ciekawa, ale ludzie są na ziemi od kilkudziesięciu tysięcy lat, a dinozaury wyginęły kilkadziesiąt milionów lat temu





Co do samego tematu. Nie ma takiej opcji. Mars zbyt szybko stracił atmosferę (jeśli taka była) aby wytworzyło się na jego powierzchni złożone życie.

Co do samego atmo. Słońce je zdmuchnęło I gdybyśmy zaczęli terraformację tej planety zrobiłoby to ponownie.

Dzieje się tak dlatego ponieważ Mars ma zbyt słabe pole elektromagnetyczne aby wystarczająco chronić swoją powierzchnię.



Pisałem z głowy więc potraktujcie mój post z przymrużeniem oka
Zgłoś
Avatar
x2345x 2018-10-09, 2:17
Kurła dobre pytanie.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-10-09, 2:43 1
@TłustyManat ten kolo od naukowego bełkotu pominął że rasistowska część sadola to zupełnie inny chów. Oczywiście lepszy, mądrzejszy, nieprzerwanie biały i nigdy nie skażony innymi genami od zawsze. Też chciał bym być tym lepszym oświeconym rasistą jak reszta ale niestety moje geny przeszły zbyt wiele mutacji i muszę się zadowolić tym co mam...
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2018-10-09, 5:23
freaky napisał/a:

Gdyby Adam i Ewa zasiedlili Ziemię 65 mln lat temu, to dziś ludzkość kolonizowałaby sąsiednie galaktyki.


Byśmy nie kolonizowali, ponieważ działamy zawsze ku własnej zagładzie od tysięcy lat. Zawsze.
Zgłoś
Avatar
krilanos 2018-10-09, 10:40
To na bank było za czasów PO
Zgłoś
Avatar
antek1g 2018-10-09, 10:58
Przepisales mema z jbzd
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-10-09, 12:15 1
Polecam ten kanał. Ogólnie ten film mało trafiony jednak dobry do tematu dyskusji. jest gdzieś na kanale film ogólnie mówiący o naszym gatunku który jak napisał wyżej ma dopiero 200tys lat, jest też wspominane o chyba 4 innych gatunkach które mają miliony lat
Baardzo fajny kanał, są Polskie napisy
Zgłoś
Avatar
DeJJv 2018-10-09, 14:07
Chciałbym napisać że jesteś głupi ale tak naprawdę nie potrafię zaprzeczyć Twojej wypowiedzi konkretnym argumentem...
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-10-09, 16:12
Jedna z teorii powstania życia sugeruje, że wzięło się ono z Marsa, więc nie widzę w tym nic dziwnego. Za to widzę coś żałosnego, bo to przekopiowany tekst, który widziałem już na dwóch innych stronach...

Dzisiaj napisał/a:



jeszcze wieksze lol

naukowcy nie moga powiedziec w 100% co i jak bylo 200 lat temu a ty wiesz co bylo 7 milionow lat temu


Jesteś niedojebany.

Są metody, które pozwalają oszacować takie rzeczy. Dokładności rzędu 200 lat nie masz, więc nie wiem co ma jedno do drugiego.
Początek Homo Sapiens datuje się wg ostatnich badań na 200- 250 tys. lat temu. Czyli z dokładnością do 50 000 lat kurwa! Nie z dokładnością do 200.

Czyli wg twojego zjebanego myślenia nie można określić wieku Ziemi? Wieku wszechświata? Okresu zycia dinozaurów? Kurwa, leć to powiedz naukowcom, bo niepotrzebne się tym zajmują całe swoje życie...

Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-10-09, 19:30 1
Skądś bezczelnie zajebane bez podania źródła, bo niedawno gdzieś to czytałem. Chyba nawet na kwejku...

No ale co do meritum to... mitochondrium. Inteligentnemu człowiekowi to jedno słowo wystarczy, aby sprawę rozstrzygnąć.
.
.
.
.
.
.
Tych całkowicie głupich informuję, że mitochondria, będące organizmem symbiotycznym zredukowanym do organelli komórkowej jest bezpośrednim dowodem na ewolucyjne pokrewieństwo większości żywych organizmów na tej planecie od człowieka zaczynajac, na jebanej pieczarce kończąc.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2018-10-10, 2:04
Szczerze, nawet nie chcę czytać tych wypocin... ale polecam poszukać najnowszych artykułów odnośnie "okresowego wymierania", które ma miejsce na ziemi. Za przejawy takiej głupoty na głównej i zapewne zaciekawionych komentarzy, wszyscy powinien dostać bilet w jedną stronę na Antarktydę.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-10-11, 18:45
freaky napisał/a:

Gdyby Adam i Ewa zasiedlili Ziemię 65 mln lat temu, to dziś ludzkość kolonizowałaby sąsiednie galaktyki.



Gdyby Adam i Ewa zasiedlili ziemię 65 milionów lat temu to po ludzkości już nie byłoby śladu.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2018-10-11, 20:08
freaky napisał/a:

Gdyby Adam i Ewa zasiedlili Ziemię 65 mln lat temu, to dziś ludzkość kolonizowałaby sąsiednie galaktyki.



Może wysłali nie naukowców, ale wybranych oszołomów religijnych, z klucza ich poprawności politycznej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie