18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-06, 21:15
To będzie 12 miesięcy ostrego pedałowania do celu
Zgłoś
Avatar
htp 2024-05-06, 22:06 1
dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli to prawda, to skrzynka bananów dla Sądu Najwyższego w Zimbabwe.



To masz inteligencję na poziomie sędziego w Zimbabwe.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-06, 23:17 1
Nie lepiej od razu opony I benzyna? Na chuj czekać 12 miesięcy...?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-06, 23:27 1
htp napisał/a:

To masz inteligencję na poziomie sędziego w Zimbabwe.



Zgłoś
Avatar
julek1947 2024-05-07, 0:11 1
No raczej murzyn z Zimbabwe tak nie wygląda. Ma kibol na pół gęby i bardziej przypomina małpę niż te małpy.
Zgłoś
Avatar
multiple_sprzedam_pilnie 2024-05-07, 2:42 2
Mnie zawsze zastanawia co się dzieje w głowach takich gejów w murzynowie czy innym kacapistanie, gdzie wiadomo, że tępią takich jak oni. Nie mogą zwyczajnie się dyskretniej pedałować nawzajem? Albo wcale, biedne nieszczęśliwe dusze... Przecież 90% użytkowników tego portalu nigdy nie dotknęło kobiety innej niż matka, jakoś żyją, nikt ich losem się nie przejmuje że może by chcieli chociaż grubego paszteta wyrwać na dyskotece. Nie może taki ciepły zwyczajnie być przegrywem w swojej wiosce? Nie, dupa kolegi była zbyt pociągająca i teraz obu zrzucą z dachu. Jak dla mnie giną za przekonania a nie swoją orientację, a w takich krajach to jest skrajna głupota, bo tam i tak władza ma wywalone na to co ludzie myślą, więc absolutnie nic nie osiągną swoim poświęceniem.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-05-07, 5:43 3
eliveruss napisał/a:

No dobra, ale czym oni komu szkodzą, że zasługują na śmierć? Chcą, to niech się u siebie w domu grzdylą, mam na to wyjebane jaja.
Tylko przypomnę, że na wolności dalej łazi wielu zjebów, którzy zabili innych ludzi na drogach i nie ponieśli konsekwencji...



Problem w tym, że od tego grzdylenia w domu się zaczyna. Nagle tacy niedoruchani oczekują, że wszyscy będą ten ich styl życia popierać, a nawet dotować. Później od małoruchania zaczyna im się chcieć małżeństwa zawierać i dzieci wychowywać. Wszyscy mają nagle lubieć przyjmować w dupe kutasa raz w tygodniu, bo to takie postępowe.
Zaczynają wyłazić z gołymi kutasami na ulicę ubrani jak bohaterowie sadomaso pedrylskich filmów, a Europa kwiczy z zachwytu.

Nieee pierdole dziękuję, nie chcę.
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-05-07, 12:01 1
A w Charkowie dali dwóm mężczyznom ślub...

Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-05-07, 23:24
Jak już wszyscy z Zimbabwe wyjebią do Europy, to ja pojadę tam układać sobie życie.
Zgłoś