18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
szaza 2015-01-11, 1:17
Apetor jest świetny, nikt w to chyba nie wątpi. Mimo tego chłopaki "xeroboje" zrobili kawał świetnego materiału z przyzwoitym montażem. Lubię się wystawić na mróz ale połowy numerów bym nie zrobił nawet za opłatą
Zgłoś
Avatar
MrKakao222 2015-01-11, 1:25
jedną z rzeczy których chciałbym spróbować w życiu to bycie morsem
Zgłoś
Avatar
johnyMiost 2015-01-11, 1:27
ujęcie wody w Powroźniku, 5 km od Krynicy Zdrój
Zgłoś
Avatar
kagagawa 2015-01-11, 1:41
Jestem fanem Apetora, ale niestety jak pewnie wam wiadomo on ograniczył się już tylko do nagrywania filmiku na święta trochę szkoda, ale chłopaki też dają radę i nie przesadzajcie nie ma wielu takich kanałów o tej tematyce (hardcorowego morsowania) z tego co mi wiadomo to tylko Apetor (i teraz zobaczyłem to), Uzmysłowcie sobie ilu jest vlogerów pieprzących o dupie Marynie, a kanały regularnie wrzucające coś hardcorowego to nadal niestety nisza, także ja jako fan Apetora myślę że mogę z czystym sumieniem dać tym ziomkom Suba i że dalej będą robić to co robią i że będzie ich coraz więcej pozdro!
Zgłoś
Avatar
reo320 2015-01-11, 2:07
Amatorzy naśladujący apetora... nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Grindguts 2015-01-11, 2:13
O KURWA cebula wam z butów wychodzi... jebane polaczki kurwa. Bo kopiuje bo naśladuje.. jak ty srasz to mnie naśladujesz jebany naśladowco ! przestań srać kseroboju pierdolony
Zgłoś
Avatar
mecek 2015-01-11, 5:51
nie wiem jak wstawić zdjęcie tego Norwega ale jak bym wstawił to bym zebrał ze 894 piwa
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2015-01-11, 6:46
franekfrankensztajn napisał/a:

Dzięki waszym komentom oglądnąłem tego Apetora to jest dopiero prze dzik

Ale Polacy znowu pokazali że nic nie jest im straszne i za to szacun

Po pierwsze, apetora już oglądałeś dużo wcześniej (skądś musiałeś / musieli Twoi kumple podjebać pomysł). Po drugie, nie pierdol mi tu, że "Polacy znowu pokazali, że nic nie jest im straszne", bo filmik nagrałeś Ty, albo Twoi kumple. Więcej oryginalności.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-01-11, 8:44
Ja tam dałem piwko za szczęśliwe zakończenie, a co do hejtów to oni przynajmniej coś robią a nie całe dnie siedzą przed komputerem hejtując wszystko i wszystkich dookoła.
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2015-01-11, 9:43
@up, ja zamiast taplać się w lodowatej wodzie jak idiota dla kilku wyświetleń na Youtube zapierdalam codziennie po robocie na treningi. Ja coś z tego będę miał, a oni? Co najwyżej zapalenie płuc jeśli nie są zahartowani, więc mi tu nie pierdol. Fajnie, że coś nagrywają, nie nudzą się, ale wkurwia mnie jak ktoś jest mało oryginalny i leci na łatwiznę poprzez podjebanie od kogoś pomysłu.
Zgłoś
Avatar
franekfrankensztajn 2015-01-11, 10:10 1
Nie no stary ja wcześniej kolesia nie widziałem, co oczywiście nie wyklucza tego że autorzy tego filmiku nie podjebali tak jak mówicie pomysłu
Zgłoś
Avatar
stary_piernik 2015-01-11, 18:29 1
Nowosączers popełnił plagiat... ZERO PIWA
Zgłoś
Avatar
Mózgojeb 2015-01-11, 19:33 1
apetor jest tylko jeden
Zgłoś