18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2009-08-19, 9:11
Pewnie ktoś otworzył drzwi w czasie jazdy...
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-08-19, 13:57
ta... albo przez szpary naleciało...
Zgłoś
Avatar
madunio 2010-01-11, 21:33
Cytat:

Pewnie ktoś otworzył drzwi w czasie jazdy...



nie da sie otworzyc podczas jazdy - próbowałem
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-01-11, 21:45 1
madunio napisał/a:



nie da sie otworzyc podczas jazdy - próbowałem



Hmm... to że ty próbowałeś i Ci nie wyszło, to nie oznacza że inni tego nie potrafią
Zgłoś
Avatar
Kostniczka 2010-01-11, 21:47
mrr, cieszę się że dzisiaj nie pojechałam do szkoły. Pewnie byłoby podobnie (o ile coś wyjechało ze stacji ^^^)
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-01-12, 0:05 1
kurwa, jak 1 wracałem z zakopca to pociąg był prawie pusty
jak 2 kumple jechali to szukali miejsca stojącego
mój wujek podczas pobytu w Norwegii czy tam w Danii był w muzeum pociągów, tak zobaczył tam pociąg którymi my jeździmy

i jak tu nie pisać
kurwa?
Zgłoś
Avatar
matt_ 2010-01-12, 0:35
madunio napisał/a:



nie da sie otworzyc podczas jazdy - próbowałem



da się ;] wszystko się da, na pkp nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko źle wykonane ;]
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-01-12, 19:32 1
jest zima to musi być zimno...
Zgłoś
Avatar
BamBam667 2010-01-12, 23:25 1
PKP życzy miłej podróży
I weź tyle za bilety płać...
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-10-25, 0:27
Też takim jeździłem, ale to były inne czasy, jak na dzikim zachodzie, w jednym przedziale grają cyganie w drugim rezerwa w kolorowych hustach śpiewa, w trzecim chłopaki grają w karty, a w czwartym piją wódkę, w kibelku jest magnes na scianie ale klapa jest ze sklejki, albo plastikowa, opada na szczających, i cały kibel jest zalany sikami, w harakterze spłuczki robi klapka uchylna z przylejonymi resztkami papieru, i czegoś tam, wogóle jakby ktoś nie mógł trafic, to po zaoachu od razu wiadomo gdzie jest kibelek. A do klasyki należał pociąg 2 klasy osobowy z Gdyni do zakopanego, jechał 8 godzin po nocy był tani, i przygód co nie miara. Kradzieze toreb, wypadanie z pociągu, burdy na korytarzu, ganianie się z konduktorami, skinhedzi, punki, hippisi, szamani, pielgrzymki do częstochowy, rezerwiści.
Zgłoś